הבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 209

עוקבים: 47

החל מיולי 2010

אביבית בר זוהר- לזכותה ייאמר שהיא שואפת לצדק חברתי, הפצת ידע ויש לה אידאלים גבוהים, ואת אלה – אף אחד לא ייקח ממנה! ויש עוד כמה סודות. כנסו כאן ותגלו

05/08/2018

avivit666

אפשר לאהוב אותה, ואפשר גם לא. הכל בעיני המתבונן. אביבית בר זוהר אישיות מיוחדת, דיירת בית האח הגדול שתי עונות, אושיית רשת ומנהלת בלוג בנושא טיפוח. בר זוהר מרצה לנשים על העצמה נשית, זוגיות, ביטחון עצמי ויחסים. מי היא בדיוק, ולמה כ”כ שנויה במחלוקת? הנה כמה סודות שלא ידעתם עפ”י מפת לידה נומרולוגית קבלית…

 מה פרשנות השם אביבית עפ”י הקבלה וסוד האותיות?

השם אביבית מצביע על אישה יוצאת דופן, מקורית ומינית מאד. היא אישה נשית, חכמה, נאמנה וטובת לב. אביבית אישה רגשנית, וכאשר נותנים לה תשומת לב- היא מאד מתרגשת. משום כך חשוב שבן הזוג שלה ירעיף עליה אהבה ויתמסר לה. קשה להתעלם ממנה, ובזכות נשיותה הפורצת וטוב ליבה לא פלא שנמשכים אליה גברים. חשוב לאביבית לבנות קן של אהבה ובית יציב עם בן זוג גברי המקרין סמכותיות. אפרופו בן זוג- אכן, שלומי ואביבית מתאימים מאד. יש ביניהם משיכה מינית וחיבור מיוחד שבהחלט יכול להצליח.

 מספר יום הלידה של אביבית בר זוהר, דומיננטי ומשפיע על היחסים בבית האח ובכלל…

ולמה הכוונה? הגברת שלנו מאד אמפטית. בעלת אינטואיציות טובות, רגישה ומאד זוגית. אבל יחד עם זאת, יש לה קונפליקטים חזקים בין השכל לרגש, רגישות לאגו וחוסר שלמות פנימית. לעיתים משדרת חוסר בטחון, ובשילוב מערכת עצבים רגישה – היא הופכת לדרמתית ולחסרת מנוחה.

 כיצד מספר הגורל של אביבית בר זוהר משפיע על יחסיה עם הזולת?

יש לה כושר ספיגה רגשי גבוה, והיא מושפעות מדעות מנוגדות ומאנרגיות שליליות. אביבית בורחת מהתמודדות רגשית, והיא מאד פגיעה ויוצרת הגנות. יחד עם זאת יש לה כושר מנהיגות, אידיאלים גבוהים ונתינה עם רגישות גבוהה, שמזינה הרבה רעיונות ואידיאלים.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי של אביבית בר זוהר- מה מספר עליה?

אביבית הייתה נזירה בגלגול קודם. רואים כאן חיפוש אין סופי להוקרה חברתית. זקוקה היא שוב ושוב לאישור חיצוני מהסביבה. המיקוד שלה באחרים, פחות בעצמה- גורם לה להרס עצמי. החשיבה שלה אומרת: אני שווה רק אם אני אצליח! על מנת להיות מאוזנת- עליה לשחרר צורך בהכרה תמידית. מומלץ לה לבטל צורך בשליטה חיצונית, ולהתחבר למרכז הרגש שבה ע”י אהבה עצמית.

 מה מבשר העתיד לאביבית בר זוהר עפ”י תאריך לידה? ( היום 8.18- בת 36)

פסגה ואתגר בין הגילאים 36-45  מצביעים שהיא בתקופה רומנטית ויצירתית. העצמה נשית, פסיכודרמה וילדים- מאד מתאימים לה, ושם תהיה ההצלחה שלה. כדי לקצור פירות, עליה להיות אופטימית ולא לתת לדאגות להזדחל לה לחיים.

שנה אישית בין התאריכים  5.18-5.19  מצביעה על סיום תהליכים שמעיקים, להתעמת עם קשיים ולקבל תובנות. זו גם תקופה בה היא מטפלת באחרים, (ראו, בית האח הגדול) מימוש זוגיות ותשתית מעולה לפריצת דרך משמעותית החל מיום הולדתה הבא ב- 5.2019.

 לסיכום, מי היא באמת אביבית בר זוהר?

אישה רגישה, פגיעה ועם נתינה עצומה לזולת. חשוב לה “מה יגידו”, היא מקורית ורוצה שדברים ילכו לפי דרכה. כאשר נפגעת – היא דרמתית, מתכנסת בתוך עצמה ומתרחקת. לזכותה ייאמר שהיא בשאיפה לצדק חברתי, הפצת ידע ואידאלים גבוהים, ואת אלה – אף אחד לא ייקח ממנה!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מקורות: נפתלי פרום \ ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה