הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 222

החל מיולי 2010

אני מאוהבת בו וגם מבינה שקשה לו להחליט. הוא מבולבל ומשגע גם אותי. לאחר השיחה קבלתי תובנות מדהימות לחיים. עכשיו קולטת למה כולם אומרים לי: איך בחורה יפה כמוני לא נמצאת בזוגיות

25/12/2017

saloona 1234

“אני מאוהבת בו בטירוף. כאשר אנחנו ביחד, הוא מחזיר לי אהבה ויש בינינו משיכה מינית. ויש אבל! אחרי הפגישה – הוא פשוט נעלם. מסנן אותי. וכאשר אני סוף סוף מדברת אתו – הוא שותק ולא משתף למה נעלם ומה עובר עליו. אני מתוסכלת! האם יש סיכוי שמשהו ישתנה בעתיד או שעדיף להעיף אותו מהחיים שלי?”

 ואכן, לא סתם היא מאוהבת בו בטירוף. ועל כך נקבל חיזוקים מבדיקת התאמה הזוגית.

כאן מגלים דואליות ביחסים ביניהם.

  • מבחינה נומרולוגית- זה קשר של נתינה ללא גבולות מצידה, כאשר הוא עצמו לא מתאמץ בקשר. ואכן, זה מתסכל אותה שהוא לא יוזם מפגשים, שותק ולא משתף אותה ברגשות שלו! “הוא כמו בונקר. אני אף פעם לא יודעת מה עובר עליו!”
  • מבחינה קבלית- יש פה משיכה מינית, אבל יש גם פער עצום בגישה שלהם לחיים. היא מעשית ויציבה והוא מרחף ולא יודע בעצמו מה טוב לו לעשות. הוא מבולבל, והיא מרצה ומובנת מאליו, דבר שגורם לו לא להחליט, לא להיות מחויב לקשר ולהמשיך “לעמוד על הגדר”.

 

אישה מאוהבת זו – האם התזמון לזוגיות ומיסוד קשר פועל לטובתה?

אכן כן, ורואים זאת בשנה האישית של זוגיות, אהבה ונישואין, שנה שנמשכת גם אחרי יום ההולדת. ז”א שעליה לפעול ולא לצפות שדברים ייקרו מאליהם. וכדי להבין זאת נבנה שני תסריטים:

תסריט ראשון – היא אומרת לו שאוהבת אותו מאד ונעים לה ביחד איתו, אבל יחד עם זאת – מודיעה לו חד משמעית שמצב של “זוגיות מרחוק” בלי שום התקדמות, לא מתאים לה. היום, רוצה היא להגיע איתו להחלטות חותכות לכיוון חיזוק הקשר או פרידה.

תסריט שני - היא פשוט ממשיכה להיות מובנת מאליו. נותנת לו שינהל את הזוגיות מרחוק. מפספסת את חלון ההזדמנויות שלה למיסוד קשר ונשארת תקועה איתו לעוד כמה שנים.

 איך התזמון פועל אצל הבחור כאשר מדובר באישה שכל כך מאוהבת בו?

מפת הלידה שלו מצביעה על שנה אישית של סיום תהליכים שמעיקים. שנה שחייב הוא לשנות גישה והתנהלות בחיים. שנה בה הוא מתפטר מכל מה שמעיק עליו ויוצא לדרך חדשה.

 האומנם יצא לדרך חדשה?

זו שאלה טובה! ולמה? מכיוון שהאות המשפיעה עליו בתקופה זו היא האות האחרונה אשר מלווה אותו כחמש שנים קדימה. אות זו גורמת לו להיות מכונס בתוך עצמו ולא להגיע להחלטות. אם ינצל את חלון ההזדמנויות, ולא יפחד לעשות שינויים- יש סיכוי שמשהו ישתנה בגישה שלו עוד כשנתיים מהיום. השאלה הגורלית- אם היא מוכנה לחכות לו שיתעורר!

 גלגול קודם\ זיכרון נשמתי של השניים – כיצד פועל לטובת אישה מאוהבת זו?

המעניין הוא ששניהם באו מאותו גלגול קודם. לשניהם אותם שיעורים, אותם מחסומים ואותו זיכרון נשמתי העוצר אותם להתקדם בחיים. ולמה הכוונה? הנשמה של שניהם באה להשתחרר ממצבים נוחים. להשתחרר מרכושנות והפחד לעשות שינויים בחיים. קיימת אצל שניהם נוקשות פנימית המונעת מהם לעשות צעדים. שניהם לומדים להשתחרר רק כאשר הגיעו מים עד נפש. החיים מלמדים את שניהם לזרום עם השינויים אחרת- הם עלולים לפספס, החיים נעצרים והם נשארים תקועים. ועוד משהו! שניהם חולמים על קשר ” למות עליו” קשר של זוגיות מושלמת. וזה כמובן בלתי אפשרי. ולמה? כי כל תוקפנות הכי קלה שלה- גורמת לו לסגת ולדחות מפגשים עמה.

 מה אומרת מפת הלידה של אישה מאוהבת בטירוף?

מפת הלידה נומרולוגית קבלית מספרת על אישה מלאה בשמחת חיים. אישה רגישה, מתלבטת, בעלת נתינה עצומה וגם פגיעה מאד. היא הבנאי של החיים שלה. אישה כשרונית, חכמה ונבונה המשדרת דואליות. מצד אחד יכולה להיות מרצה ורכה כחמאה ומצד שני- נוקשה ואגרסיבית. זקוקה היא (לדבריה) לגבר מעשי שיישא אותה על כפיים ויפנק אותה כפי שהיא מפנקת. שיעניק לה ויתמסר לה במלוא מובן המילה. נכון המיניות ביניהם מעולה אבל זה לא מספיק כדי לחזק את הקשר. ” עכשיו אני מבינה. כאשר אני תוקפנית קצת, זה מרתיע אותו וגורם לו להתרחק ממני. ז”א שאני כבר לא אותה אישה מושלמת שהוא מדמיין.”

 מה אומרת מפת הלידה של הגבר שאישה זו כ”כ מאוהבת בו?

מפת לידה נומרולוגית קבלית מצביעה על אדם פיקח, נעים תקשורתי. הוא יצרי ונשים נמשכות אליו. הוא מאד אבהי, טיפולי ודאגן. ” זה מה שאני אוהבת אצלו” והוא גם טיפוס המחפש מושלמות בחיים. לעיתים הוא עצמו מבולבל ולא יודע מה הוא רוצה מעצמו ומבת הזוג. מפת הלידה מצביעה גם על קושי לקחת אחריות על החיים שלו. נמשך הוא לתשוקה להישאר ילד בלי לקחת אחריות על החיים בכלל, ועל הזוגיות בפרט. ” נכון. הוא לא סגור על עצמו ומחפש משהו שלא קיים!”

 ” למרות שאני מאוהבת בו, אני מבינה שקשה לו להחליט.

הגעתי למסקנה שקשה לו להכיל את עצמו. הוא מבולבל ומשגע גם אותי. לשנינו קשה לעשות שינויים. קשה להיפרד ולשחרר, וזו הסיבה שאנחנו תקועים בזוגיות שלא מתקדמת לשום מקום. עכשיו אני קולטת את מה שכולם אומרים לי- איך בחורה יפה כמוני לא נמצאת בזוגיות. אני פשוט תקועה, והיום אני מבינה גם מה הגורם לכך. אז מהיום אני פועלת אחרת:

• מפסיקה להיות מובנת מאליו ומתחילה להיות אסרטיבית ונחושה.

• משתדלת להיות יותר רכה ופחות תוקפנית ואגרסיבית.

• שומרת על גבולות, מתחילה לאהוב ולתת גם לעצמי ולא רק לאחרים.

• אשלוט בעצמי ואהיה פחות עוקצנית ומתחשבנת.

• אשמור על גבולות ואדע מתי לפעול ומתי לעצור.

• אהיה יותר סבלנית וסובלנית כלפי הסביבה.

• לא אשאב לגלגול הקודם ולא אפחד לעשות שינויים-  גם אם הם קשים לי.

• אנצל את חלון ההזדמנויות ואמגנט זוגיות, שתביא למיסוד קשר- בעזרת השם!!!”

 

אישה יקרה,

גם את מרגישה מאוהבת, מרצה- אבל גם תקועה?

שעון החול מתקתק, את רוצה להתחתן ולו- יש זמן!

רוצה לדעת חלון הזדמנויות לזוגיות?

רוצה לגלות מה חוסם אותך לזוגיות, ולקבל תשובות לכל השאלות שלך?

צלצלי אלי עוד היום,

052-8231669

 אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה