הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 215

החל מיולי 2010

זאת דניאל גרינברג היפה שלנו, האסרטיבית והנחושה. לשמחתה, היא בתקופה מעולה המאופיינת בשינויים משמעותיים והתחלות חדשות. וכן, החיים שלה מתחילים להיות דבש. האם תזכה במיליון שקל? זאת תגלו אם תכנסו לקישור…

21/07/2018

 

danielllll

אני מהופנטת מהיופי של דניאל גרינברג. אין דברים כאלה! להציץ על מפת לידה נומרולוגית קבלית, זה לגלות אישה חושנית, חמת מזג, אוהבת לעזור לזולת  וגם הגונה. היא רגישה ברמות על, מושפעת מאנרגיות שליליות והיא- הבנאי של החיים שלה, עם יכולת מדהימה להגיע לאיזון…ויש עוד כמה סודות וגם שיעורים במפת לידה של דניאל. סקרנים כמוני? בואו איתי…

 מפת לידה נומרולוגית של דניאל גרינברג – מה מספרת עליה?

מספר יום לידהמצביע על התמודדות עם שינוי  גישה. ברגע שתהיה פתוחה לשינויים, (היא בתהליך מעולה עכשיו) היא תגלה את החופש האמיתי, וגם התקשורת שלה עם אנשים תהיה טובה יותר. המשפחה נותנת לה עוגן רגשי, מעניקה לה ביטחון ואת האומץ ליצור שינוי בחיים. האמת, יש לה מזל גדול!

מספר גורל \ייעוד – מחזק את האינטואיציות שלה, ויש לה יכולת לראות את הנולד. מפת הלידה מצביעה על אפשרות להגיע לגאוניות, לביטחון עצמי וכושר ביטוי רגשי טוב. היא רגישה ופגיעה ולעיתים עלולה להזדהות עם כאב הזולת. עליה ללמוד לשמור על גבולות, לא לרצות ולאהוב את עצמה. כמו כן- האיזון בין השכל לרגש פועל יפה ברגע שהיא עם שתי רגלים על הקרקע. אחד השיעורים של דניאל זה התלבטויות וקושי להחליט. תכונה זו מקבל חיזוקים לטובה מהפרשנות הקבלית של השם דניאל.

 איך הגלגול הקודם של דניאל גרינברג משתלב עם מפת הלידה?

זיכרון נשמתי\גלגול קודם בא ללמד אותה להשתחרר ממצבים נוחים, ולא ללכת על בטוח. עצם כניסת דניאל לבית האח הגדול מצביע על סיכון מבורך שלקחה על עצמה. כאן היא משתחררת מנוקשות פנימית, משנה גישה וגם דפוסי התנהגות. דניאל לומדת על בשרה, ומקבלת דחיפה רצינית לבצע את השינויים המתבקשים בחייה. אפשר להגיד שהיא נולדה מחדש…מעולה!

 איך השם דניאל גרינברג משרת אותה לבנייה אישית, ומאידך – מאתגר אותה?

השם דניאל מצביע על אישה חמת מזג ותקיפה. היא ילדותית, בעלת לב טוב וגם יודעת להיות עקשנית. היא יצרית ומינית ובעלת כישורים שכליים גבוהים. לעיתים היא חסרת סבלנות וחסרת מנוח. אחד השיעורים שלה הוא הקושי להחליט. חיבור לעוצמות שלה, ובמיוחד אם תזכור שהיא הבנאי של החיים שלו- יזניקו אותה לקבל החלטות בלי לעפעף. יש לה גאווה עצמית והיא יודעת לשלוט בה. בשם דניאל רואים את האיזון בין חיים גשמיים לרוחניים, בין אהבה עצמית לאהבת הזולת ובין אנוכיות לשיתוף פעולה. הכוכב השולט עפ”י הקבלה בשם דניאל, מצביע עליה כאישה שיודעת מהו ערכה האמיתי, מלאה חיוניות, חמה והשמחה שרויה במעונה. גם במצבים קשים לא תיתן לעצמה ליפול ולהיכנס לרחמים עצמיים.

 פסגה ואתגר עפ”י תאריך לידה של דניאל גרינברג – מגלים לנו ש…

קיים פוטנציאל להצליח מבחינה כלכלית וגם להתפרסם. על מנת לממש את הפסגה, חשוב שתפעל ממקום דיפלומטי, תשתף פעולה ותשחרר תלותיות יתר. שורה תחתונה- כדי להרגיש ביחד, עליה לעגל פינות ולהתחשב בזולת. מפת הלידה שלה מסייעת לה לממש את הפסגה, ולהתגבר על האתגרים הניצבים בפניה.

 דניאל גרינברג – מה מבשר העתיד?

עפ”י השם דניאל- האות המשפיעה עליה בין הגילאים 24-25 ( היום 7.18 בגיל 24+)היא האות א’. זו תקופה המייצגת פתיחות, אהבת הזולת, רוחניות ופריצת כל מסגרת. יש לה מעוף ויוזמה המלווים בהחלטיות ונחישות.

עפ”י שנה אישית – החל מ- 3.2018 למשך שנה, דניאל בשנה אישית 1 המושפעת משינויים משמעותיים בחיים שלה. זה מעצים את האות א’ ומניע אותה לפעול, ליזום ולהצליח – בשנה של התחלות חדשות ופריצת דרך. הללויה!

 תכל’ס, זאת דניאל גרינברג היפה שלנו, האסרטיבית והנחושה. לשמחתה, היא בתקופה מעולה המאופיינת בשינויים משמעותיים. ובכלל, החיים שלה מתחילים להיות דבש, בתחום הזוגיות והקריירה. תקופה זו מלווה אותה גם החל מ- 3.19…האם תזכה במיליון שקל? זה כבר לא משנה. החשיפה, האומץ להצליח והתעוזה – הינם בשבילה הזכייה האמיתית.

 

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום, ספר השמות המלא לפי הקבלה.

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה