הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

הכל צפוי והרשות נתונה. ניקול ראידמן הושיטה את היד ליקום, ולקחה לעצמה מה שהיא באמת אוהבת. מגיע לה! התגרשה, התחילה לשיר, היא משוחררת וגם מאושרת. אני מצדיעה לה!

05/10/2019

nikol 4.jpguu

ניקול ראידמן אישה יפה. אשת תקשורת מעולה. עשירה. וכן – יש לה נוכחות מרשימה. כנומרולוגית קבלית, מאד מסקרנת אותי האישיות שלה. מה אומר השם ומה מסתתר מאחורי הכריזמה הזו. גם אתם רוצים לדעת? בואו נצא לדרך…

 ניקול ראידמן – מהי פרשנות השם ניקול, ואיך הוא קשור לעושר וכריזמה?

עפ”י הקבלה זו אישה בעלת יכולת פסיכולוגית מולדת, משיכה לרוחניות ואתגרים לא קלים בדרך. (בגיל 14 עבדה כמוכרת בחנות צעצועים כדי לעזור בכלכלת המשפחה- ויקיפדיה) ובכל זאת היקום מזמן לה הצלחה חומרית. היא קולטת אנשים, בעלת גישה פרקטית לחיים ומשולבת אנוכיות ודאגה לזולת. יודעת לנהל טוב את ענייני הבית והעסק, וזקוקה לביטחון רב בכל הקשור לפרנסה וכסף.

ניקול ראידמן- יש בה חמלה! האם תצליח לממש את רצונותיה?

האות ק’ בשמה מסמלת עפ”י הקבלה הזדהות עם צרות הזולת, ורצון לתקן את העולם. האם תצליח? לא בטוח. ולמה? כי היא כנראה לא מספיק מאמינה בעצמה. הרגשות שלה שולטים על השכל. יש לה מצבי רוח שמשתנים. העולם הרגשי שלה קצת מבולבל ולעיתים היא לא מציאותית ומרחפת.

 הגלגול הקודם של ניקול ראידמן – איך הוא משפיע על ההתנהלות שלה היום?

לניקול יש לב טוב ונטייה לרצות ולהקריב מעצמה. היא הייתה עקרת בית בגלגול הקודם, לא הייתה לה זהות ולמזלה היקום עזר לה והפגיש אותה עם מיכאל, בן זוגה ואבי ילדיה. היום היא כבר לא שם! היא יודעת מה שווה, היא עוצמתית ואסרטיבית.

  מה מבשר העתיד ל- ניקול ראידמן?

פה גיליתי הפתעה מעניינת משלושה היבטים:

1. פסגה ואתגר בין הגילאים 22-40 (היום ניקול בת 33+) מצביעים על כוח, סמכות, אמביציה וחומר. כמו כן, פוטנציאל פרסומי והצלחה אישית בחיים. נהדרת!

2. האות המשפיעה עפ”י ההקבלה בין הגילאים 37-32 היא האות נ’ הראשונה בשמה. ז”א שקורים בחייה אירועים משמעותיים. מאד זקוקה לחום ואהבה. תקופה של עמקות רוחנית, מימוש עצמי וקבלת תובנות. עכשיו אני מבינה את הצורך שלה לאהבה אמיתית.

3. שנה אישית לפי תאריך לידה 11.6.1986- מצביעה שהחל מ 6.2019 ועד 6.2020, ניקול ראידמן בשנה אישית 2 בסימן 7. משמעות הדבר, שקיימת התלבטות וחשבון נפש מעמיק  בכל מה שקשור לזוגיות, רגשות ושיתוף פעולה. לראייה ב- 8.2019 בני הזוג התגרשו.

 הכל צפוי והרשות נתונה. ו… ניקול ראידמן הושיטה את היד ליקום ולקחה לעצמה מה שהיא באמת אוהבת. התגרשה, התחילה לשיר, היא משוחררת וגם מאושרת. אני מצדיעה לה!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מקורות: ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה \ נפתלי פרום

 צילום מסך מתוך ערוץ 12 גיא פינס

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

Thumbnail

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים