הבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 211

החל מיולי 2010

מאיה דומרק האח הגדול – מה עובר לה בראש? למה היא מופנמת כ”כ ומה מספרת מפת לידה נומרולוגית קבלית עליה ועל רועי קורנבלום? סקרנים? כנסו כאן

23/06/2018

mariyaaaaa

זר לא יבין זאת. להיכנס לראש של מריה דומרק זה לסרוק את חדרי הלב, הנפש והנשמה. זה להבין מה עובר לה בראש, כאשר היא מביטה על רועי קורנבלום מבית האח הגדול. על מה היא חושבת, למה היא שקטה כ”כ ומה היא מסתירה? (פורסם לראשונה ב- 23.6.18)

 התשובה מסתתרת בתקופה שמריה דומרק נמצאת בה.

הרבעונים עפ”י תאריך לידה מצביעים על תקופה של בדידות, ניתוקים והתחלות חדשות. ואכן, ניתקה היא את החיים שלה השגרתיים ונכנסה לבית האח הגדול. מאד קשה לה הפרידה הזו מהחבר, משום כך מחפשת להפיג את הבדידות באמצעות רועי קורנבלום.  החל מ9.2018 היא מתחילה להתיישר וחוזרת לחיים האמיתים.

שנה אישית החל מ 12.2018 נכנסת לשנה אישית שבונה היא ומשקמת את הזוגיות שלה\או להפך.

האות שמשפיעה עליה עפ”י הקבלה מצביעה על סיומים והתחלות חדשות. במידה ותבחר להיפרד מבועז החבר שלה, הרי יהיו לה התחלות חדשות עם חבר חדש. בכל מקרה- יהיה לה יותר אומץ לסיים דברים ולהתחיל דברים חדשים בחיים. הבחירה היא שלה מה יקרה לה.

 מפת הלידה נומרולוגית של מריה דומרק- מה מספרת לנו?

דבר מאד מעניין! מספר היום ומספר גורל זהים. 25=7. זה מצביע על כך, שהיא עובדת יותר עם  שכל פחות רגש. מריה חשה שנפגעה בעבר והיום היא לא רוצה להיפגע, לכן שמה את המוח כשריון לרגש. זה גורם לה להתלבט, לשאול שאלות ולהמשיך להישאר בדילמה. אם הייתה שואלת אותי הייתי אומרת לה, להתחבר לעצמה וללכת לפי האינטואיציות שלה. לגעת בכאב ולהתמודד איתו ממקום של “אני שווה ואני יודעת מה  אני רוצה”. והיא באמת שווה!

 מה עוד מספרת מפת הלידה על מריה דומרק?

שהיא מאד מאמינה באנשים, יש לה יכולת לצמוח ולקבל תובנות ושהיא נמשכת מאד לעולם הנסתר. אפילו נשאבת לתוכו עד כדי מערבולות לא פשוטות המתרוצצות לה בראש. כמה חשבון נפש הבחורה הזו עושה. המון! האמונה בעצמה ובכוחות שלה, יעזרו לה לא להיכנס למנהרות חשוכות.

 כי באמת, השם מריה דומרק עפ”י הקבלה עוזר לה להצליח!

הוא מעיד עליה כבחורה מוכשרת, בעלת ידי זהב ואומנית מצוינת. יש לה נטייה להזדהות עם הרגשות של הזולת, אבל את הרגשות שלה היא מסתירה ומדחיקה. שמה מכיל את  כל ארבעת היסודות: אש, אוויר, אדמה ומים. ז”א שיש לה יכולת להגיע לאיזון בחיים.

 מה קורה בקשר מריה דומרק, רועי קורנבלום?

שילוב אותיות השמות עפ”י הקבלה מצביע על אתגר בזוגיות. מצד אחד הם מאד שונים, ומצד שני משלימים אחד את השני. רועי  יותר תקשורתי ומריה יותר מופנמת. הצרכים הרגשיים שלהם שונים וזה עלול לגרום לאכזבה מסוימת. בקיצור- לא פשוט! הוא טוב בשבילה לתקופת שהותה בבית האח הגדול. מעבר לזה עליה לבחון את הקשר מחדש, כאשר תצא מבית האח הגדול.

אז מה עובר למריה דומרק בראש? כמה מחשבות מתרוצצות לה במוח!

  1.       למה זה קורה לי?
  2.       מי מרגש אותי יותר- בועז או רועי?
  3.       האם שווה להשקיע בקשר עם רועי?
  4.       ואם כן- מה יגידו?
  5.       מה לעשות כדי לא להרגיש לבד?
  6.       איך אני נוגעת בכאב בלי לפחד?

התשובה שלי: נצלי את שהותך בבית האח הגדול להיפתח לחברים, לדבר ולהביע רגשות. קשר מעורפל עם רועי קורנבלום- זו בריחה מעצמך. זו בריחה מהתמודדות ונגיעה בכאבים. זה הזמן לגעת ברגשות ויפה שעה אחת קודם.

עדכון נכון להיום 13.9.18: מריה ובן זוגה בועז נפרדו…

מה גורל היחסים עם רועי? צפו למאמר נפרד

בהצלחה ובאהבה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

מקורות: נפתלי פרום| זיווג מן השמים + ספר השמות המלא לפי הקבלה

עוד מהבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה