הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 244

החל מיולי 2010

מי היא באמת רות אלבז, דיירת בבית האח הגדול 2020? ואיפה הרגישות, הכאב, החכמה והדרמה העוטפים אותה? ניתוח מפת לידה נומרולוגית קבלית חושפת הכל

01/02/2020

rutttttttttttt

הלב שלי החסיר פעימה למשמע המונולוג של רות אלבז בבית האח הגדול 2020. בא לי לחבק אותה ופשוט לומר לה: יהיה בסדר. תנשמי. אוהבים אותך כפי שאת. שימי עליך שריון, תזרמי עם היקום וצאי לדרך חדשה. אי שם במעמקים, מצויים הרבה חדרי חושך, שבאו לכבות את הבערה האמתית שבך… שחריי. היוולדי מחדש. יש לך את כל המשאבים לכך.

 ואני מדברת על הסרטון – דו שיח עם האח הגדול בו חשפה את הקשיים שלה. ממש קורע את הלב.

https://www.facebook.com/nwmrwlwgyh.z.wmsphh/videos/10157882122753426/

“כשכועסים עלי… אתה מכיר בספור יציאת מצרים, כששואלים איך פרעה ספג עשר מכות, ואיך הוא לא נתן לבני ישראל ללכת? אז אחד הפירושים של רש”י זה, שאלוהים הכביד את לב פרעה.

 כל פעם שכועסים עלי, אני מרגישה שאלוהים מכביד את הלב שלי, וכל מה שאני רואה שאני בן אדם רע, והנה ההוכחה לזה. כי כשקשה לי ורע לי, אני מסתגרת, ואז אנשים פונים אלי ואני יוצאת כאילו… ואז הם כועסים כי הם, הם פונים אלי ואני מסלקת אותם. כי אלוהים הכביד לי את הלב. ואני מרגישה שלא מצליחה להוציא את זה ממני. אני פשוט נחסמת.

 אני רוצה להפסיק להיחסם ככה ואני לא מצליחה. אני לא מצליחה לשמוע אף אחד. אני רק מצליחה לשמוע כמה אני בן אדם רע. וזה מתחזק, וזה מתחזק, וזה כל פעם מתחזק. ואני פשוט מרגישה שאני ננעלת. ואחרי שתקוה יצאה עלי, אז בכלל הרגשתי שהיא צודקת, שאני מתנשאת ואני מזלזלת.

 אני פשוט תקועה בלימבו אינסופי, כל הזמן. כי אני צריכה שיאהבו אותי…אז אני שונאת שאוהבים אותי, כי אני לא מבינה- למה הם לא רואים שאני בן אדם רע. אז כשכועסים עלי- אני סובלת…”

 ובכל זאת, רות אלבז אשה חזקה עפ”י מפת לידה נומרולוגית קבלית.

השם רות מצביע עליה כאישה בעלת אינטליגנציה גבוה, שכלתנית וחכמה. היא דינאמית האוהבת גיוון ושינויים בחיים. מאד חשובה לה זוגיות, ובאפשרותה – להגיע לאיזון ולשלמות בתחום. היא משרה יציבות וביטחון בביתה. יש לה הבנה טובה בכל הקשור לכספים, היא דוחפת את בן זוגה להצלחה ונותנת לו קרקע יציבה ובטוחה. ובנוסף, משאלת הלב שלה מצביעה על יכולת להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות.

 רות אלבז נולדה בתאריך 12.6.1988, מה זה מצביע עליה?

לפי תאריך הלידה רואים שהיא אישה מלאה בנתינה, אשר יודעת לתת לאחרים יותר מאשר לעצמה. יש לה יכולת להגיע לאיזון בחיים ולהיות גם אסרטיבית ונחושה, וגם רכה ואמפטית. מספר 2 מאד דומיננטי במפת הלידה ומצביע על רגישות יתר, נתינה, ריצוי, וגם רצון להכיל את הזולת. ואכן, יש לה עם עצמה המון חשבון נפש, וקושי לגעת במקומות כואבים.

 מפת לידה של רות אלבז: מה עוד תורם לקונפליקטים האישיים?

הפסגה והאתגר לפי תאריך הלידה מצביעים על כך שהיא מוצאת את עצמה במצבים רגשיים ומסובכים. מצב זה דורש ממנה לגשר ולפשר בקונפליקטים בין בני אדם. עליה לגלות סבלנות וסובלנות ובמיוחד בזוגיות – להבין את הזולת ולהקשיב לו.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי של רות אלבז: כיצד משפיע בהתנהלות היומיומית?

פה ניקח לדוגמה את המילה שאמר לה יוסי: “תירגעי!”. אחד השיעורים של רות הוא להגיב בפרופורציה נכונה ולא להגזים בחשיבותם של דברים. קיים בתוכה מתח פנימי האומר: “רק כאשר הכל יהיה מושלם- אני אירגע!” האמת, בחיים שלנו אין מושלם! מה שעל רות אלבז לעשות הוא לזרום עם היקום, להתחבר לאינטואיציות שלה ולשחרר שהכל חייב להיות מדויק וצודק. לימודי רוחניות יכולים מאד לעזור לה לסמוך על היקום, ולהאמין בתוצאות חיוביות.

 מה צופן לה העתיד בין התאריכים 6.2019 עד 6.2020?

שנה אישית של רות מצביעה מצד אחד על הצלחה, פרסום וקבלת הישגים בתחום הזוגיות ושיתופי פעולה, ומצד שני חשיפת הקשיים שלה והעצמתם (כפי שראינו במונולוג בבית האח). הרבעונים מגלים שצפויה לה זוגיות שעשויה להישמר לאורך זמן, כולל שני ילדים בדרך…

 תכל’ס – מי את רות אלבז מהאח הגדול 2020? אישה חכמה, רגישה ופגיעה עם המון נתינה לזולת. יש בה המון עוצמות פנימיות להתגבר על השיעורים שלה. ואכן- אחד מהם הוא לקחת בפרופורציה נכונה את מה שנאמר, ללמוד לזרום עם היקום ולהיות אופטימית שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

 

בהצלחה מכל הלב ובאהבה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית

מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

  

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה, הוצאת אסטרולוג

 רות אלבז\ צילום מסך.

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה