הבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 209

החל מיולי 2010

סטטיק ובן אל: הצלחה מחיים קודמים? ברור. הרגישות והאמפטיה של בן אל, בשילוב היצירתיות והכריזמה של סטטיק יוצרים מנגינה נפלאה. החברות אמיצה, ההערצה הדדית והתזמון לפרוץ קדימה- הולידו לנו שירים ייחודיים בלתי נשכחים. וכן, הם נגעו בשמיים, ולנו בנשמה

08/09/2018

ststikkkkk

שימו לב, פורסם לראשונה ב- 21.8.2017 כולל עתידות!

אז…נתחיל בזה שאני מתה עליהם. טוב, בטח לא חדש לכם, אבל בהתחשב בגילי המתקדם- אולי זה קצת חריג. גילוי נאות- השירים שלהם מתנגנים אצלי באוטו ללא הפסקה. אני שרה לבד, מזמרת עם הנכדים שלי וגם ככה סתם, כשבא לי לעשות קליפ. תודה לנכדתי המתוקה בת ה- 16, אשר דאגה לדיסק של שירים מדהימים. לולא היא, הייתי נשארת אותה ציונה בת 67 – ללא ססטיק ובן אל, ללא עדן בן זקן, נועה קריל ועוד כמה צעירים, יפים ומוכשרים.

 סטטיק ובן אל- מעניין מה אומרת הקבלה על ההתאמה המקצועית ביניהם.

מבחינה נומרולוגית – שילוב מספר גורל של השניים (סטטיק- נולד בשם לירז רוסו בתאריך 8.12.90, מספר גורל 3, בן אל נולד ב- 22.12.91, מספר גורל 9) 3+9=12=3, מצביע על יצירתיות, זרימה רגשית, שמחת חיים ואופטימיות. מבין השניים- בן אל רגיש ונערי יותר, וסטטיק מגן ושומר עליו.

מבחינה קבלית- שילוב אותיות השם (ס+ב, ט+נ, ט+א, י+ל) מצביע על הערצה גלויה או נסתרת ביניהם. זה קשר של חיים קודמים, ויש ביניהם כבוד הדדי והערכה. זו חברות עמוקה וטובה, וכדי לשמור על קשר לאורך זמן, הם חייבים ללמוד לוותר על האגו, על הרצון להתבלט ועל הצורך בחשיבות עצמית. חיבור האותיות מגלה חיבור קרמתי שבו התקדמו הם בחיים בכוחות עצמם, דבר המוביל להצלחה משותפת.

 חיים קודמים, סטטיק ובן אל – מעניין מה הגלגול הקודם של השניים?

• סטטיק – הפלא ופלא! הגלגול הקודם שלו\זיכרון נשמתי מצביע על היותו מלך. חש הוא פריווילגיה על אחרים. רוצה שדברים ילכו לפי דרך שלו. בגלגול זה הוא מוריד את הכתר ועושה למען העם. מופיע לפניהם, דומיננטי ובעל הופעה מרשימה. בקיצור- מלך!

בן אל – להבדיל מסטטיק, הוא היה תינוק בגלגול הקודם. מצד אחד ילדותיות מביאה יצירה ואופטימיות שאותה הוא מביא על הבמה, ומצד שני – עלולה לגרום לתלותיות יתר. היום הוא בוגר, עצמאי ומאד מצליח בזכות, היותו חלק מהצמד סטטיק ובן אל.

 פסגה ואתגר עפ”י תאריך לידה, מה מלמד על סטטיק ובן אל?

סטטיק- בין הגילאים 24-33 (היום 6.17 בגיל 26+) קהל הנשים\מעריצות סביבו מביאים לו פרסום רב. כל מה שקשור למדיה והופעות מקבל תאוצה. הוא מאד רוצה לצאת מגבולות הארץ ולפרוץ בחו”ל. מקווה אני שזה יקרה בקרוב. בנוסף, הוא מאד רומנטי, ונדרש ממנו לגשר ולפשר ביחסים שלו עם הזולת.

• בן אל- בין הגילאים 18-27 (היום 6.17 בגיל 25+) נכונה לו אפשרות להצלחה בתחום הרוח והחומר. מובטחת לו התקדמות, ובתנאי, שמשקיע את כספו במקומות פרקטיים. הופעות, הן דבר פרקטי לחלוטין.

 סטטיק ובן אל – האם ההצלחה המטאורית הגיעה בתזמון הנכון?

אכן כן, ושימו לב איזה יופי! מפת לידה נומרולוגית מצביעה על הצלחה, פרסום ואנרגיה חברתית גבוה. זמן טוב לביטוי אישי, יצירתיות והתמקדות במטרה. חשוב שבתקופה זו החל מ-12.2016 ועד 12.2017 ימשיכו לחיות את החיים במלואם, ירדפו אחר החלומות, ייקחו סיכונים שבסופו של דבר מניבים \ יניבו תוצאות טובות.

 שורה תחתונה, יופי של צמד סטטיק ובן אל. הרגישות והאמאפטיה של בן אל, בשילוב היצירתיות והכריזמה של סטטיק יוצרים מנגינה נפלאה. החברות אמיצה מחיים קודמים, ההערצה הדדית והתזמון לפרוץ קדימה- הולידו לנו שירים ייחודיים בלתי נשכחים. והאמת- מי שיוצא נשכר בסופו של דבר הוא הקהל שרובו נערות\נשים…וכן, הם נגעו בשמיים, וזו רק ההתחלה…

תוספת ב- 13.3.18

 

אז באמת לא הופתעתי כאשר קראתי את הידיעה ב מאקו…

סטטיק ובן אל בדרך לכבוש את העולם

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

צילום: ידיעות אחרונות ראש השנה 2018

מקורות: נפתלי פרום- זיווג מן השמים

עוד מהבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה