הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

איילת שקד- אכן, אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית וגם אשת קריירה. גם למען הקהילה וגם למען עצמה, פועלת היא – והכל באיזון, חכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התקופה\ תזמון, המצביעים על כיוון של הצלחה, אשר ילכו ויזנקו כלפי מעלה – עם השנים, עם הניסיון ועם הגיל, בעזרת השם. תרתי משמע…

12/04/2017

 האמת, אני מעריצה את שרת המשפטים שלנו: איילת שקד. שימו לב איזה יופי…תרתי משמע.  שמה מתחיל באות א’ ומסתיים באות ת’. זה אומר על פי נומרולוגיה קבלית, אישה  זו הינה עולם ומלואו, ובתכונותיה האישיות – מכילה היא את האנרגיות של כל האותיות מ- א’ עד ת’. זה גם אומר שיש לה יכולת מופלאה להגיע לאיזון ושלמות אישית בחיים. 

נומרולוגיה קבלית: האם עתידות לפי השם איילת שקד מבשר הצלחה לשרת המשפטים?
אכן כן! כי בין הגילאים 41-43 ( כיום 4.2017 היא בת 41) האות האחרונה י’ דומיננטית, ז”א שעל פי נומרולוגיה קבלית, זו תקופה של ניתוח המציאות, במטרה להבין את דרכי הפעולה העתידיות, חשיבה פרקטית למען העתיד וגישה מעשית לחיים.

בנוסף ל- נומרולוגיה הקבלית – ניתן לראות עתידות על פי תאריך הלידה .
איילת שקד נולדה בתאריך 7.5.1976. בתקופה זו, 4.2017 בין 5.2016- 5.2017, היא נמצאת בשנה אישית 3. שנה של הצלחה והישגים. הזדמנות ליהנות מהחיים ולקטוף את הפרות שזרעה לפני שנתיים.

איילת שקד- פסגה ואתגר על פי נומרולוגיה קבלית ומערבית. מה הם אומרים?
בין הגילאים 37-46 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לשרת ציבור ועיסוק במערכות ציבוריות ומשרדי ממשלה. ואכן- זה מה שקורה בפועל. יחד עם זאת, תשים דגש על המשפחה והבית. אין מנוס מכך, היא מחויבת להם.
בין הגילאים 46-100 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לניהול, קבלת אחריות, הנהגה ויכולת הובלה. זו תקופה שטומנת בחובה התחלות חדשות ושינויים משמעותיים בחיים. המשפחה והבית- יתפסו פחות מקום, והחל מגיל 46, הפעילות הציבורית שלה תלך ותתעצם.

לפי נומרולוגיה קבלית: מאין שואבת איילת שקד את הכוחות שלה להצליח?

  1. פרשנות השם איילת - מצביע על אישה יפה, תקשורתית ועם יכולת שיפוט הוגנת. יש לה יכולת לפשר ולגשר בעת הצורך. יש לה דעות מתקדמות בכל תחומי החיים ובנוסף יכולת לנתח מצבים. מספר היום (7) מצטרף לפרשנות השם ומחזק את היכולת לצמוח, לקבל תובנות, להגיע למודעות ולצמיחה אישית.
  2. שורש נשמה - מצביע על אישה טיפולית, רגישה ונעימה שבאה לעולם להראות לנו מה זה מסירות, משפחתיות והגנה על הזולת.
  3. הכוכב השולט –מצביע על אישה טובת לב, חכמה, מצליחה ובעלת השפעה. יש לה חוש הומור שנון ולא אוהבת שמלחיצים אותה.
  4. משאלת הלב שלה היא - לבטא את עצמה מבחינה חברתית, אישית ורגשית.
  5. השם המלא- סה”כ חיבור האותיות מצביע על מספר תשע אשר שם דגש על מתן שירות לעולם ולקהילה כאחד.
  6. מספר גורל 26- הוא קוד האלוהות- יהוה. ( בגימטריה=26) דבר המצביע על יכולת נתינה גבוה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. כמו כן- מימוש העצמה האישית, השפעה ושפע.

לסיכום, איילת שקד שרת המשפטים-  מה רואים על פי נומרולוגיה קבלית?  אכן,  אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית וגם אשת קריירה. גם למען הקהילה וגם למען עצמה, פועלת היא. והכל – באיזון, חכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התקופה\ תזמון, המצביעים על כיוון של הצלחה, אשר ילכו ויזנקו כלפי מעלה – עם השנים, עם הניסיון ועם הגיל- בעזרת השם! תרתי משמע…

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
מחברת הספר: סודות מחדרי הלב
052-8231669

מקורות: נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

Thumbnail

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים