הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, לומדת משחק ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 235

החל מיולי 2010

תכל’ס, אין זוגיות מושלמת! תמיד בני הזוג מהווים מראה אחד לשני, ובמיוחד כשמדובר ב- חתונה ממבט ראשון. כדי שזוגיות תצליח, חשוב שכ”א מבני הזוג-רלי ואלעד, ישאל את עצמו: כמה אני נמשך, מעריץ ומוקיר את בת-בן הזוג. אם התשובה חיובית- הקשר יצליח לאורך זמן, במידה והתשובה מהוססת, עלול להיות כישלון

10/01/2018

reli

כל העיניים נשואות לזוג: רלי ואלעד – חתונה ממבט ראשון. לראות את הקשר בין השניים- יחסים של היסוס, ריחוק רגשי ומצד שני – מאמץ אדיר לשמר את הקשר, מוביל אותי לשאלה שכולם שואלים: מה גורל הקשר, והאם שווה להשקיע בו? כנומרולוגית קבלית, חקרתי את ההתאמה הזוגית, וגיליתי ממצאים מאד מעניינים, הדורשים השקעה הדדית, כדי שהקשר יחזיק מעמד לאורך זמן. סקרנים? בואו איתי…

 מי את רלי לוי – חתונה ממבט ראשון?

פרשנות השם עפ”י הקבלה מצביע על אישה אוהבת אדם, דברנית ובעלת גישה חומרית ורוחנית לחיים. יש לה שמירה מיוחדת משמיים, ויכולה להגיע לרמת צדיקה בנתינה העצומה שלה. קיימים בתוכה ניגודים פנימיים אשר גורמים לה לעגל פינות ביחסים בינאישיים. בזוגיות- חווה היא כאבים, אשר יכולים להירפא בזכות בן זוג רגיש ושותף אמיתי בחיים שלה.

 מי אתה אלעד שמי – חתונה ממבט ראשון?

פרשנות השם עפ”י הקבלה מצביעה על אדם משפחתי, עדין ולעיתים חסר ביטחון. יש בו צד בוגר וצד ילדותי. יש לו יכולת חשיבה מפותחת מאד וכושר המצאה. (וגם להמציא את עצמו מחדש) הוא מאד זקוק לזוגיות, המקנה לו תחושה של ביטחון ואהבה להם הוא זקוק.

 רלי ואלעד: התאמה זוגית עפ”י נומרולוגיה קבלית – האם יש סיכוי להצלחה?

שילוב האות הראשונה א+ר – יצירת מציאות מצביע על התאמה שיכלית גבוהה. הקשר מבוסס על דיבורים ותקשורת, חברות והבנה הדדית. קיים קושי בחיבור לרגשות דבר הגורם לחוסר רוגע ושלווה ביחסים הבינאישיים.

שילוב האות השנייה ל+ל – רגשות ומיניות מצביע על חברות יפה וטהורה, שיכולה להגיע גם לרמת אהבה אפלטונית. הם שואפים להגיע להרמוניה בקשר, למרות שלא קל להם להגיע לשלווה ואיזון. קיימת נטייה להתלבטויות, אולם ברגע שהחליטו – הם מתעקשים לבצע את החלטה על הצד הטוב ביותר.

שילוב האות השלישית י+ע נווט כעסים מצביע על תחושת פספוס ובזבוז החיים. תחושה של קושי בלתי נסבל. האתגר האמיתי של שניהם הוא, להיות יותר רכים ופחות עקשנים, ז”א – לעבוד על מחסומים שלא תוקנו בחיים קודמים.

שילוב האות הרביעית י+ד יצירת מציאות מצביע על קשר מצוין ועמוק עם תחושה של הגנה ועזרה הדדית. קיימת נאמנות, עזרה ותמיכה אינסופית. ייתכן שרלי נותנת יותר מעצמה ואילו אלעד מרגיש שמקבל יותר מידיי. דבר זה עלול להציק ולתסכל אותו. זה בעצם השיעור שלו כאשר מדובר בזוגיות ושותפות.

 מה על רלי לוי לעשות כדי שהקשר יצליח?

רלי מובנת מאליו, רכה ונעימה ולעיתים משדרת חוסר ביטחון. אלעד מחפש יציבות ואישה להישען עליה. ההתנהגות שלה גורמת לו להיסוס ואף מרחיקה אותה ממנו. עליה לשדר עוצמה ואסרטיביות כדי שאלעד יימשך אליה. היא אישה עוצמתית וחזקה ואל לה לחשוש להראות את זה – כך הוא יתמגנט אליה יותר, ואף יפתח את הלב והרגשות.

 מה על אלעד שמי לעשות כדי שהקשר יצליח?

לאהוב את עצמו ולהבין, שהשיעור שלו הוא להיות החלטי ומעשי. לשלב שכל \ רגש ולקחת אחריות על החיים שלו. כי אם הוא רוצה לחיות בזוגיות, עליו לפתוח את סגור ליבו, להכניס שם רגש ולעטוף את רלי באהבה. אף אחד לא יעשה את העבודה במקומו. בת הזוג היא המראה שלו, ודרכה הוא יגיע לאיזון בחיים.

תכל’ס – אין זוגיות מושלמת ותמיד בני הזוג מהווים מראה אחד לשני. כדי שזוגיות תצליח, חשוב שכל אחד ישאל את עצמו: כמה אני נמשך, כמה מעריץ וכמה מוקיר אותה ( ולהיפך) כדי לתת את כל כולי לזוגיות. אם התשובה חיובית- הקשר הזוגי יצליח לאורך זמן , במידה והתשובה מהוססת, עלול להיות כישלון…

 

 

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

מקורות: נפתלי פרום

1. ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה.

2. זיווג מן השמים

3. ספר השמות המלא לפי הקבלה

צילום: Easywed

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה