הבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 209

החל מיולי 2010

רוצה לדעת איזה התנהגויות עלולות להרוס לך זוגיות טובה? אל תעשי לו דרמות, אל תרצי אותו, אל תהיי פסיכולוגית שלו, אל תבכי בגללו ואל תשלחי לו מכתבים ארוכים מלאי כאב. בואי לקרוא, להפנים וליישם – בדוק

26/04/2017

saloona9898 (8)

היא צלצלה כדי לקבל טיפ קטן לפני החתונה. “יש לנו זוגיות טובה, אנחנו אוהבים מאד, הסקס מעולה אבל – יש דבר אחד שמעיב על הזוגיות: אנחנו רבים על שטויות. מה אני עושה לא נכון, שגורם למתח ומריבות?”. בסרט הזה – בטוח שגם את היית, כרווקה עם חבר, כפרודה בפרק ב’ וגם כנשואה כמה שנים טובות. רוצה להיות מאושרת? בואי ללמוד מה לא לעשות, כדי לשמור על זוגיות טובה.

 1. אל תעשי לו דרמות – זכרי: את אישה בוגרת, כבר לא ילדה שעושה דרמות מכל דבר. הוא שונא את זה, וזה עלול להרחיק אותו ממך. אמר לך משהו? פגע בך? תנשמי עמוק ואמרי לו: “אני מבינה אותך”. “תודה שאתה אומר לי”. “אתה צודק”. קחי את הפגיעות, ומנפי אותה לצמיחה אישית, להתבוננות פנימה ולקבלת תובנות.

2. אל תרצי אותו – הוא אוהב אותך יותר, כאשר את אוהבת ומעריכה את עצמך כאישה. תבטלי את עצמך מולו, הוא ינצל את החולשה שלך ויפגע בך. שמרי על גבולות כמה את נותנת, ולמדי גם לקבל. אל תפחדי ממנו, ואל תחששי לבקש עזרה. גם לך מותר לדרוש.

3. אל תהיי פסיכולוגית שלו – המילים שלך שבאות ממקום של “אני באה לעזור לך” לא מיטיבות לזוגיות. להיפך. הוא מרגיש מאוים וקטן לידך. הוא יעשה לך דווקא ולא ישמע בקולך. הדבר שהוא הכי שונא, זה לגעת במקומות הכואבים שלו. מי את שתעשי את זה ללא רשותו? עדיף לשלם כסף לאיש מקצוע שיטפל בו. את תישארי בגדר אישה\מאהבת עבורו.

4. אל תבכי לידו, ובגללו – הוא נבוך, כואב את כאבך ולא יכול לעזור לך. קשה לו עם הכאבים שלו- ואת באה ומוסיפה לו את שלך. הוא לא יכול להתמודד עם זה, ובמיוחד לראות אותך חלשה. הוא רוצה להישען עליך, ומצפה ממך שתהיי חזקה ולא ממוטטת. זה מנפץ לו את כל האשליות שבנה עליך.

5. אל תשלחי לו מכתבים ארוכים- הוא שונא את זה. לא בטוח שיקרא כל מה שכתבת. ואם כן, ירפרף בעיניים ויניח על השולחן. כתיבת טענות על דף, מנציחה אותם. המטרה שלנו בזוגיות זה להעצים את הטוב ולא להנציח את ה- לא טוב.

 בינינו- אישה יקרה, את יותר חזקה ממנו, וזו את שמכוונת לזוגיות טובה.

נוח לו להישען עליך. הוא לא צריך לעבוד קשה והכול נופל על הכתפיים שלך. הגבר הוא הראש ואת הצוואר. היכן שתניעי אותו- לשם הוא ילך…והאמת- הוא יאהב אותך יותר (אבל לא יודה בכך) כאשר את חזקה, אסרטיבית ונחושה, בשילוב של רכות, אהבה והכלה. התנהגויות כפי שציינתי למעלה, מרחיקות אותו ממך…אז מה עושים, את שואלת?

 שורה תחתונה, את רוצה זוגיות טובה ומאושרת? דבר ראשון הביטי עליו בעיניים מיטיבות. זוגיות זה שדה של אהבה, לא שדה קרב. הרגישי בעלת קיום וערך בכך, אשרי את עצמך, תאהבי את עצמך ואל תצפי לאישור ממנו, כמה נפלאה את. סרקי את ההצלחות שהיו לכם בעבר, את החוויות המופלאות שצברתם ביחד והיזכרי מאיין שאבת את הכוחות להתגבר על כל המכשולים. מלאי את ליבך בטוב הזה, והפכי אותו לבנק משאבים גדול, שממנו תימשכי כוחות לשמירה על הזוגיות. מבטיחה לך, וזה בדוק,  בסופו של יום – תחייכי כל הדרך אל הבנק…

 

בהצלחה ובאהבה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 תודה רבה לנוגה בר מנהלת “מרכז החוויה הדיאלוגית”

עוד מהבלוג של ציונה אבירם-נומרולוגיה ואישיות

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה