הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית “בשקט” – הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך….הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה עם זוגות. הלשון שלו קלה ושולף הוא אותה בלי חשבון וללא גבולות. איך אני יודעת? מפת לידה נומרולוגית קבלית כמובן! סקרנים? נצא לדרך…

28/02/2016

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית “בשקט” – הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך….הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה עם זוגות. הלשון שלו קלה ושולף הוא אותה בלי חשבון וללא גבולות.  איך אני יודעת?

מפת לידה נומרולוגית קבלית כמובן! סקרנים? נצא לדרך…

 מי אתה דודו כהן מעפולה? (תאריך לידה 15.12.1982 )

מפת לידה נומרולוגית קבלית מצביעה עליו כאדם תקיף, אמיץ וגם ילדותי. הוא רציני, מנהיג וגם מצחיק. אוהב לעזור אבל גם יודע להיות אנוכי. בקיצור, כאשר צריך הוא יודע גם לקחת אחורה, להיות איש בית שקט, רגוע ושלו. דודו כהן אדם בעל נשמה גבוהה של חמלה. (שורש נשמה לפי הקבלה) ועם רצון אמיתי להיות בשביל הזולת. מחפש הוא יושר, צדק, הרמוניה ומושלמות בחיים- דבר שלא תמיד עובד ולא מצליח לו כפי שהוא היה רוצה. וכן- לומד להתפשר ולהגיע לאמת ולאיזון בדרכו שלו.

 דודו כהן האח הגדול – מה עליו לעשות כדי להגיע לאיזון  בחיים?

  • מאד אכפת לו מהסביבה הקרובה לעיתים עד כדי תלותיות יתר-עליו ללמוד לטפח את חלקת האלוהים הקטנה שלו, לשחרר תלותיות ויותר להתעסק ולאהוב את עצמו.
  • הוא מאד רגיש, פגיע ועובד עם אגו- עליו לשחרר ולקבל דעות אחרות של אנשים ולהבין שלא רק הוא צודק- גם אחרים צודקים בדרך שלהם.
  • מושפע מדעות של אחרים ומשנה את דעתו- עליו להאמין בעצמו, לקחת אחריות ולעמוד על המילה שלו ללא התלבטויות מיותרות.

גלגול קודם \זיכרון נשמתי של דודו כהן – כיצד משפיע על התנהלותו בבית האח הגדול?

דודו כהן עושה הכול כדי לקבל הכרה. מעמד. ולמה? כי הוא היה נזיר בגלגול הקודם כאשר המיקוד והשליטה החיצונית- גרמו לו סיפוק ואושר בחיים. בגלגול זה- הוא ממשיך באותה התנהלות. מרצה, מחפש אישורים כמה הוא מוצלח ולו רק כדי לקבל הכרה. מה שעליו לעשות הוא לא להישאב למקום זה ולשחרר רצון לקבל הכרה. האושר שלו יגיע כאשר הוא יאשר את עצמו בלי להיות תלוי באישורם של גורמים חיצוניים. ז”א לשחרר שליטה, אובר אחריות והתמקדות באני שלו. בנוסף- להודות ברגשות, לשחרר תדמית ולהיות כן עם עצמו.

דודו כהן- מיניות ויצרים: היכן מגלים אותם במפת לידה? בשני מקומות …

  1.  השם שלו מצביע על ליבידו גבוה ורצון למגע ואהבה תמידיים.
  2.  פסגה ואתגר- עפ”י תאריך לידה מצביעים שבין הגילאים 25-34 היצר המיני שלו מאד מפותח. הפה שלו הוא כלי העבודה  שלו בו הוא מעביר מסרים. ואכן ראינו כמה מדבר הוא בבית האח הגדול. זקוק הוא למגע, אהבה וחיבה כדי להרגיש טוב. חש  פגוע כאשר לא מתייחסים אליו.

תזמון\עתידות דודו כהן- מה מנבא לו העתיד?

  • בין הגילאים 34-52 העתיד מנבא לו יותר פרסום, חשיפה והפגנת כוח וסמכות. מה שעליו לעשות כדי לממש את התזמון, זה להיות אסרטיבי, מקורי, ליזום ולא לפחד ליצור במו ידיו את העתיד שלו.
  • החל מ- 12.2015 ועד 12.2016 הוא נמצא בשנה של שינויים משמעותיים בחייו. משחרר כל מה שמעיק עליו, מתפטר מדפוסי התנהגות שלא משרתים אותו, משנה התנהלות בחייו- ובשנה הבאה, יוצא לדרך חדשה. וכן- גם אהבה וזוגיות יתממשו בשנה זו.
  • האות המשפיעה עליו היא האות ו’- (בין הגילאים 32-38) המצביעה על צורך בזוגיות, בטחון ויצירת תא משפחתי משלו.

לסיכום בנימה אישית אוהדת  :)

דודו יקר, העתיד לפניך והחיים שלך הולכים להשתנות מקצה לקצה. אולם- הכול תלוי בך. תתחיל לאהוב את עצמך, לעשות דברים למען עצמך ולשים גבולות בנתינה שלך לאחרים. האמן בדודו כהן מעפולה, כמה מדהים אתה ואיזה דרך מופלאה אתה עושה בבית האח הגדול. אנו מרגישים אותך כל רגע, אוהבים אותך ובשבילנו אתה המלך. עכשיו- אשר את המלכות שבך וצא לדרך חדשה זרועה כוכבים.

 

בהצלחה מכל הלב

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר- סודות מחדרי הלב

http://www.roga2002.com/

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

Thumbnail

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

על שי חי האח הגדול, רחם, מרח והחרם שביניהם:)

עצוב מאד מה שקורה כאן ... מדינה שלמה מתעסקת בתופעת החרם על שי חי האח הגדול , שלעניות דעתי – אינה קיימת בכלל.  שימו לב כמה מילים וכמה משפטים נגזרים משורש המילה ר.ח.ם. חמור מאד מה שקורה כאן. (חמור) שי חי האח הגדול נכנס לרחם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים