הבלוג של בלוג ניקיון משרדים בישראל

etanaor1

בבלוג זה אנו נסקור את עולם הניקיון משרדים. שיטות לניקיון, חברות ניקיון משרדים מומלצות, איך להתקשר חוזית עם חברות ניקיון ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מינואר 2018

מדריך ניקיון משרדים

 

ניקיון משרדים שנמצאים בתוך בתי משרדים:

לדוגמא, מבנה שנבנה למטרת השכרת משרדים, נמצא באזורי תעשייה שהם בשולי הערים, או פשוט במרכז העיר. במשרדים כאלה ניקיון הוא שירות המסופק ע”י חברת הניהול שמנהלת את הבניין, והשירות מסופק כמו כמו כל שאר צרכי המשרדים שנמצאים בבניין כגון; חשמל, מים, מיזוג אוויר וכו’.

במצב הזה ניקיון המשרדים מבוצע באמצעות חברות ניקיון משרדים שהן חברות קבלן חיצוניות כמו אדמוני שירותי ניקיון.

ניקיון משרדים שמהווים חלק מארגון גדול יותר:

כלומר, מחלקות רכש ושכר במפעל תעשייתי, חדר המתנה במוקד רפואי וכדומה. השירות של הניקיון נשעה בדרך כלל כדבר כללי של הארגון, חברה קטנה תשכור בדרך כלל שירות ניקיון משרדים וחדרים שיספק אותה, חברה גדולה יותר תשכור שירות שיספק ניקיון משרדים גדול יותר.

ניקיון משרדים שמהווים חלק מדירת המגורים:

למשל, “משרד קטן-ביתי” הניקיון שלו נעשה כחלק מניקיון הבית השגרתי ובדרך כלל זה ניקוי עצמי, השכרת עוזר/ת בית. וחשוב לציין שניקיון משרדים כזה אינו שונה מניקיון בית או דירה כלשהיא.

 מהי התדירות הנדרשת עבור ביצוע של ניקיון משרדים מקצועי?

התדירות הנדרשת עבור ניקיון משרדים תלויה בכמה דברים, כלומר:

-       גודל המשרד: ניקיון של משרד קטן הוא מהיר יותר, זול יותר ודבר זה יוביל ליכולת ביצוע ניקיון יומיומי, אבל משרדים גדולים הם מסובכים ומורכבים יותר לניקיון

-       לקוחות במשרד: עד כמה המשרד מקבל לקוחות ? , יש משרדים שאפילו אין לקוחות בכלל כמו מוקדי מענה טלפוני וכדומה, ויש משרדים אחרים ש ” מפוצצים ” בלקוחות ! אז כמובן שככל יש יותר לקוחות שמגיעים פיזית למשרד התדירות של ניקיון משרדים תהיה גבוהה יותר

-       ניקיון בתדירות משתנה באזורים שונים במשרד: אפשר לבצע ניקיון משרדים בתדירות ” מותאמת אישית ” למה הכוונה ? המשרד יכול לקבוע שירות ניקיון של שירותים ומטבח באופן יומיומי מכיוון שאלה אזורים רגישים במיוחד אבל שטיפת רצפה תהיה באופן דו – יומי או פעם בשבוע.

-       תקציב: תיאורטית, ברור שהייתם ממליצים ליהנות מתדירות ניקיון משרדים שתיתן לכם לנוח וליהנות ממשרד נקי ומצוחצח. אלא שככל התדירות היא גבוהה יותר ככל שהשירות יקר יותר.

עוד מהבלוג של בלוג ניקיון משרדים בישראל

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה