הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 235

החל מיולי 2010

שירי ולירן | חתונה ממבט ראשון. על פניו נראה שמשהו לא עובד בזוגיות ביניהם. הזמן וההיכרות העמוקה, היטיבו עימם. ויש עוד סוד אחד שעזר להם להחליט להישאר ביחד…כנסו כאן ותגלו מהו.

27/06/2019

hatina 6זה היה רגע של וואו. מאד התרגשתי לראות ולשמוע את ההחלטה של שירי ולירן | חתונה ממבט ראשון –לתת צ’אנס לזוגיות, ולא להיפרד. חצי מדינה נשמה לרווחה. עם כל האתגרים שהזוגיות הציבה, הם נלחמו ולא ויתרו אחד על השנייה. ולא בכדי! בדיקת התאמה זוגית לפי נומרולוגיה קבלית, מגלה את סוד הקסם המחבר בזוגיות ביניהם. סקרנים לדעת? בואו איתי…

 שירי ולירן: לפני שצוללים לעומקה של התאמה זוגית ביניהם. בואו נכיר את שירי קופפרברג.

ויש מקום לאופטימיות מכיוון, שהשם שירי הוא שם מאוזן ומכיל את כל ארבעת היסודות. כאדם, שמה מעיד עליה כאישה חמה, מינית ואנרגטית שיודעת לאהוב. שירי אופטימית מטבעה, אישה חזקה המבינה, שמעבר למראה החיצוני, היא זקוקה לאדם בוגר ויציב, שיהיה איש שיחה מעניין ואדם רוחני. בגלל עקשנותה הרבה, היא מאותגרת בחיים, והפתרון לכך הוא לזרום ולדעת לוותר. למרות מיניותה העזה, יש בה הרבה צניעות. בתוכה מתחוללת מלחמה פנימית בין האגו לבין רצונה להיות ענווה ופשוטה. המשיכה שלה לרוחניות, מאד עוזרת לה להתגבר על המחסומים, לצמוח ולקבל תובנות.

מי הוא לירן לוי, ומהי תרומתו להצלחת הזוגיות?

פרשנות השם לירן לפי הקבלה מצביע על אדם דינאמי, אדיב, נחמד ואהוב על הבריות. הוא חושני, ויש לו תעצומות נפש גדולות. לשמחת שירי, הוא נחוש ויש לו יכולת להתמודד מול הקשיים הנקרים בדרכו. לירן מאד רגיש, הוא מלא באהבה ונתינה ושואף להרמוניה ביחסים עם סביבתו. יש לו כושר שיפוט טוב ויש לו מזל רב, אך עליו להשקיע מאמצים כדי להצליח. הוא אוהב לעבוד קשה אך גם לנוח בעת הצורך. אוהב לקרוא, ללמוד ולהרחיב את אופקיו. בקיצור…מושלם עבור שירי קופפרברג!

 לירן לוי נולד בתאריך 24.4.1976 – מה מספרת עליו מפת לידה נומרולוגית קבלית?

מספר יום לידה ומספר גורל- זהים והמספר הוא 24. זה מצביע על קבלת השוני בין בני אדם. יש בלירן נתינה ויכולת לאזן בין הצרכים האישיים שלו לצרכי המשפחה. השיעור שלו הוא, לדעת לבטא את עצמו במשפחה ולא לרצות את אחר.

פסגה ואתגר בין הגילאים 39-48, היום, 6.2019 בגיל 43 מצביע על יכולת ניהולית ועצמאות בעבודה. כמו כן, פסגה של חלון הזדמנויות מעולה לרומנטיקה וזוגיות. כדי להצליח עליו ליזום, לפעול ולפתח ביטחון עצמי. וכן, אני סומכת עליו שיש לו את זה.

 שירי ולירן: התאמה זוגית לפי הקבלה- מה מספרת  עליהם?

שילוב אותיות השם שירי קופפרברג + לירן לוי, מצביע על חיבור של צמיחה הדדית וגדילה. כל אחד מהם לומד מהאחר בדיוק את מה שחסר לו באישיותו. שירי מעט עקשנית, ואילו לירן נוטה לוותר למען ההרמוניה ושלום בית. הם ניזונים זה מזו בכל המובנים: הגשמי, הנפשי, האינטלקטואלי, המיני והרוחני. קיימת ביניהם הרגשת שייכות וקשר עמוק. זהו זיווג אמיתי וישנה השלמה יפה בקשר. אם ימשיכו לכבד אחד את השנייה- ממון, עושר רב וברכה יהיו מנת חלקם. אז… שווה להם להישאר ביחד לאורך זמן!

 וואו…כיועצת זוגית ונומרולוגית קבלית- אני ממש שמחה לגלות את ההתאמה הזוגית היפה בין שירי ולירן. הסבלנות שלו, ההכלה והרצון שלו לחיות בזוגיות (פסגה 3), הביאו אותו לזרועותיה של שירי קופפרברג. היא – מתאימה לו כמו כפפה ליד. נפלא ששירי רוחנית ויש לה יכולת להתמודד עם האתגרים שלה. ההכלה שלו, העיניים המיטיבות ותעצומות הנפש שבו- בהחלט יובילו את הזוגיות שלהם לאהבה גדולה ולחוף מבטחים.

 

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמר נוסף בנושא:

שירי ולירן, הישארו ביחד. יש ביניכם התאמה זוגית מדהימה! פורסם ב- 23.10.19

מקורות: נפתלי פרום – זיווג מן השמים + ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה