הבלוג של נורית שכטר

כשחוויה ותוכן נפגשים

אני נורית שכטר אמא ל 5. בעלת 'מפרשים'- הפקת אירועים לקהל פרטי ועסקי. מאמינה שכשמשלבים את החוויות עם ערכים ותוכן הכל נראה אחרת

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוקטובר 2018

הן יוצאות למסע עם אמא, פוגשות אחת את עצמה, האחת את בת זוגתה למסע והן פוגשות האחת את השנייה, ממקומות שונים בארץ, מרקע שונה, דתיות וחילוניות, קיבוצניקיות מושבניקיות ועירוניות. יוצאות מהמעגל החברתי הרגיל, מסירות את המסכות מגשימות כל אחת את החלום. ומה החלום שלי?

28/11/2018

 

כבר שבועיים שהן לא מדברות. היא בשלה וזאת בשלה. תחילתו של גיל ההתבגרות. לא צריך משהו מהותי כדי לגרום למריבה. יעל כבר חולמת לעשות משהו משמעותי לכבוד חגיגות בת המצווה שלה.

*****

סתם יום של חול. מיכל חוזרת מבית הספר, אמא מהעבודה, מסיעה לחוגים אוספת את כולם, ממש לא מוצאת את הזמן לדבר איתי משפט שלם בלי שהקשב שלה מופרע.

*****

בוקר יום רביעי 6:30 בבוקר כולן מצאו את עצמן עם תיקים יוצאות למסע. המסע שישנה את חייהן. יומיים של ניתוק בתוך מציאות רוויית גירויים. מהמסע הזה הן חזרו משולבות ידיים. אחרי חיבוק אחד או שניים. את החלום שלהן הן הגשימו. עכשיו תורי.

אז החלום שלי זה לשנות שיח. לדבר על זה. לאפשר את זה לכולם, לתת את הטיפים הקטנים שיעשו את החיים ומעניינים  ומשמעותיים, תוך גישור וחיבור על הפערים- דתיים חילוניים, קיבוצניקים ועירוניים וסתם כך אנשים כל אחד והשונה והמשותף.

כולם היום הולכים לכיוון של שעות הפנאי והחלום שלי לדבר את זה.

לא מזמן אמר לי מנכ”ל של אחת מחברות הסטארט אפ שהפקנו עבורם אירוע, שהחשיבה השונה יצרה אירוע של חיבור- חיבור בין עובדים מחו”ל עובדים מהארץ מכל הסוגים-  דתיים, חרדים, ואפילו ילדי המשפחות. כולם הרגישו שייכים.

אז לקוחת החלומות שלי היא שרי אריסון שמקדמת יוזמות חברתיות. אשמח להוביל אג’נדה וליצור מסעות ופעילויות שמחברים מכל קצוות האוכלוסיה ולאפשר את החוויה הזאת לכולן.

mifrasim

עוד מהבלוג של נורית שכטר

כשקולונסקופיה צבע ועסק נפגשים

תשע שנים אחורה. אבא מתקשר להודיע שגילו לו סרטן במעי הגס. השמים נפלו. העוגן, ההשראה, המודל לחוזק וחוסן של הבית מתערער,  מיד הזמנתי תור לגסטרולוג בשביל עצמי. תחושת חיבור...

תצוגה מקדימה

חוויה כייפית עם הבת שלי ואצלי מתעורר לו חלום ישן

להזמנה הזאת של סלונה ממש לא יכולתי לסרב. חובבת מחזות זמר מושבעת אני, ואם יש כלי נגינה מעורבים בתמונה אז בכלל אין מה לדבר. ביום שישי האחרון בין ההתארגנויות לחג- שבת- חג שבת, קפצתי עם הבת שלי לראות את המחזמר רוק בבית הספר...

תגובות

פורסם לפני 3 months

אירוע מתקרב? זה מלחיץ אותי

עוד מעט בת מצווה? ברית חתונה? מאיפה מתחילים? העולם מתחלק בגדול לשניים. אלה שמחכים שתהיה סיבה לחגוג ואלו שמחכים כבר להיות אחרי. אז אם אתם מהסוג השני, דבר ראשון תנשמו. קחו אוויר. אתם ממש לא אמורים לסבול ויתרה מכך עם צעדים...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה