הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

המון דברים הזויים ומוזרים קורים לי בזמן קורונה. יום אחד עוד כמה שנים, אקרא את הכתוב ואצחק – או אולי אבכה? לא יודעת…

07/04/2020

1360_10151265776908426_1419459593_n
1. אני לא מאמינה, שהפסקתי לבדוק באפליקציה איך מזג האוויר היום וכל השבוע.
2. ZOOM!!! הזוי בעיניי לשוחח עם המשפחה ב-ZOOM, לרקוד ריקודי עם ולעשות התעמלות עם אברי גלעד.
3. הבוקר, כאשר הפכתי בארון בגדי חורף \ קיץ – במו אוזני שמעתי תרעומת של כמה חולצות ומעילים שהתלוננו, שסתם קניתי אותם ואיך אני מעזה להתעלם מהם.
4. אני הכי מופתעת מעצמי לגלות, שאנשים המתקשרים לקבוע ייעוץ אישי, אני בשמחה מפנה אותם להתקשר אלי לקבלת ייעוץ בחינם, המתקיים פעמיים בשבוע בשעות הבוקר.
5. אני לא מאמינה שהייתי אי פעם שמחה כ”כ לקבל משלוח של קניות הביתה. ממש מתרגשת וחשה את הלב שלי מתרונן לראות ביצים, גבינות ונייר טואלט.
6. קורונה בשבילי זה לחקור את הבלתי נודע מהיבט מיסטי. לא מאמינה איך הצלחתי לכתוב בשבוע אחד כארבעה מאמרים בנושא ועוד ידי נטויה.
7. הכי מוזר לי, שהבן שלי והנכדה האהובים עומדים ליד המעלית בקומה, ולי אסור לגשת אליהם ולחבק אותם. הזוי!!!
8. אחת לשבוע אני שוטפת את הבית. לא מאמינה איך אני מתענגת לנקות הבית, לצפות בשירים ביוטיוב, לשיר ולבסוף לראות את הרצפה מבריקה וזרועה במילים ומנגינה.
9. מוזר לי, שרק אחת לשבוע אני מפעילה שתי מכונות כביסה בלבד – צבעונית ולבנה. ואלה תמיד אותם בגדים זרוקים, רכים ונעימים לבית.
10. אני לא מאמינה שאף אחד לא בא אלינו ואנחנו לא הולכים לאף אחד – רק אני לדודי ודודי לי. כל אחד בחדר העבודה שלו, וגם- שנינו ביחד וכל אחד לחוד. תענוג של ירח דבש…
11. אני לא מאמינה שאי פעם חשבתי שכל כך אתמסר\אתמכר לציור – והנה זה קורה. אני מציירת הרבה קורונות, ואפילו מתכננת להציג את הציורים בתערוכה. נשבעת לכם- חזון אחרית הימים….

koroooo

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה