הבלוג של נורית פלג וולברג

nuritpw

סופרת נוער, מידענית, כתבת, מנהלת מדיה עם תואר שני במידענות. עובדת בשח"מ מקורות ביצוע. נשואה. נכה מלידה - חולה במחלה גנטית דיסאוטונומיה משפחתית.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מדצמבר 2015

תכננתי בהתחלה לנסח טור אישי חדש-ישן, אבל האמת אני פשוט מרגישה שאני חוזרת על עצמי, ובלוג בעצם לדעתי הוא יותר מעין יומן ועכשיו הכי חשוב לי להביע בכתב את מחשבותיי.

בכל מקרה, כן אתחיל בהצגה עצמית מהירה, כדי שתדעו עלי קצת… אני סופרת ומידענית עם מוגבלות ואני גם יזמת חברתית. שמי הוא נורית.

אני האמת חיה באושר – נשואה, עובדת וסביבי המון אנשים וכלבה שאני מאוד אוהבת. אין לי על מה להתלונן את חלומותי כבר הגשמתי. טוב, את רובם.

אני מאוד רוצה להשפיע – זה החלום האמיתי שלי – להשפיע ובכך לעזור לאוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות.

בעבר כבר פעלתי וארגנתי מפגשים חברתיים, הרצאתי בבתי ספר ואף ארגנתי יריד תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות. הוא היה טוב, אבל כעת אני רוצה לעשות שוב מעשה ולארגן כנס גדול לאנשים עם מוגבלויות, תוך כדי שינו תפיסה – עובדים עם מוגבלויות הם נכס והכי מגיעה להם עבודה – עבודה איכותית.

חשוב לי לציין שוב – שלי כבר יש עבודה – אבל אני רואה הרבה אנשים עם מוגבלויות שהכי מגיע להם עבודה ומשהו בדרך להעסקה מתפספס.

המעסיקים מלאים סטיגמות, מחפשי העבודה סובלים מביטחון עצמי נמוך וכך שלא יוצאות בפועל השמות, בייחוד לא השמות אמיתיות.

הכנס נועד לשנות זאת – ובדרך לקדם ולהגשים חלומות של אחרים.

בכנס שאני מארגנת צפויות להיות הרצאות וסדנאות. אמורים גם להיות פאנלים מרתקים וסיפורי התמודדות. כל אלו אמורים לתת כלים הן למעסיקים והן למחפשי עבודה.

במקביל כמובן יתקיים יריד משרות רציני.

כל זה צריך לקרות ואאני פועלת המון שהכנס יתקיים.

כמו לכל יוזמה צריך כסף, וכעת אני מקדמת פרוייקט לגיוס המונים בהדסטארא.

כל כך חשוב לי שהכנס ייצע לפועל, הכי צריכה זאת,

אז בבקשה מכם הכנסו לפרוייקט הדסטארט ותמכו

embedded by Embedded Video

פשוט אם לא יהיה גיוס מלא – הכנס לא יקרה וזה באמת עכשיו הכי חשוב לי

npface

עוד מהבלוג של נורית פלג וולברג

תצוגה מקדימה

נלחמת להגדיל את קצבאות האנשים עם המוגבלויות - בבקשה עזרו לי

"אני נורית פלג וולברג אני מידענית אני כתבת אני מנהלת מדיה חברתית אני סופרת אני אישה עם מוגבלות" ככה אני פותחת כל הרצאה שאני נותנת בבית ספר כי אני רוצה להמעיט מהחשיבות של המגבלה, של הנכות. אני מנסה כמה שפחות להחצין את הבעיות...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

המשפחה של נורית

אז שנולדתי, המשפחה הייתה הדבר הכי חשוב בשבילי. אני באמת מאמינה שכל הצלחותיי והגשמת החלומות זה בזכות משפחתי. ההורים שלי תמיד מילאו חלק גדול מאוד בחיים שלי. הם היו בכל...

תגובות

פורסם לפני 4 years

ארוע התרמה לעמותה לדיסאוטונומיה

לפני כשנתיים ארגנתי ארוע, יחד עם חברי למחלה, "שיר החולה השמח" גולדמן. האירוע היה צריך להיות על יוצרים עם מוגבלות והארוע היה צריך להיות מרגש במיוחד הארוע התקרב וכבר הגיע כשנאלצנו לבטל. למה? יוני לפני שנתיים? מישהו זוכר? או...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה