הבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 211

החל מיולי 2010

מפת לידה של יאיר לפיד מצביעה על אירועים משמעותיים בחיים שלו. מכל הכיוונים רואים דבר אחד מעניין. מהו? כנסו כאן ותגלו…

31/12/2018

yair la

כשמדובר בתקשורת- מושלם בעיניי האיש הזה! איש תקשורת בכל רמ”ח אבריו! הפלא ופלא. מכל זווית שנביט במפת לידה נומרולוגית קבלית – נגלה שני מספרים שולטים: 3 ו- 5. תקשורת וחופש הביטוי! עכשיו ברור לנו מדוע יאיר לפיד מוביל דעת קהל בישראל. וכן, כשמו כן הוא- אדם מאיר פנים ורוחני, גמיש, סתגלן, סקרן ומחובר למציאות. ויש עוד חיזוקים להיותו איש תקשורת מדופלם. סקרנים? הבא נצא לדרך…

 ואם התחלנו, אז נמשיך עם הפרשנות נומרולוגית קבלית של השם יאיר.

שם זה מצביע על אדם מעשי, ארצי האוהב חופש, תנועה ומרחבים פתוחים. אותיות א.ה.ו.י. בשמו מעניקות לו גמישות שכלית, סקרנות ויכולת לצאת ממצבים מביכים בכבוד ובאלגנטיות. לעיתים הוא סגור רגשית,  וכן, ראינו את המבוכה והקושי שלו לחשוף את רגשותיו ברבים. והאמת- חיבור חזק יותר לצד הרוחני שבו , מאד יעזור לו להתגבר על מחסום זה.

 יאיר לפיד נולד ב- 5.11.1963.  מספר 5 במפת לידה נומרולוגית קבלית. מה הוא אומר?

מספר זה מעיד על תקשורת וחופש הביטוי. 5 הוא מספר המכיל בתוכו את כל חמשת החושים: לראות. לשמוע. למשש. להריח. לטעום. בכולם משתמש הוא ביום יום על מנת להגשים את הייעוד שלו בחיים. יאיר יודע לפעול בכל החזיתות. משום כך חייו מלאים בתפניות ושינויים. כל יום מתחדש הוא מחדש. יש לו צורך להתנסות ולעשות למען האנושות ללא שום פחד, תוך יצירת תקדימים שמביאים אותו לשינוי ופריצה.

 עפ”י מפה נומרולוגית קבלית -כיצד משתלבת דרך החיים עם הגשמת ייעודו בחיים?

שוב מספר 5 נכנס לתמונה. באמצעות התקשורת כמובן! שימוש נכון בחופש הביטוי. החלפת רעיונות. סקרנות, נסיעות והמון יידע – כל אלה ועוד, סוללים בפניו את הדרך להכרה חברתית, מעמד והצלחה. מספר הייעוד של יאיר לפיד הוא 26=17=8 מצביע על יכולת נתינה גבוה, עם חמלה, איזון ויישום תובנות. כמו כן, מימוש העוצמה האישית באמצעות נתינה תוך השפעה ושפע.

 רוצים עוד תקשורת מתוך מפה נומרולוגית קבלית? הכוכב השולט מרקורי כמובן…

כוכב זה מעניק ליאיר לפיד תנועתיות, תקשורת, סקרנות וגם להיות ” צעיר חסר מנוח”. הוא מאד חכם. אוטודידקט. כשרוני. בעל חוש הומור. קל לו להתבטא  ואומן הדיבור והכתיבה.

 יאיר לפיד: כיצד מסייע השם המלא לכשרון הביטוי במפת לידה נומרולוגית קבלית?

מספר 3 כמובן! מספר זה עוזר לו להוציא לפועל את הכישרון התקשורתי שבו.  להיות וורבאלי. יצירתי. להבין את הזולת ולהיות אמפטי. מספר זה תורם לרגישות פנימית בה ניחן ולאינטואיציות חזקות. המחשבות שלו, מאד מהירות מהיכולת להוציא דברים מהכוח אל הפועל.

 שורש נשמה ועולם שולט במפת לידה נומרולוגית קבלית – איך משתלבים הם בתקשורת?

חד וחלק! הנשמה של יאיר לפיד באה לעולם במטרה להפיץ ידע טהור ללא מניפולציות. רוח טהורה ממקום זך ונקי. ייעודו הנשמתי מבחינה נומרולוגית קבלית הוא -  ללמד אותנו שאהבה היא סובלנות וסבלנות. גם העולם השולט במפת הלידה מצביע שהאיש שייך לרובד רוחני גבוהה, אינדיבידואליסט ויוצא דופן.

 עפ”י מפה נומרולוגית קבלית – מהם השיעורים של יאיר לפיד  למימוש עצמי מקסימלי?

  • אתגר 1 – כשמו כן הוא! מהווה אתגר שעליו להילחם בהתנגדות שלו למנוע מעצמו התפתחות. עליו ללמוד להיות דעתן ואסרטיבי ושידאג לטפל בכל הבעיות בחייו באופן מידי ללא משיכת זמן.
  • מספר 5 – תקשורת וחופש. עליו להתביית. להיות יותר רגוע. להיות ממוקד. להעמיק. להיזהר מלהתפזר.
  • שורש נשמה – הצורך שלו להפיץ יידע ולפעול למען הציבור- עלול למקם את המשפחה במקום שני. חשוב למצוא את האיזון בין הזוגיות\משפחה  לעשייה הציבורית.
  • מספר גורל 26 מצביע על קושי  לתת לעצמו וקושי לקבל מאחרים. חשוב שעל מנת לחוש את השפע שבתוכו- שידע לתת ולקבל באיזון.
  • מספר גורל 17- עלול לגרום לו לחשוש להתמודד באופן ישיר עם בעיות רגשיות לא פתורות. מומלץ לא לפחד לגעת במקומות הכואבים. ללכת ללמוד קבלה, רוחניות ומודעות עצמית. באמצעות כלים אלה יידע לפתח את הצד הרוחני באישיותו ולהגיע לאיזון של חומר ורוח בחייו.

סקרנים לדעת מה קורה עם יאיר לפיד היום -1.2019?

 אז החל מ- 11.2018 עד 11.2019 לפיד בשנה אישית אחת. שנה אופטימית עם תעוזה של פריצת דרך והתחלות חדשות. גם האות המשפיעה עליו (יוד) המופיעה ראשונה מצביעה על תהליכים משמעותיים הקורים בחייו. שוב התחלות חדשות ופריצת דרך. וכן- הוא הולך להצליח בבחירות הקרובות.

 לסיכום: יאיר לפיד היום בפוליטיקה הישראלית – האיש הנכון בזמן הנכון! בטוחה אני שהכישורים הטבעיים, העוצמות וחוזקות שלו, יובילו אותו למימוש מקסימלי אישי ופוליטי שבו כולנו נצא נשכרים.

בהצלחה מכל הלב ,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

http://www.roga2002.com/

שימו לב מאמר שפורסם ב-11.2017 : יאיר לפיד, מפת לידה נומרולוגית קבלית: מזל טוב ליום ההולדת!

 מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה

תמונה: עיתון הארץ.

עוד מהבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה