הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 244

החל מיולי 2010

ליאור דואק מאוהב והוא מחזר אחרי תקוה גדעון, כאילו הם לבד בבית האח הגדול 2020. ניתחתי אותו לפי מפת הנומרולוגיה הקבלית. סקרנים לדעת לאן מוביל הקשר? כנסו כאן ותגלו

14/02/2020

lior 2.jpg 55

אי אפשר להתעלם מהחיזור הגורלי של ליאור דואק אחרי תקוה גדעון בבית האח הגדול 2020. הם מחזיקים ידיים, מלטף לה את השיער ואף קופץ עליה בדהרה עם חיבוקים ונישוקים…הבחור פשוט מאוהב. היא פחות. ובכלל – תקוה לא רוצה זוגיות כרגע. ולדבריה- הם רק ידידים. תכלס, לאן מוביל הקשר, והאם שווה לליאור להמשיך לחזר אחרי תקוה? כדי לענות, בואו נכיר את הנפשות הפועלות.

תקוה גדעון: מה פרשנות השם לפי הקבלה?

השם תקוה, כשמו כן הוא! היא צריכה ללמוד תמיד לצפות לטוב ולהאמין רק בטוב. תקוה אישה בעלת אינטואיציות טובות, נשית ובעלת לב רחב. הבית והמשפחה מאד חשובים לה. היא אישה מאד פרקטית, ממולחת, עקשנית ויוזמת. יש בה שילוב מעניין בין נשיות וגבריות. היא אימפולסיבית ולעיתים אנוכית, ויודעת לאזן בין אהבה עצמית לאהבת הזולת. היא פעילה ומלאת מרץ ויש בה משהו ילדותי שלא רוצה להתבגר.

lior 2.jpg 44

ומי אתה ליאור דואק- דייר בבית האח הגדול 2020?

השם ליאור מייצג אדם סקרן, חושני ואוהב חברה. הוא אדם חומרי ואוהב את מנעמי החיים. ליאור שואף ליחסים הרמוניים עם הסביבה, ויחד עם זאת לעיתים יש לו התפרצויות זעם. הוא נרתע כאשר מנסים להגביל אותו, ועליו ללמוד לקחת אחריות על החיים שלו. ברגע שיתבגר  – הוא יצליח וישגשג.

lior 2.jpg tt

תקוה גדעון, ליאור דואק האח הגדול 2020: האם יש התאמה זוגית לפי הקבלה?

צירוף האותיות ת+ל  (יצירת מציאות), מצביע על תחושה של מחסום בקשר. וראינו כמה ליאור דואק מחזר ותקווה  - לא בעניין בכלל. למרות ששניהם אנשים טובים ורגשיים במהותם ובעלי יכולת נתינה ואהבה, החיבור ביניהם יוצר קושי ולא מומלץ.

בצירוף האותיות ק+י (רגשות ומיניות), תיתכן אהבה גדולה הגדלה עם הזמן, אך חשוב לזכור שאם האדם לא עבר מספיק שינוי רוחני ולא הכין את עצמו לבן הזוג האמיתי שלו, החיבור הזה עלול ליצור בעיות.

צירוף האותיות ו+א (ניווט כעסים) מצביע על חוסר אונים והרגשת החמצה בזמן מריבה, וגם קיימת התלבטות בעניין המשכיות הקשר. יאמר לזכותם, שאינם נוטרים טינה ושומרים על כבוד הדדי.

שורה תחתונה עפ”י השמות בלבד, רואים אתגר בזוגיות בין ליאור דואק ותקוה גדעון. בית האח הגדול 2020 מהווה עבורם חממה נעימה לחיזורים, אבל לא יותר מזה. תקוה אישה יפה ונשית ויש בה מעט ילדותיות. זה הקסם שלה בעיניים של ליאור. דיבורים, צחוקים וחיבוקים – זה טוב, אבל לא לאורך זמן ובמיוחד לא ביחד מתחת לחופה.

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמרים נוספים בנושא:

מעיין אדם, אסיף אלקיים: אל תוותרו על אהבתכם!

 ירדן אדרי: מפת לידה, אישיות והקסם שביניהם

אדם אליוף האח הגדול 2020: על אמפטיה, רגישות וזוגיות

תמונות: צילום מסך טלוויזיה – הדוח היומי

 מקורות: נפתלי פרום, זיווג מן השמיים+ ספר השמות המלא לפי הקבלה, הוצאת אסטרולוג

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה