הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 230

החל מיולי 2010

רק להיזכר בערב השקת הספר שלי סודות מחדרי הלב– עושה לי התפעמות בלב. מרטיט לי את הנשמה ומרקיד את נימי הדם הזורמים בתוכי.

10/12/2014

ספר בוק- תמונות לערב השקה 009

רק להיזכר בערב השקת הספר שלי סודות מחדרי הלב– עושה לי התפעמות בלב. מרטיט לי את הנשמה ומרקיד את נימי הדם הזורמים בתוכי. (30.11.2014)

ואכן- זה היה ערב מרגש.

לראות את האנשים היקרים שלי נוהרים לתוך האולם וממלאים אותו. הם באים אלי! כולם אלי, לערב השקת הספר שלי- סודות מחדרי הלב. ציונה- את מאמינה שזה קורה לך?! הנה, כל מה שדמיינת במוחך- קורם עור וגידים. והם ממלאים את הרחבה ועיניהם נוצצות ושמחות לפגוש אותי.

 הראשונה לחיבוק החם והאוהב בערב השקת הספר סודות מחדרי הלב

היא – האחת והמיוחדת שאני מעריכה ואוהבת, ענבל לוי.

נומרולוגית וקולגה מדהימה. ההתרגשות בעיצומה. חיבוק חם מלא עיניים בורקות, חיוכים והערצה הדדית. לא מספיקה להתאושש והן מגיעות: החברות שלי לתחביב הצילום. מקסימות ונהדרות אחת אחת. ברור שלא ויתרנו על תמונות משותפות. ועוד קבוצת חברות וחברים מכיתת אסטרולוגיה קרמתית ובראשם, עופר קיסרי המורה שלי. אלה- משהו מיוחד. הם מכירים אותי על כל רמ”ח אבריי- והם אוהבים אותי כמות שאני על כל מערומיי. וכן- איתם בכיתה אני ” מתפשטת” כל שבוע!

 והגיעה גם קבוצת מטיילים עם רבקה שבאה להשקת הספר: סודות מחדרי הלב.

חבורה מופלאה שכזו שאיתם אנחנו יוצאים אחת לחודש לטיולים נהדרים ברחבי הארץ. צוחקים באוטובוס, מצטלמים בפוזות ומטיילים ברחבי הארץ. ואפילו לעוגות נהדרות זכיתי לקבל מאסתר המופלאה. נתינה כזו מהלב- זה פשוט להעריך ולהוקיר לה תודה.

 ועוד אורחים מרחוק – מרגשים ומיוחדים שהגיעו לכבד אותי לרגל ההשקה.

אתי, בת שפע וגם שלומי ואשתו. ואני צובטת את עצמי מחדש. מוציאה קולות של התפעמות ונרגעת. זה פשוט לא להאמין שכל אלה- באים אלי. שמחים איתי. חוגגים ומאושרים על הדרך שעשיתי. על ההישגים שלי והם גם מפרגנים מהלב. אני מרגישה את זה. הם פשוט אוהבים אותי ואני אותם.

 ובערב השקת הספר: סודות מחדרי הלב,  אני חוזרת במימד הזמן

לחברות של הפסטיבלים שמגיעות מלאות אהבה.תמי ומיכל היקרות. נזכרת בהנאה בריקודים איתם ומתחילה לפזז, לחבק ולהתנשק איתן במלוא העוצמה- כאילו היינו בפסטיבל. ובפסטיבלים- יש המון עוצמה.

 והחברים והמשפחה שלי מהלב – גם פה איתי בערב מקודש זה-סודות מחדרי הלב.

מזל ומאיר, מוניק ועובדיה, אתי וחיים, מלכה וישראל, זהבה וארמו, יהודית ושלמה ויש עוד המון רבים וטובים שרק להזכיר את שמם עולה לי חיוך רחב שפתיים, ומתרחב לי הלב לדעת שאנשים נהדרים אלה – בחיים שלי.

 ובעלי היקר, הילדים שלי ומשפחותיהם בהתרגשות איתי בערב השקת הספר: סודות מחדרי הלב.

מתקתקים את הערב במלוא העוצמה והחיוניות. פשוט קוסמים בארגון האירוע המרגש שלי. ואני- לא צריכה לעשות כלום- רק להתבונן בהם, לחבק אותם, לאהוב ולהגיד תודה לאל על שזכיתי במשפחה זו.

 ואני חותמת הקדשות לקונה הספרים: סודות מחדרי הלב…

האמת- עושה את זה כמו גדולה. מהר, מסוגנן ומטובל ברגש. וקרה גם שכתבתי מילה וראיתי חברה שלא פגשתי שנים רבות ואז- חיבוקים, נישוקים בהמון אהבה. ועוד חברה מדהימה, ועוד מכר חביב. והספר שאני חותמת עליו- מטייל איתי בין האורחים. האמת- האם יכולתי להתאפק ולא להתייחס אליהם? ממש שלא! וכולם הבינו אותי. שמחו בשמחתי והתרגשו  ביחד איתי…

 רגע האמת מגיע. כולי בשיא ההתרגשות של ערב השקת הספר: סודות מחדרי הלב.

ממשיכה לצבוט את עצמי ולומר- ציונה זה אמיתי וזה קורה עכשיו. את עולה על הבמה. הקהל הזה בא אליך. תאמיני שזה קורה לך. תנחתי ותני את כל כולך. תראי לכל העולם שמאחורי כותבת הספר- יש את ציונה המיוחדת שעברה המון בחיים. שפעם היא הייתה כזו קטנה, והיום היא ענקית וגדולה!!!

 תודה שהתרגשתם ביחד איתי…

אוהבת אתכם,  
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
מחברת הספר: סודות מחדרי הלב
http://www.roga2002.com/PAGE324.asp
052-8231669

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה