הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 222

החל מיולי 2010

לא יודעת איך לאכול אותו. מצד אחד אני מלאה חמלה כלפיו ומצד שני בא לי לנער אותו. לפעמים הוא מתוק כמו סוכריה ולפעמים- דוקרני כמו סכין. לפעמים הוא חכם ופיקח ולעיתים מתנהג כמו ילד קטן. זה שי חי האח הגדול שבא כביכול להכניס עניין לחיים, בבית האח הגדול.

20/01/2016

2044895-5

לא יודעת איך לאכול אותו.  מצד אחד אני מלאה חמלה כלפיו ומצד שני בא לי לנער אותו. לפעמים הוא מתוק כמו סוכריה ולפעמים- דוקרני כמו סכין. לפעמים הוא חכם ופיקח ולעיתים מתנהג כמו ילד קטן. זה שי חי האח הגדול שבא כביכול להכניס עניין לחיים, בבית האח הגדול. האומנם זה האיש: שי חי האמיתי? ומי את תניה גרבר?

 כדי לענות על השאלה בואו נכיר מקרוב את אישיותו של שי חי האח הגדול מכמה היבטים:

  • עפ”י השם- בילדותו נחשב הוא ” לילד טוב”  אולם, עם השנים הפך הוא לאדם חצוף ומרדן. הוא מוכשר ומתנה להוריו. מלא בסערת רגשות עם פחד להתמודד בעוצמות המטורפות המתחוללות בנפשו. יש לו ליבידו גבוה, והוא יכול להיות קיצוני באופיו: או צדיק מושלם או עבריין מועד. הוא חם מזג ובעל נטייה להתפרצויות זעם.
  • תאריך הלידה ( 28.8.1983) מצביע על שני פנים: מצד אחד יכולת להגיע לגאוניות במקצועו, מוכשר ועם ביטחון עצמי בשמיים, מצד שני-ילדותי, בשאיפה להיות בשליטה ורצון להגיד את כל האמת בפרצוף בלי חשבון.
  • החיבור בין השם לתאריך הלידה מקצין את ההתפרצויות שלו. את הצורך להגיד דברים בלי חשבון, לפגוע ולהתפרץ על אחרים ללא רסן.

 

גלגול קודם\זיכרון נשמתי- שי חי האח הגדול: האם מעצים תכונות אלה?

אכן כן ורואים זאת בשני היבטים:

  1. יש לו קושי לצאת לחברה, חוסר שורשים בנשמה, שרוצה להיות חופשית ללא מחויבות. קשה לו בחברה, הוא מרחף ולא מקבל הוא את חוקיה. זה בעצם השיעור שלו: ללמוד לפעול בטקט, לדעת להסתדר בחברה ולהבין שיש נקודות מבט שונות שעליו ללמוד לקבל. הבעיה בבית האח הגדול שכאן זו מעבדה אנושית חיה המציפה את כל המחסומים שלו. כאן הוא צריך להתמודד עם הקשיים שלו. לא יתמודד- החברה תקיא אותו ממנה.
  2. יש לו בעיה של אגרסיביות מגלגול קודם. קיימת תוקפנות, לוחמנות ווכחנות. חי הוא בהישרדות ובתחושה של פגיעה באגו. יש לו קושי עם תסכולים, ומה שיכול לעזור לו לצאת מתחושה זו, זה סבלנות כלפיו, הכלה והמון חום ואהבה. וזה אכן מה שתניה חברתו עושה למענו!

 

מעניין איך תניה גרבר באישיותה תורמת להתפתחות שי חי האח הגדול  (תאריך לידה 25.12.1992)

אכן תורמת מאד! יש לו עסק עם בחורה מכילה, רגישה ונעימה. אישה עם נתינה ללא גבולות, עם רצון לחיות בהרמוניה זוגית ובשיתוף פעולה עם החברה. זו בחורה רגשנית עם המון עוצמה וכוח רצון כביר. לעיתים חשה היא ניגודים בתוכה, הגורמים לה לתלותיות רגשית בבן הזוג ובעיה בתקשורת איתו.  קשה לה להיפרד מאנשים אהובים ומתחוללים בתוכה רגשות סוערים שעשויים לבלבל אותה. תכונות אופי אלה משרתות ומחזקות את הקשר בין השניים.

 התאמה זוגית נומרולוגית קבלית: שי חי האח הגדול לבין תניה גרבר- מהי אומרת?

מבחינה נומרולוגית – זה קשר מעולה של חריש עמוק משותף. קשר של התבוננות פנימה, צמיחה אישית וקבלת תובנות.

מבחינה קבלית- שילוב האותיות מצביע על צרכים רוחניים וחומריים דומים. אחד משלים את השני בתכונות. ויש גם אבל! עלול להיות מצב של התשה אחד את השני. הרכות שבה משפיעה על האגרסיות שהוא מפגין, וכל זמן שיש לה כוח וסבלנות- זה עובד טוב, אולם ברגע שתרגיש מותשת- יהיה לה קשה “לשאת אותו על כתפיה”. למזלם כי רב – שאר האותיות מורות על קשר נפשי עמוק, הצלחה כלכלית וחברות עמוקה בין השניים.

 שנה אישית שי חי האח הגדול ו- תניה גרבר –  מה היא מבשרת?

  • שנה אישית \ עתידות שי חי בין התאריכים 8.2015 ועד 8.2016 מצביעה מצד אחד על שנה של פרסום וחשיפה ומצד שני הוא בשנה אישית תשע. בתקופה זו נחשף הוא לקשיים שלו, למחסומים ומתפטר מכל מה שמעיק עליו. ז”א שינוי התנהגות, שינוי גישה ובניית אישיותו מחדש לקראת הפריצה הגדולה שתהיה ב- 8.2016…וכן- כניסתה של תניה משפיעה עליו לטובה, מאזנת אותו ומוציאה ממנו את הטוב. המעניין הוא שגם הרבעונים ( החודשים) מצביעים על צורך לבנות את הזוגיות שלהם מחדש.
  • שנה אישית \ עתידות תניה גרבר בין התאריכים 12.2015 ועד 12.2016 מצביעה על שנה של התחלות חדשות,( שנה אישית אחת) חשיפה והצלחה בכל תחומי החיים. רואים נסיעות לחו”ל, תקשורת ומעבר דירה. ב- 12.2016 צפויה היא למיסוד הקשר ואף הריון באופק.

 

שורה תחתונה, אחרי כתיבת ניתוח האופי של שי חי האח הגדול, ליבי ליבי עליו. כמו כולם- גם לו יש שיעורים רציניים לעבור בחיים. ואצלו – יש המון ועליהם הוא משלם מחיר כבד בחברה!!! כניסתה של תניה גרבר לבית האח הגדול מיטיבה ועוזרת לו להתגבר על המחסומים הרגשיים, הקשיים והתקופה הלוא פשוטה שהוא עובר כעת.

 

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

http://www.roga2002.com

052-8231669

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה