הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 250

החל מיולי 2010

אז יופי- נתת לנו שאו, מעניין לנו, אבל איש יקר- פגעת בנפשות רכות ללא עוול בכפם. נתת לגיטימציה ל- התעללות מילולית. התחברת לעצמה ולכוח ושכחת את צאן מרעיתך…אז בבקשה…עד כאן!!! יורם זק, פקח את העיניים שלך, גייס את העוצמות והכוחות הטובים שבך, שמור על גבולות, “רד אל העם” ותמשיך לנהל את בית האח הגדול ממקום של כבוד הדדי ואהבת האדם.

29/03/2016

 

דיי …עד כאן! בלתי נסבל מה שהולך בבית האח הגדול.

יורם זק המלך – היושב באולימפוס, פונה אני אליך בלשון של בקשה: רד אל העם היושב בבית האח הגדול. יש שם אנשים טובים שוחרי שלום. אנשים תרבותיים, נעימים ואוהבי אדם. למה? למה לקחת קרלוס אחד כזה ולאפשר לו להשתלח בהם? למה לקחת עוד אנשים ללא רסן (בלשון המעטה)  ולתת לגיטימציה ל- אלימות מילולית ההורסת כל חלקה טובה בבית האח הגדול?

יורם זק יקר, אתה אמור להיות האח הגדול השומר של הדיירים.

לאחרונה לא הרגשנו שאתה נאמן להם. בגדת בהם. אלימות מילולית בבית- לא עצרת. נתת לדיירים חסרי רסן- לפגוע ולהעליב אותם. משהו קורה כאן. אני עוכבת אחרי הדיירים כל העונה ומרגישה ששמחת החיים כבר לא שוכנת במעון האח הגדול. חשבת לרגע למה זה קורה?

יורם זק, האמת- אני יודעת למה אתה מאפשר אלימות מילולית.

תסתכל לי בעיניים ותקרא טוב טוב מה שאני הולכת להגיד לך…מקווה אני שבאמצעות ניתוח נומרולוגי קבלי זה, תשנה את גישתך לחיים בכלל, ולדיירים בפרט. מוכן? שים שריון ונצא לדרך…

אלימות מילולית בצד! בוא ננתח יורם זק, את התכונות היפות שבך, ויש- ברוך השם!

עפ”י מפת לידה נומרולוגית קבלית רואים שאתה אדם פתוח מחשבתית, וורבלי, אמפטי, מכיל, קשוב וסבלן. בנוסף, יש לך יכולת להגיע לאיזון בחיים, חיבור למודע והתת מודע ויש בך חמלה אוניברסלית. עוד משהו מעניין גיליתי: הנשמה שלך טיפולית ואתה טיפוס אימהי במלוא מובן המילה. האמת- התכונות הללו מדהימות. אף אחד לא ייקח אותם ממך…זה אתה!

ובכן, יורם זק- איך בכל זאת מאפשר אתה אלימות מילולית בבית האח הגדול?

את התשובה לכך נקבל מתוך הסתכלות על מפת לידה נומרולוגית קבלית בפן המעכב\השלילי המנוגד לכל התכונות המופלאות שהזכרתי.

  1. אתה אמפטי ונעים עד כי ריצוי ואיבוד גבולות. נתת לשי חי וחבורתו להשתלח בדיירי בית האח הגדול. ריצית אותם על חשבון יושר שלא קיים ושכחת לעצור.
  2. הגלגול הקודם שלך מצביע על היותך מלך. כאילו אמרת: ישחקו הנערים לפניי”. חש אתה פריווילגיה שדברים יקרו לפי הדרך שלך. התיקון שלך בגלגול זה הוא “לרדת אל העם” ולשרת אותו- ולא לשלוט בו. ואתה- מצד אחד היית סימפטי ונעים, אבל מצד שני- התעללת בם באמצעות אנשים חסרי גבולות.

 

יורם זק, אני כותבת לך מילים אלה וכולי רועדת מעצם העובדה שאתה,

הנפש הנעימה והאמפטית- נותן יד להרוס כל חלקה\נפש טובה בבית האח הגדול.

  • לאן נעלמה החמלה שבך?
  • איך אתה ישן בלילה?
  • האם אתה שלם עם עצמך?
  • איפה האמפטיה שבך כלפי הדיירים?
  • איפה הדאגה האימהית הנשמעת בקולך הרך?

 

אז יופי- נתת לנו שאו, מעניין לנו, אבל איש יקר- פגעת בנפשות רכות ללא עוול בכפם. נתת לגיטימציה ל- התעללות מילולית. התחברת לעצמה ולכוח ושכחת את צאן מרעיתך…אז בבקשה…עד כאן!!! יורם זק, פקח את העיניים שלך, גייס את העוצמות והכוחות הטובים שבך, שמור על גבולות, “רד אל העם” ותמשיך לנהל את בית האח הגדול ממקום של כבוד הדדי ואהבת האדם.

בהצלחה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

http://www.roga2002.com/

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה