הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 235

החל מיולי 2010

כל הדרכים מובילות למקום של סיומים, ניתוקים ושינוי גישה. תקופה זו עוזרת לו להיוולד מחדש. הוא בר מזל וגם ילדותי שעושה שטויות. האם יקבל אות הוקרה? על כך – מחאת נשים, וגם ימים יגידו…

10/12/2018

 

מאז שהתפוצצה פרשת הקטינות ב-2013 – אני לא יכולה לשמוע את השם אייל גולן. מוחה על העובדה, להעניק לו אות הוקרה על תרומתו לזמר העברי. וכי על מה? פתאום כולם שכחו כמה “תרם” למשחקי חברה עם נערות צעירות שיכולות להיות הבנות שלו. איך בן אדם כזה יכול להיבחר בתקופה כ”כ בוערת של “me too” ? אסור לנו לשתוק. הוא לא דמות להערצה ולא מגיע לו לזכות!

ובכל זאת- מסקרן מאד מה אומרת מפת הלידה נומרולוגית קבלית על אייל גולן?

  1. לפי השם אייל: יש כאן אנרגיה עולה המצביעה על הצלחה, אופטימיות ושמחה בחיים: א=1. י=10. ל=30. כנ”ל שם המשפחה שמעצים את התכונות הללו: ג=3. ו=6. ל=30. ן=50. זה רק מסביר שאלוהים איתו, ושומר עליו ליפול וגם לקום על הרגליים. בנוסף- רואים שהוא אדם חכם, חריף, בקורתי וסגור רגשית. עליו ללמוד לקבל את המציאות כפי שהיא, כי אם לא – עלול הוא להרגיש כאב. הוא אדם חביב על הבריות ויש לו יכולת להצליח ולהוציא לפועל רעיונות ושאיפות.
  2. לפי תאריך לידה –( 12.4.1971) הוא יצירתי, ספונטני ויש לו אינטואיציות טובות. סובל הוא ממצבי רוח קיצוניים, וקיימת נטייה להסתיר דברים. חושש הוא לגלות את כל הקלפים מתוך מטרה להיות בשליטה.
  3. גלגול קודם ( זיכרון נשמתי)– שוב רואים את הרצון להיות בשליטה, עפ”י היותו מלך בגלגול הקודם. חש הוא פריווילגיה על אחרים, ועל פיו יישק דבר. בגלגול זה עליו לתקן את גישתו ממקום של “אני מלך”, למקום של נתינה לציבור ועשייה למען הכלל. (לא למען נערות צעירות!)

 

מה רואים במפת לידה של אייל גולן ב 12.2018, זמן הענקת אות הוקרה לזמרים?

  • שנה אישית, לפי נומרולוגיה–החל מ-4.2018 ועד 4.2019, אייל גולן בשנה אישית 9 בסימן של חשבון נפש נוקב עם עצמו, המלווה בדכדוך, בלבול ובדידות. זמן שיבין “למה זה קורה לי”, לשנות גישה ולהיפטר מכל מה שלא מתאים לו.
  • עפ”י הקבלה, שם האדם – האות המשפיעה על אייל גולן היא למד. זו אות אחרונה בשמו ומצביעה על משהו משמעותי של סיום תהליכים הקורה לו בין הגילאים 45-48…(היום – 12.18 אייל בגיל 47+).
  • פסגה ואתגר- החל מגיל 47 עד גיל 100 מצביעים על תקופה, שבה הוא סולל את העתיד שלו. היקום בודק אותו. אם ינהג בחוסר יושר ולא ישמור על החוקים- הוא ייתפס וייענש. הוא בקורתי וחשדן, ויש לו קושי עם מסגרת ומחויבות.

 

שורה תחתונה: כל הדרכים מובילות למקומות של סיומים, ניתוקים ושינוי גישה בין -4.2018 עד 4.2019. תקופה זו עוזרת לו להיוולד מחדש. הוא בר מזל וגם ילדותי שעושה שטויות. למזלו, בורא עולם אוהב אותו, משום כך הוא מצליח, למרות הקשיים והמשבר שעבר- לקום על הרגלים. האם יקבל אות הוקרה? על כך – מחאת נשים, וגם ימים יגידו…

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

 מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: ספר השמות המלא לפי הקבלה| נפתלי פרום

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה