הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

סוד האותיות בשם האדם מאד משמעותי: להלן הפרשנות: אות ראשונה- איך אני יוצרת את המציאות שלי. אות שנייה- איך אני מנווטת את הרגשות והמיניות שבי. אות שלישית- איך אני מנווטת את הכעסים שלי…עכשיו תתחילו לחשב:)

03/04/2016

צילום לפרסום 66699
השם - הוא כלי שעוזר לאדם להגשים את הייעוד שלו בחיים.

שם המשפחה - זו הערוגה שעוזרת לו להגשים את הייעוד.

 חלקי השם:

הנשמה - האות הראשונה של השם, הנשמה נמצאת בתוך המוח. כאשר אדם מבין שהוא יוצר את המציאות שלו. הוא מתמלא באנרגיה וזאת ע”י כך שאנו צריכים לאהוב את עצמנו ולשאוב אנרגיה מתוכנו על מנת להעבירה לאחרים.

הרוח -  האות השנייה של השם, הרוח נמצאת בתוך הלב. כאשר אנו אוהבים הלב מתמלא, הנתינה משתבחת ואני נותן ומקבל.

הנפש - האות השלישית של השם, היא הכעס. האדם מחליט או שהוא בורח או נלחם. לנפש יש רצון לשמור על עצמה.

 משמעות סוד האותיות:

 סוד האותיות : האות א - זו אות הנשמה, המדברת על התמימות שבנשמה. הבנה ויכולת לקלוט אנרגיה מכל הכיוונים. רואים דברים כמו בפעם הראשונה עם כל ההתלהבות והנאיביות. (אור, אהבה, אמון, אורגזמה, אב, אם) זה עוזר להם להאמין בתהליך.

בפן המעכב – עלולות להיות אשליות מתנפצות, כניסה למאבקי כוח ואימפולסיביות מבוקרת ללא גבולות. אי קבלת אחריות ומשמעת ופריצת כל מסגרת .

סוד האותיות : האות ב - היעוד שלה לבסס בטחון לאחרים (בראשית, ברכה, בניה, בנין, ברוך) הוא הבסיס לנשמה. ב’ מחובר לייעוד שלו לחיים. באות ב’ החלק האחורי של האות אומר “מה שהיה היה, בוא נלך קדימה”.

בפן המעכב – עלולה להיות אנרגיה בלומה ותסכול, זאת אומרת כל האנרגיות נחסמות. רכושנות, קמצנות, ובלימת רגשות.

 סוד האותיות : האות ג - זה החלק הנסתר שבנשמה, ויכולים להתחבר אליה בקלות. יש להם יכולת להבין מעבר למה שנראה. (גיא, גידי, גנב, גדעון, גילי) לא ניתן לקלוט אותם ויש להם ראיה חדה, יש להם גם חיבור לתת הכרה קולקטיבי.

בפן המעכב – הם תלותיים רגשית ועלולים להסתיר דברים במקום להתחבר לתורת הנסתר, כמו כן עלולים להיות אימפולסיביים.

 סוד האותיות : האות ד - זה החלק החושני והיצרי של הנשמה. האות ד’ רוצה לחיות את החיים במלואם, היא דלת לעולמות עליונים וזה חלק שמתחבר לטבע וליוצרים. אלה אנשים אומנותיים (דוד המלך, דודו טופז, דיאנה הנסיכה, דידי הררי).

בפן המעכב – עלולים להיות מעצורים במיניות וזה עלול לגרום לאגרסיביות (כמו דודו של ענת אלימלך).

סוד האותיות : האות ה - היעוד של האות ה’ זה להנציח (הריון, הלה, הרצל, הולדה), הולדת רעיונות. אלה אנשים עצמאיים ויש להם את הכלים לעשות משהו חזק. הם יוזמים ומנציחים.

בפן המעכב – עלולה להיות שתלטנות, אימפולסיביות וחוסר מנוחה.

 סוד האותיות : האות ו - היעוד של האות ו’ זה ליצור איזון והרמוניה, זה אור ישר שמעביר את האנרגיה מלמעלה למטה. ו’ מחברת את כל המרכזים האנרגטיים. כאשר יש ו’ באמצע השם זה עוזר כי היא מחברת ומאזנת בין שאר האותיות. אולם כאשר היא מופיעה בראש השם זה לא קל כי היא עלולה לנטות ימינה (ורדה, ויקי, ורד).

בפן המעכב – אנשים אלה יכולים לצאת מאיזון ורצון לרצות, כמו כן לגרום לחוסר הרמוניה.

 סוד האותיות : האות ז - היעוד של האות ז’ זה להחליט החלטה קשה ואינטואיטיבית. ז’ ציורה כמו רומח מלחמה. על מנת לזרום מפגישים אותה עם דברים שצריך לחתוך בחרב ולהחליט ללא רגשות.

בפן המעכב – אם הם לא מחליטים, עלולים להיות להם הרבה מאבקים ומלחמות פנימיות ואז האנרגיה שלהם לא זורמת (זמר, זבל, זכר, זמן).

סוד האותיות : האות ח - היעוד של האות ח’ זה להיות מגוננות על כולם. היא מתמרנת בין הניגודים בעולם ויודעת לעשות “קומבינות”.

בפן המעכב – עלולה להתפרץ כי היא מחוברת בחלק העליון ומפורטת בתחתון ואז עלולה בתחתון לצאת מאיזון. כמו כן פגיעה רגשית ומופנמת (מזל סרטן).

 סוד האותיות : האות ט היעוד של האות ט’ להגיע להגשמה עצמית מכסימלית, להתבטא לאור זרקורים, ביטוי מוחצן וללא אגו.

בפן המעכב – האות ט’ פורצת קדימה למעלה אי לכך רגישה לאגו, כוחנית ונכנסת למאבקי כוח ושליטה (טליה, טלי, מזל אריה).

 סוד האותיות : האות י - היעוד של האות י’ זה לפעול בצנעה. שם השם מתחיל באות י’. לכן בקטנותה כך גדלותה, עושה הרבה חשבון נפש.

בפן המעכב – במידה והאדם יהיה שתלטן (יגאל עמיר, יחיה עייש) האנרגיה עלולה להיסחף. כמו כן נוטה להיות שתלטן, עקשן ופדנטי, נכנס לפרטים ובקורתי.

 סוד האותיות : האות כ - היעוד של האות כ’ זה לקבל את הגורל. אם אתה מקבל אותנו, לא יהיה קושי. “תגיד כן לחיים” כי אם אני לא הולך עם הגורל יהיו לי חיים יותר קשים.

בפן המעכב – אלה אנשים שמקטרים כל הזמן ושואלים “למה ככה ?”.

 סוד האותיות : האות ל היעוד של האות ל’ הוא לבחון בביקורתיות ובאובייקטיביות “להגיד לא לחיים” לסגור אפשרויות, האות ל’ פועלת בהגיון. ל’ אוהב לשאול “למה” בפאן הבונה – זה מפתח ערכים הגיוניים. זו אות הלמידה כי ע”י הלימוד מגיע לערכים הגיוניים.

בפן המעכב – במקום לעבוד בהגיון הם מאוד ביקורתיים על עצמם ועל האחרים. כמו כן רגיש לביקורת. על ל’ לדעת מתי להגיד כן ומתי לא (ליאור, לירז, לא, למה).

 סוד האותיות : האות מ - היעוד של האות מ’ זה ויתור מתוך חכמה גדולה ביותר, נתינה רגשית. (מין מקווה מים, אמא, מדיטציה) ממיס את הגבולות בינו לבין האחרים (מדיום). מ’ זו אות מאוד רוחנית, אנשים בעלי אינטואיציה חזקה.

בפן המעכב – עלולים להיות קמצנים כי כאשר הם פועלים בניגוד ליעוד שלהם שהיא נתינה, הם עלולים להיסתם ולהפך לקמצנים. כמו כן עלולים להרגיש התמרמרות ותסכול כי לא מקבלים מספיק בחזרה (מרים, מלכה, מוטי, מזל מאזניים).

 סוד האותיות : האות נ - היעוד של האות נ’, זה ליצור שינוי רגשי לעומק, ז”א טרנספורמציה, שינוי מקצה לקצה (נשמה, נסתר). נ’ נמשכים לנסתר ורוצים לגלות מה מסתתר מתחת לפני השטח (מזל עקרב).

בפן המעכב – מפחדים משינויים כמו כן מדחיקים אגרסיה ועלולים להיות התפרצויות זעם לא מבוקרות.

 סוד האותיות : האות ס - היעוד של האות ס’ (מזל קשת) זה אור מקיף. אנשים שבבינה יש להם יכולת לתת לאנשים בחיים משמעות ע”י עזרה. הם סומכים את האחרים כי הם עוזרים באמצע האיזון.

בפן המעכב – הם סגורים לקבל, עלולה להיות בעיה של אנרגיות עצורות שפתאום משתחררות. יש להם קרבות פנימיים (סיגלית, סומך נופלים).

 סוד האותיות : האות ע - היעוד של האות ע’ זה להבין שבעצם החיים זה לא מה שאנחנו רואים אלא המודעות צריכה להיות פנימה. והעין באה לתקן מה שאנו רואים (מזל גדי). אלה אנשים מקצועיים, בעלי עומק, איזון וידע. מאוד אמביציונים (עופר, עידן, עבודה).

בפן המעכב – עקשנים, לא עובדים על מודעות. יכולים להיות ביקורתיים על עצמם ועל אחרים. רגישים לביקורת וסגורים רגשית.

 סוד האותיות : האות פ - היעוד של האות פ’ זה ללמוד לא להיאחז בדברים, ללמוד לנטוש ולעזוב. אנשים אלה עוברים פרידות מגיל צעיר (פנינה רוזנבלום). פ’ מזמינה מצד הגורל פרידות לכן כאשר לומד לנטוש האדם לומד פחות לרצות לקבל לעצמו.

בפן המעכב – האות פ’ מתביישת ורוצה שהדברים יהיו שלה, כמו כן קשה לה להיפרד.

 סוד האותיות : האות צ - היעוד של האות צ’ זה הפצת ידע לאנושות, עבודה למען הקבוצה ופועל בשכל למען הכלל.

בפן המעכב – עלול להיות קושי בקשר הרגשי כי אם פועל למען הכלל עלול לשכוח את הקשר הרגשי הקרוב. כמו כן תגובות קיצוניות בלתי צפויות.

סוד האותיות : האות ק - היעוד של האות ק’ זה להיות צינור, לחמלה ורחמית (מזל דגים). עזרה לזולת ובעלי אינטואיציה גבוהה. לאות ק’ זהות משלה. בפאן הבונה – רוצה להיות מחוברת לאינטואיציות גבוהות ורוצה להיכנס לנעליים של אחרים. יש צורך להיות מה שכולם רוצים וזה עלול ליצור חוסר גבולות רגשיים.

בפן המעכב – עלול להיגרר אחרי דברים שליליים, מבולבלים במקצת, יש ערפול ברגשות ומאוד פגיעים רגשית.

 סוד האותיות : האות ר - היעוד של האות ר’ זה להבין דברים בשכל הארצי, הקונקרטי, אנשים מאוד סקרניים. זו אות הריפוי – ומזרימה אנרגיה.

בפן המעכב – אנשים אלה חסרי מנוחה והאות ר’ רגישה לאגו. (רפי גינת, רזי ברקאי).

 סוד האותיות : האות ש - היעוד של האות ש’ זה ליצור איזון אצל אנשים באמצעות אנרגיית האש. חשוב להם לעשות עבודה עם התלהבות (שושנה דמרי, שלמה המלך). הם מאוד חושניים ומלאי אנרגיה.

בפן המעכב – באמצעות אנרגית האש הם עלולים לשרוף ולהרוס. הם חסרי מנוחה, אש שורפת אותם מבפנים וגורמת להתפרצויות לא מבוקרות.

 סוד האותיות : האות ת - היעוד של האות ת’ זה לזרז הליכי תיקון. יש לאנשים אלה אתגרים לעזור לזולת להגיע לתכלית בחיים.

בפן המעכב – נכנסים למצבי רוח, מאוד פגיעים ורגישים לביקורת. הם מרגישים שהחיים תקועים ולא זורמים (תום, תמר, תקווה, תכלית).

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית
מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה