הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

חיזוי העתיד. אכן כן! הכל צפוי והרשות נתונה. למה התכוון המשורר באמרה זו? הכוונה היא שניתן לחזות חלון הזדמנויות למהלכים בחיים כמו למשל: נישואים, גירושין, מעבר דירה. האם בוודאות הכל יתקיים כפי שכתוב? הכל תלוי באדם עצמו- איך ינווט את המהלכים שלו. האם יפעל לכוון המטרה או ישב על הגדר? ציונה אבירם-052-8231669

29/03/2016

12524365_10154009792108426_6074554973737200264_n

חיזוי העתיד האח הגדול 2016! למי הסיכויים הטובים לזכות בגמר? ברק אדרי. דודו כהן. עומרי בן נתן. קסניה טרנטול. שי מיקה. האומנם הכל צפוי והרשות נתונה? כדי לקבל תשובות, ניבחן לעומק את מפת הלידה של כל אחד מחמישיית הגמר האח הגדול.

חיזוי העתיד: ברק אדרי. מה מבשרת לו השנה הקרובה? (היום- 3.2016- בן 25)

שנה אישית( מ-1.2016 עד 1.2017)  מצביעה על הצלחה, הישגים, הגשמת חלומות, פתיחת דלתות והצלחה פיננסית. תקופה טובה לרכישת בית, חיבור לרגשות ואף זוגיות צפויה החל מ- 1.2017.

פסגה ואתגר(מגיל 22 עד 31)  מצביעים על הזדמנות למימוש עצמי בתחום הניהול. ביטוי עצמי ומימוש היכולות שלו ילכו ויתחזקו עם השנים. האתגר שלו הוא לפעול, ליצור וליזום ללא פחד. לפתח ביטחון עצמי ולהשתחרר מתלותיות יתר.

אות משפיעה (מגיל 25 עד 27) היא בית. אות זו מצביעה על רצון להיות במסגרת, לרכוש בית ולקדם את עצמו. והוא יצליח! הסיבה לכך היא, שאות זו היא ראשונה ומצביעה על דברים משמעותיים שקורים לו בחיים בתקופה זו.

האם יזכה להגיע למקום ראשון בגמר האח הגדול 2016? הכל צפוי ורשות נתונה.

 חיזוי העתיד דודו כהן: מה מבשרת לו השנה הקרובה? (היום- 3.2016,  בן 33)

שנה אישית (מ-12.2015 עד 12.2016) מצביעה על שנה של סיום תהליכים שחוסמים אותו. שינוי דפוסי התנהגות ותקופה מעולה להיפטר מכל מה שמעיק. בשנה זו הוא שותל את הזרעים לקראת שנה חדשה, אופטימית ומוצלחת החל מ- 12.2016. וכן, גם עזיבת בית וזוגיות בפתח.

פסגה ואתגר( מגיל 25 עד 34) מצביעים על רצון לבטא את עצמו, להופיע ולתת לעצמו חופש לבטא כל מה שהוא מרגיש. הפה הוא כלי העבודה שלו ויש לו רצון עצום להעביר מסר, לחנך וללמד. וכן- מתאים לו מאד לעבוד עם נוער. זקוק הוא לחום, אהבה ומגע. ואכן גם כאן צפויה לו אהבה – דבר המעצים את חיזוי העתיד כפי שראינו בשנה האישית. כדי לממש את עצמו, עליו ללמוד להיות אופטימי, להאמין בעצמו ולהכניס שמחה לחיים שלו והעיקר- לא ליפול לדיכאונות.

אות משפיעה ( לפי דוד- מגיל 32 עד 38) היא האות וו. אות זו מצביעה על צורך בהקמת בית, רצון בבן זוג תומך ורצון לבנות חיים עצמאיים.

האם יזכה להגיע למקום ראשון בגמר האח הגדול 2016? הכל צפוי ורשות נתונה.

חיזוי העתיד עומרי בן נתן: מה מבשרת לו השנה הקרובה?( היום- 3.2016, בן 29+)

שנה אישית (מ-6.2015 עד 6.2016) מצביעה על שנה של בנייה עצמית. שנה של הנחת יסודות, ביסוס והתייעלות, כאשר התחום הזוגי ומערכות יחסים משפיעים על כך. זו שנה לא פשוטה שאם מתנהל הוא לא נכון- עשוי הוא להיות מופתע מהתוצאות.

פסגה ואתגר ( מגיל 25 עד 43) מצביעים על פריצת גבולות. רצון לחופש, פרסום, מסכים, מדיה, עיתונות. בתקופה זו צפויה לו הצלחה כלכלית ובתנאי שישקיע בתחום הזוגיות. עליו לתת מעצמו, לפעול בשיתוף פעולה ולהיות גמיש עם בת הזוג. ( קסניה טרנטול?)

אות משפיעה (לפי עומרי- מגיל 27 עד 33) היא האות וו. אות זו מצביעה על צורך בהקמת בית, רצון בבן זוג תומך ורצון לבנות חיים עצמאיים.

האם יזכה להגיע למקום ראשון בגמר האח הגדול 2016? הכל צפוי ורשות נתונה.

 חיזוי העתיד קסניה טרנטול: מה מבשרת לה השנה הקרובה?( היום- 3.2016, בת 28)

שנה אישית (מ-10.2015 עד 10.2016) מצביעה על שנה של התחלות חדשות, בניית דרך חדשה, הרחבת חוג חברתי ופריצת דרך מרשימה. שנה אופטימית עם שחרור מלחץ כלכלי ושינוי קריירה. ובנוסף- על מנת להצליח,  עליה לשנות דפוסי התנהגות שחוסמים אותה, ולהיפתח רגשית למקורבים אליה.

פסגה ואתגר ( מגיל 28 עד 37) מצביעים על תקופת זיווג – תיקון בתחום הזוגיות. חיבור אפשרי טוב הוא לבן זוג סבלני, מטפל ורוחני. זו תקופה של התרחבות הנשמה, רצון ללמוד ולהתפתח מבחינה רוחנית. התבודדות ומופנמות מנת חלקה, ועליה לנתב תקופה זו להתרחבות הנשמה, צמיחה וקבלת תובנות ובמיוחד בתחום הזוגיות. וכן, לא למהר לפרק קשרים זוגיים!

אות משפיעה  (מגיל 25 עד 30)היא האות נון המצביעה על צורך בהמון חום ואהבה. רצון לעומק רוחני, ביטחון עצמי ורצון להכיר בן זוג לחתונה.

האם תזכה להגיע למקום ראשון בגמר האח הגדול 2016? הכל צפוי ורשות נתונה.

חיזוי העתיד שי מיקה: מה מבשרת לה השנה הקרובה?( היום- 3.2016, בת 23+)

שנה אישית ( מ- 7.2015 עד 7.2016) מצביעה על שנה של תחילת תהליך חדש בחיים. תקופה בה היא עושה שינוי ונחשפת לאנשים חדשים בחייה. תקופה של התפתחות אישית, נסיעות והמון חופש פעולה המצריך ממנה לפעול תוך שיקול דעת ומחשבה תחילה. בנוסף, זורמת היא עסקית ואולי אף רכישת דירה בפתח.

פסגה ואתגר ( מגיל 19 עד 28) מצביעים על פריצת גבולות. רצון לחופש, פרסום, מסכים, מדיה, עיתונות. בתקופה זו צפויה לה הצלחה כלכלית ובתנאי שתהיה ממוקדת מטרה ותישמר מפני התפזרות והתפרסות על תחומים רבים.

אות משפיעה ( מגיל 23 עד 24) היא האות יוד. זו אות אחרונה בשם ומצביעה על מאורעות משמעותיים בחייה. בתקופה זו מנתחת היא דברים לעומק ועשויה להיות ביקורתית. החשיבה שלה פרקטית למען העתיד, והגישה שלה לחיים מאד מעשית.

האם תזכה להגיע למקום ראשון בגמר האח הגדול 2016? הכל צפוי ורשות נתונה.

עד כאן חברות וחברים יקרים:)

אלה מפות הלידה של חמישית הגמר האח הגדול 2016.

חיזוי העתיד פרוס לפניכם.

מי הזוכה? הכל צפוי והרשות נתונה!

בהצלחה לכולם!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית  בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

http://www.roga2002.com/

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה