הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 235

החל מיולי 2010

איילת שקד- אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית ואשת קריירה. פועלת למען הקהילה וגם למען עצמה. וכן, מפת לידה נומרולוגית קבלית משקפת עוד. כנסו כאן ותגלו

22/07/2019

 ayelet ttt

האמת, אני מאד מעריצה את שרת המשפטים לשעבר: איילת שקד. שימו לב איזה יופי…תרתי משמע. שמה מתחיל באות א’ ומסתיים באות ת’. ז”א, שעפ”י נומרולוגיה קבלית, אישה זו הינה עולם ומלואו, ובתכונותיה האישיות – מכילה את האנרגיות של כל האותיות מ- א’ עד ת’. והאנרגיות שלה- בשמיים. השם איילת מצביע על אנרגיה עולה. א=1. י=10. ל=30. ת=400. היא אופטימית, שמחה ומלאה בעשייה למען הכלל. ובנוסף, יש לה יכולת מופלאה להגיע לאיזון ולשלמות אישית בחיים. נהדרת!

 לפי מפת לידה נומרולוגיה קבלית: מאין שואבת איילת שקד את הכוחות שלה להצליח?

  1. פרשנות השם איילת - מצביע על אישה יפה, תקשורתית ועם יכולת שיפוט הוגנת. יש לה יכולת לפשר ולגשר בעת הצורך. יש לה דעות מתקדמות בכל תחומי החיים ובנוסף יכולת לנתח מצבים. מספר היום (7) מצטרף לפרשנות השם ומחזק את היכולת לצמוח, לקבל תובנות, להגיע למודעות ולצמיחה אישית.
  2. שורש נשמה - מצביע על אישה טיפולית, רגישה ונעימה שבאה לעולם להראות לנו מה זה מסירות, משפחתיות והגנה על הזולת.
  3. הכוכב השולט –מצביע על אישה טובת לב, חכמה, מצליחה ובעלת השפעה. יש לה חוש הומור שנון ולא אוהבת שמלחיצים אותה.
  4. משאלת הלב שלה היא - לבטא את עצמה מבחינה חברתית, אישית ורגשית.
  5. השם המלא- סה”כ חיבור האותיות מצביע על מספר תשע אשר שם דגש על מתן שירות לעולם ולקהילה כאחד.
  6. מספר גורל 26- הינו קוד האלוהות- י.ה.ו.ה. ( בגימטריה=26) דבר המצביע על יכולת נתינה גבוהה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. כמו כן- מימוש העוצמה האישית, השפעה ושפע.

 

איילת שקד מפת לידה: פסגה ואתגר מה מספרים לנו?

בין הגילאים 37-46  ( היום 7.2019 היא בגיל 43) הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לשרת ציבור ועיסוק במערכות ציבוריות ומשרדי ממשלה. ואכן- זה מה שקורה בפועל. בת בבת, תשים דגש על המשפחה והבית. אין מנוס מכך, היא מחויבת להם.

בין הגילאים 46-100 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לניהול, קבלת אחריות, הנהגה ויכולת הובלה. זו תקופה שטומנת בחובה התחלות חדשות ושינויים משמעותיים בחיים. המשפחה והבית- יתפסו פחות מקום, והחל מגיל 46- ואילך, הפעילות הציבורית שלה תלך ותתעצם.

 לסיכום, איילת שקד – מה רואים על פי מפת לידה נומרולוגיה קבלית?

אכן- אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית וגם אשת קריירה. גם למען הקהילה וגם למען עצמה, פועלת היא. והכל – באיזון, חוכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התזמון  הנכון, אשר מקבל תאוצה עם השנים, הניסיון ועם הגיל… בעזרת השם. תרתי משמע.

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

עוד מאמרים בנושא:   

איילת שקד, נפתלי בנט: מהו סוד החיבור\התאמה זוגית ביניהם?

נפתלי בנט: יש לו כריזמה ורואים אותה במפת לידה

יערה די סגני- צילום מסך

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה