הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 222

החל מיולי 2010

לרגע, צובטת את עצמי ושואלת: האומנם זו את ציונה אבירם הנומרולוגית קבלית בטלוויזיה? פריים טיים? באח הגדול? מיד מתעשתת ומבינה שכן: זו אני ב- ערוץ שתיים. חי בלילה. אני שעשיתי זאת בדרכי שלי. האמנתי בעצמי ולא פחדתי לגעת בשמים. הלב דופק בחוזקה. לא מצליח להירגע. מתרגשת!!!

07/04/2016

 

סלונה- האח הגדול חי בלילה 004

קסניה ועומרי- הסרטון! התאמה זוגית- ציונה אבירם 

לרגע, צובטת את עצמי ושואלת: האומנם זו את ציונה אבירם הנומרולוגית קבלית בטלוויזיה? פריים טיים? באח הגדול? מיד מתעשתת ומבינה שכן: זו אני ב- ערוץ שתיים. חי בלילה. אני שעשיתי זאת בדרכי שלי. האמנתי בעצמי ולא פחדתי לגעת בשמים. הלב דופק בחוזקה. לא מצליח להירגע.  מתרגשת!!!

 רק לכתוב שורות אלה, מעלה את מפלס התפעמות הלב ביומיים האחרונים…

המחשבה שאני אופיע ב- ערוץ שתיים. חי בלילה, האח הגדול  הציפו בי פחדים שמא לא אראה טוב. אולי צבע השמלה לא מתאים? אולי דברתי מהר מידיי? האם אני זורמת? עוברת מסך? ועוד המון ספקות.

יומיים שלא הצלחתי להירדם בלילות! בקושי תפקדתי…ריחפתי לי בעולמות שונים.

צצו מחשבות: במה זכיתי שדווקא אני אופיע באח הגדול, ערוץ שתיים. חי בלילה. הרגשתי עומדת להתעלף! כאילו נעתקה נשמתי מהתרגשות. שכבתי במיטה והלב דפק בלי הפסקה. התכווץ בחוזקה כאילו זועק…די!! שיגיע כבר מחר. להיות אחרי…

והמחשבות לא הפסיקו להתרוצץ. בכל זאת… האח הגדול -ערוץ שתיים. חי בלילה

לא נורא- אני אומרת לעצמי, ומדמיינת את תשואות הקהל למשמע הניתוח שעשיתי לעומרי וקסניה.  שלמה עם מה שכתבתי, לא פגעתי, קלעתי בול בניתוח האופי ופרגנתי על אהבה יפה. נכון- מחפשים צהוב, אבל אני- מתכוונת לספק רק אהבה ופרגון.

והאמת, אומרת לעצמי-  לפי נומרולוגיה, אני בעלייה. חייב להיות מוצלח!

אני לא מוותרת. צלמנו יחד עם אישי היקר והבן – הנסיך שלי, את הסרטון על הצד הכי מקצועי שיש. אני לא הולכת לעשות בושות באח הגדול -ערוץ שתיים. חי בלילה להיפך…אני הולכת להיות הכי מדהימה שאפשר. הכי עם ביטחון. הכי עם עוצמה ולהביא את ציונה האמיתית, החייכנית, האופטימית והנעימה.

שנייה לפני הסיום, המחשבות מטיסות אותי לרגע בלתי נשכח בו קבלתי טלפון:

“שלום, מדברים מהאח הגדול , ערוץ שתיים, חי בלילה. ראינו כתבה שלך  באתר “סלונה”, על עומרי וקסניה- התאמה זוגית, והיינו מאד רוצים שתצלמי סרטון ותשלחי אלינו”. ליבי נאלם דום.. ברור שכן… עניתי לו. שאני אפסיד את החוויה להופיע בערוץ שתיים? ממש לא!

זהו…אנחנו אחרי האח הגדול -ערוץ שתיים. חי בלילה. נושמת לרווחה…הצליח לנו! 

רגע…רגע…שוב עולה מפלס ההתרגשות. הודעות ווטס אפ נכנסות בלי הפסקה. כמה אהבה. כמה פרגונים. כמה חיבוקים…כולי מסמיקה ונרגשת!

  •         ציונה, את ענקית. את מדהימה- צפינו בך.
  •         התרגשתי יחד איתך. כל הכבוד את עוברת מסך. את גדולה ואת משלנו.
  •         צרחתי בבית מרוב התרגשות כאשר צפיתי בך…
  •         עבורי באח הגדול- את הפתעת הערב…
  •         ציונה את אלופה! תותחית…
  •         את נהדרת! בקיאותך המפעפעת בתשוקה ובחיות- כובשת!

עכשיו, אחרי ההתרגשות הגדולה- באמת נושמת לרווחה לעבר היעד הבא. מישהו אמר  פעם שהשמיים הם הגבול. האומנם?!  אתמול בערב הרגשתי שנגעתי בשמיים. ובשבילי, איפה הגבול היום?

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

תודות לאתר סלונה על הבמה והחשיפה למדיה התקשורתית.

תודה לאישי היקר ולבן שלי על ההסרטה.

תודה לכל המשפחה היקרה שלי על התמיכה, עידוד והפרגון.

תודה לכל החברים בחיים האמיתים והוירטואלים שלי-  נהדרים אתם!

אוהבת אתכם!

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה