הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 235

החל מיולי 2010

מפת לידה של עומר אדם מגלה את הסודות שהביאו אותו להצלחה. לשמחתו – מפת לידתו מאוזנת. גם כאשר מופיעים אתגרים בחייו, יודע הוא לנתב אותם למקום חיובי. מהם העוצמות והחוזקות? והאתגרים? הכל כתוב כאן. כנסו בבקשה. תודה

18/07/2019

omer rrrr

“איך זה שכוכב אחד לבד מעז. איך הוא מעז, למען השם”. כך כתב נתן זך ושר מתי כספי. וכן, עומר אדם הוא הכוכב שמעז. הכוכב שמצליח. הכוכב שנולד לפרסום והצלחה מטאורית. העובדות מוכחות בשטח, ומפת לידה נומרולוגית קבלית מטביעה חותם על מה שקורה במציאות. על זה נאמר “הכל זה מלמעלה”.

 השם עומר אדם לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית – מה מגלה עליו?

הפרשנות הקבלית של השם עומר מצביעה על אדם שהקריירה מאד חשובה לו. הוא רציני, אחראי ופועל להשגת יעדים בצורה מכובדת. עומר נמנע מחיכוכים מיותרים ובעת משברים, לעיתים נוטה להסתגר בתוך עצמו. ברגע שמתאושש, הוא פועל במלוא הכוח ומגייס את הרכות והאמפטיה המאפיינים אותו. עומר יודע להיות עקשן וגם וותרן, כאשר צריך.

 מפת לידה ת.ל. 22.10.1993 – איך משפיעה על ההצלחה של עומר אדם?

 יום הלידה – מצביע על יכולת ליישם פרויקטים רוחניים למען האנושות. הוא רגיש, בעל כוח נתינה גבוהה ונטייה לתת אמון בסביבה. לעומר אדם כושר ספיגה רגשי גבוה והוא קולט הכל. שום דבר לא נעלם מעיניו. הוא סומך על המסגרת המשפחתית, אשר מעניקה לו כוח ועוצמה להגשים את ייעודו. בפן השלילי עומר מאד פגיע, רגיש לביקורת ויש לו קונפליקטים פנימיים. למזלו- מפת הלידה מאוזנת ומעניקה לו כוח להתגבר על המחסומים הללו.

 מספר גורל מצביע על כושר מנהיגות, אידאלים גבוהים ונתינה עם רגישות המולידים רעיונות ייחודיים. בפן הבונה, מספר הגורל מעצים את מספר היום וגורם לעומר להיות בעל כושר ספיגה רגשי ומושפעות מהזולת. לעיתים קשה לו לגעת במקומות הכואבים. אנשים חיוביים משפיעים עליו לטובה, ועוזרים לו לתת אמון באחרים, ולהתמודד באתגרים לא פשוטים.

פסגה ואתגרשל עומר אדם  בין הגילאים 18-27, וגם 45-100 מצביעים על מימוש הזדמנויות ופוטנציאל להיות מפורסם. זו פסגה של חופש, מדיה נסיעות ומרחבים. מספרים אלה החוזרים על עצמם גם בתחילת החיים וגם בסוף – מעצימים את ההצלחה שיכולה להימשך לנצח נצחים. ויש גם תנאים לכך! עליו לבטא את עצמו וכל מה שעולה בדמיונו. לפתח את היצירתיות שבו, להיות ממוקד ולדעת לקבל בקורת. חשוב לשתף אנשים בדברים שעוברים עליו בחיים ו…להיות אופטימי!

מפת לידה נומרולוגית קבלית לפי השם עומר אדם – מה חושפת על הכוכב?

שילוב השם עומר עם אימא שרון מצביע, על יכולת להגיע לעוצמות גבוהות של חיי הרגש. עומר הוא אדם חם, שיודע לאהוב בלי סוף. הוא בעל ביטחון עצמי, עניו וצנוע, ויודע מהו ערכו האמיתי. לזכותו יאמר שגם במצבים קשים הוא לא נותן לעצמו ליפול ולהיכנס לרחמים עצמיים.

 אז…אמרתי לכם! יש לנו כאן כוכב אמיתי, שנולד לפרסום ולתהילה! וכן, מפת לידה של עומר אדם מגלה את כל הסודות שהביאו אותו לאן שהגיע. לשמחתו – מפת לידתו מאוזנת. גם כאשר מופיעים אתגרים בחייו, יודע הוא לנתב אותם למקום חיובי. ובהחלט מסכימה עם מה שאמרה אימו שרון בכתבה בעיתון “לאישה”: “עומר הוא נשמה גבוהה. הוא ירד לעולם בשליחות”.

 

בהצלחה מכל הלב,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

פורסם לראשונה ב 8.9.2018  

מקורות:

נפתלי פרום \ ספר השמות המלא לפי הקבלה

ניר גוטליב \ הסודות – הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

 צילום מתוך סרטון יוטיוב

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה