הבלוג של נורית אבנר

נורית אבנר – מתמודדת לראשות רמת השרון

מתמודדת לראשות-העיר רמת השרון, בבחירות המוניציפליות הקרובות

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2013

אני רוצה לשתף אתכם במה שאני מברכת את הקרובים אלי כי אני סמוכה שרבים מכם הקוראים יכולים להתחבר ולהזדהות עם אותם הרגעים והצמתים בחיים שבו נמצאים האנשים שמוזכרים להלן. ראש השנה הוא זמן טוב להסתכל אחורה ולברך על ההישגים וההצלחות שנעשו, והתחלה חדשה לשאוף ולקוות לכל מה שעוד צופן לנו העתיד.

02/09/2013

כבר כמה ימים שאני חושבת, בין משימה למשימה, בין חוג בית אחד לזה שאחריו, אילו דברים הייתי רוצה לאחל לאנשים סביבי ערב השנה החדשה. כמעט כולנו, הגרעין המצומצם של משפחת אבנר, מתחילים באיזשהו אופן, מסע חדש השנה ואני מאחלת שכל אחת ואחד מבני משפחתי, ימצא את הכיוון המדויק לו, וילך בדרך הנכונה.

אני רוצה לשתף אתכם במה שאני מברכת את הקרובים אלי כי אני סמוכה שרבים מכם הקוראים יכולים להתחבר ולהזדהות עם אותם הרגעים והצמתים בחיים שבו נמצאים האנשים שמוזכרים להלן. ראש השנה הוא זמן טוב להסתכל אחורה ולברך על ההישגים וההצלחות,והתחלה חדשה לשאוף ולקוות לכל מה שעוד צופן לנו העתיד.

מייק, בעלי היקר: אני מאחלת לך את כל הטוב שקיים בעולם: אמנם לא החלפת את מקום עבודתך, אך בהחלט שינית סטאטוס בחודשים האחרונים, כשהפכת לבעלה של ראשת העיר לעתיד ברמת השרון. אין כמוך, איש יקר, שעומד לצידי ללא תנאים, מסייע ועוזר ללא הפסקה. אני רוצה שתדע שבלי התמיכה, החום, האהבה, והחיבוק האין סופי מצידך, שממלאים לי את הבטריות בכל יום מחדש – לא הייתי מגיעה למעמד זה.

גיא, בכורי, יחליף קידומת השנה ויחגוג שלושים חורפים. הוא התחיל לא מכבר עבודה חדשה, ובכך הוא מגשים חלום ילדות. אני מאחלת לך גיא, שתצליח להפגין את כל כישוריך המצוינים, ותצליח בדרכך החדשה. אני יודעת שאומנם אינך תלוי בנו יותר מבחינה כלכלית, ואתה אדון לעצמך, אך חשוב שתדע שמבחינה רגשית אנו תמיד נהיה כאן בשבילך, נחזק אותך, ונהיה תמיד לצידך.

דנה, בתי האמצעית, מתחילה את שנתה השנייה בלימודי פסיכולוגיה רפואית. דנה יקירתי, אני מחזקת אותך בבחירותיך הנבונות, ומאחלת לך שתמצאי את הדרך שהכי טובה עבורך, בכל תחום שהוא. אין לי ספק שכישוריך המצוינים והערכים עליהם גדלת, יובילו אותך למקום מבטחים.

קרן, בתי הצעירה, שסיימה את התיכון ומיועדת לקורס קדם צבאי, שבסיומו תתגייס לצה”ל. קרן, מדהימה שלנו, את עומדת בפני פרק חשוב מאוד בחייך – הגיוס לצה”ל. אני יודעת כי זוהי התחלה חדשה, מהולה בהמון חששות ואתגרים, ואני סומכת עליך שתעשי את הטוב ביותר שאת יכולה.

פעילים ומתנדבים במטה תנועת “מהפך ברמה”: אנשים יקרים, חברי תנועת “מהפך ברמה”, אתם נמצאים כיום במעגל השני שהכי קרוב אלי: אנשים מדהימים, שעד לפני ארבעה חודשים כמעט את כולכם לא הכרתי. אני מרגישה את ההזדהות שלכם איתי, ומרגישה שכמוני, גם לכם איכפת מעתידה של העיר. זהו תענוג צרוף להכיר עוד אנשים שמסתכלים מאותה הזווית כמוני על העולם, ומוכנים להירתם למען חברה בריאה יותר. הקלות בה התייצבתם לדגל, נטולי אינטרסים, ועם רצון ענקי לסייע, גורמים לי לאושר גדול. מאחלת לכולכם שנה טובה ומבורכת, מלאה בעשייה למען הזולת, ובהבנה כי עבודת צוות היא זאת שתוביל אותנו אל הניצחון המיוחל.

תושבים יקרים: אני פוגשת אתכם ברחוב, בחנויות, בחוגי הבית, בגינות הציבוריות, בשבילי ההליכה, ובחוף הים. אתם לא מפסיקים לחזק אותי ולהאמין בי, ועל כך הוקרת תודתי הכנה. אני חשה כי גם אתם כמוני, מחכים לשינוי המיוחל ברמת השרון, ויודעים כי עירנו יכולה לעשות הרבה מעבר למובן מאליו. אני מאחלת לכם חג שמח ומשפחתי, בריאות, אושר ושמחה, ומקווה שביחד נביא את העיר לסטנדרטים מעולים שמגיעים לכם, בלי שמץ של ספק.

לנשים המתמודדות בבחירות הקרובות: נשים יקרות, עמיתות למקצוע: העובדה שבבחירות הקרובות לרשויות המקומיות מתמודדות פי ארבע נשים מבעבר, מסיבה לי אושר גדול. מדובר על הישג נדיר ואדיר למין הנשי, ובכלל לחברה בישראל. מאחלת לכולנו להמשיך להיות חזקות, ולא לפחד מהפחד. אין לי ספק שאנחנו יכולות להגיע בבחירות הקרובות לתוצאות מצוינות, ואני בוחרת, ערב ראש השנה לומר לכן: אנו יכולות לעשות זאת! כן ירבו!

ומה אאחל לעצמי?

אני מאחלת לעצמי שאזכה בתפקיד הנכסף. עד לפני חצי שנה לא חלמתי שאשב כאן, כראש תנועה חברתית פעילה, וארוץ במסגרת הבחירות לראשות העירייה. ערב ראש השנה הנוכחי אני בעיקר מאחלת לעצמי המון בהצלחה!

שנה טובה,

שלכם,

נורית אבנר

עוד מהבלוג של נורית אבנר

תצוגה מקדימה

לא עוד ראשי עיר מושחתים

ביום שלישי בשעה 16:45, צלצל הטלפון הנייד שלי. בצדו השני של הקו הייתה הדוברת שלי, שעדכנה: "בחמש תהיה החלטה מבג"צ, אעדכן ברגע שאדע משהו". הדיון בבג"צ באשר לכהונתו של ראש עיריית רמת השרון איציק רוכברגר והתמודדותו בבחירות...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

למה החלטתי להתמודד לראשות העיר?

הפעם הראשונה שאמרתי את המשפט "אני מתמודדת לראשות העיר", הייתה לפני חודש. הוזמנתי ע"י גב' מיכל יודין, יו"ר עמותת כ"ן, להשתתף בסיום קורס מנהיגות נשים מהוד השרון. הייתי אז חברה בארגון העולמי "אריה יהודה״ להעצמת נערות ונשים, שתרם...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

מהפך ברמה

ביום ראשון האחרון השקנו את קמפיין תנועת "מהפך ברמה". מהפך ברמה הינה תנועה שהקמתי, ובראשה אתמודד לראשות עיריית רמת השרון.  אני מצרפת חלקים משמעותיים מהנאום אותו נשאתי באותו ערב: "ביום חמישי האחרון, הגעתי עם תומכים לכיכר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה