הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, למדתי משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, למדתי משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 238

החל מיולי 2010

מי אתה בדיוק אביגדור ליברמן? מה מגלה עליך מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית? מהם השיעורים שלך בחיים, וכיצד הם משפיעים על מדינת ישראל? על הכל תקראו כאן. אל תפספסו!

03/06/2019

avigdorrrrr

המדינה שלנו בקטסטרופה. שתי מערכות של בחירות תוך מספר חודשים. כולם מחפשים אשמים. גם בנימין נתניהו לא מבין את הראש של ליברמן שהצליח לגרור את המדינה לבחירות נוספות.. סקירת מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית, חושפת בדיוק מה עובר בראש של יו”ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. סקרנים? הבה נצא לדרך…

מבט מעמיק על מפת לידה של אביגדור ליברמן, מצביע על שני היבטים מעניינים, המסבירים את אופן התנהלותו בממשלה:

 פסגה ואתגר של אביגדור ליברמן עפ”י תאריך לידה 5.7.1958

נתחיל בחיובי ונגלה שליברמן מאד רומנטי, יצירתי וכל מה שקשור לזוגיות, מאד מאד חשוב לו. נפלא! ויש אבל אחד גדול: האתגר\מחסום שמלווה אותו כמעט כל החיים, מצביע על תחושה של קושי בשיתוף פעולה, חוסר התחשבות בזולת ועקשנות לשמה. איש כמוהו המתבצר בדעותיו, וכאדם בעמדת מפתח בממשלה – המחיר שכולנו משלמים בשל התנהלות זו, כבד מאד.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי חוסם של אביגדור ליברמן מצביע על…

היותו מרוכז בעצמו, אימפולסיבי ומלא כעס ותוקפנות. יש לו התייחסות חזקה לאני שלו ממקום של: בגלגול קודם דיכאו אותי ולא נתנו לי לבטא את האני שלי- היום אני אדכא אתכם.  השיעור שלו בחיים אלה הוא לשחרר שליטה, ללמוד לעגל פינות וללמוד לשתף פעולה. לתת יותר מאשר לקבל לעצמו. להיות קשוב לזולת, לפתח יחסי מנצח\מנצח ולראות את הדברים דרך העיניים של האחרים, ולטובת המדינה שלנו.

 איך פרשנות השם אביגדור ליברמן “מעצימה” את תרומתו לבחירות נוספות?

השם אביגדור מצביע על אדם שנון, אנוכי, קר מזג ובקורתי. יש לו צורך בבית יציב ורגוע. הוא עקשן ואימפולסיבי. בשם שלו חסרות אותיות מיסוד המים, וזה מעצים את הארציות, קריירה והחומריות. אולם מצד שני – מדגיש את חוסר האכפתיות, האטימות וקוצר הרוח לאנשים הסובבים אותו.

 וואו! כמה שיעורים יש לאביגדור ליברמן! נכון, הוא תרם רבות למדינת ישראל, היה סגן ראש הממשלה, שר הביטחון, שר החוץ ועוד…אבל נכון להיום הייתי אומרת לו: בחיית ליברמן- שים את האגו בצד, תתגמש קצת ושתף פעולה. תצא מהקופסה ונסה להבין- אולי אחרים צודקים יותר ממך? למזלך, היקום דואג ונותן לך הזדמנות לעשות שינוי. שים לב! החל מ-7.2019 אתה נכנס לשנה של חשבון נפש מעמיק בסימן שיתוף פעולה. אז…אם אתה לא רוצה לשאול את עצמך: למה זה קורה לי? בבקשה, תרים את הכפפה!

  

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה