הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 217

החל מיולי 2010

עכשיו אני מבינה מאיפה המחסומים שלי והקשיים במציאת זוגיות טובה. אני מבטיחה לעצמי שמהיום אני…סקרנים לדעת איזה תובנות קיבלה? כנסו כאן. תודה רבה

14/12/2017


saloona 1234

“אני יודעת וכולם אומרים, שאני מוכשרת ויפה ומזמן יכולתי למצוא זוגיות. אני רואה את בנות שעובדות איתי, פחות יפות ממני והן נשואות, עם ילדים ומסודרות בחיים. רק אני לבד. אני מאד רוצה להתחתן ואעשה הכול כדי למצוא זוגיות. למה זה לא קורה? מה לא בסדר אצלי שלא מצליחה למצוא את האחד שיעשה אותי מאושרת?”

כדי לקבל תשובה: למה אין לה זוגיות, הבה נכיר את הגברת מקרוב…

ואכן, מפת לידה נומרולוגית קבלית מצביעה על אישה עדינה, נשית, רגישה ומעט חסרת ביטחון מול גברים. יש בה עוצמות רגשיות רבות, שאם תדע לנווט אותם נכון- צפויים לה חיים מאושרים. בנוסף, יש לה כל הכוחות להגיע לאיזון בחיים. הינה מלאה בחמלה, יש לה יכולת להתבונן פנימה ואף להגיע לתובנות בחיים. מבחינה זוגית- היא אישה הרמונית, יפה ונעימה ותעשה הכול למען שלום בית. יחד עם זאת, היא אישה עצמאית, דומיננטית וחזקה.

תכונות מופלאות למציאת בן זוג לחיים! מה מעכב זוגיות מבחינה נומרולוגית קבלית?

כאן מגלים אנו במפת הלידה תכונות אישיות דואליות: מצד אחד מאד מרצה, מובנת מאליו, אמפטית ונעימה, ומצד שני- לעיתים חסרת סבלנות, ווכחנית ואגרסיבית. ” את לגמרי צודקת! אני לא מסתדרת עם אבא שלי. אנחנו מתווכחים המון וזה מאד מתסכל אותי!”

מעניין- מה אומרת מפת לידה אסטרולוגית קבלית על המחסומים למציאת זוגיות?

כאן רואים קושי להתמסרות רגשית טוטלית. קיים פחד חזק לחשוף את הרגשות הכי עמוקים. לחוות אינטימיות עמוקה ולתת את כל כולה לבן הזוג. קיים זיכרון נשמתי של קשר קר ומנוכר מצד אבא- משום כך, יש בה הפחד להתמסר לבן הזוג, שמא יאכזב אותה כמו אבא שלה.

האם גלגלו קודם חושף מחסומים במציאת זוגיות? אכן כן…

זיכרון נשמתי\גלגול קודם מדברים על הרגישות שלה לאגו ומאבקי כוח. כמו כן, על הפחד להיות מעורבת רגשית. היא נוטה להתנתק ממצבים רגשיים וקיים פחד לגעת במקומות הכואבים. זה זיכרון של צופה מהצד, משום שחוותה בגלגול הקודם אגרסיביות ותוקפנות. משום כך, בגלגול זה היא מתנתקת כי לא רוצה לכאוב שוב. זה מסביר את הקושי שלה עם אביה. מה שקורה לה היום הוא, שכל גבר הנכנס לחייה מהווה איום עבורה, שהנה היא חווה שוב אגרסיות וכאבים. מה שעליה לעשות הוא לחבק את הילדה שבה ולהבין, שזה רק זיכרון נשמתי והכל בראש שלה. עליה ליהנות מהחיים ולא לתת לעצמה להישאב למקומות הללו.

תזמון למציאת זוגיות. מהו מבשר לנו?

  • על פי מפת לידה אסטרולוגית קבלית- מגלים אנו שברגע שתמצא זוגיות, חיי הנישואין שלה יהיו מוצלחים וייתכן אף רווח כספי דרך בן הזוג. ( אולי מחו”ל)
  • על פי נומרולוגיה\תאריך לידה – חלון הזדמנויות ליצירת זוגיות לקראת יום ההולדת הבא. גם כאן רואים שתיתכן היכרות עם בחור מחו”ל. אולם- הכול צפוי והרשות נתונה. זוגיות מותנית בכך שתדע להתגבר על המחסומים שהזכרנו.
  • על פי אותיות השם – רואים שנמצאת היא כרגע בסיום מחזור חיים. יציאה מתקיעות לתיקון. בשנה הקרובה צפויה היא לזוגיות דהיינו- סגירת מעגל ותחילת מחזור חדש בחיים.

 

“זו הייתה שיחה מדהימה! עכשיו אני מבינה מאיפה המחסומים שלי והקשיים במציאת זוגיות טובה. אני יכולה להבטיח לעצמי שמהיום אני:

  1.  אגייס את כל הסבלנות שיש בי כלפי בן הזוג ואתגבר על “הקטע” עם אבא.
  2.  אתגבר על הרגישות שלי לסמכות ולכל מי שמנסה להכתיב לי.
  3.  אשמור על גבולות ואדע מתי לאהוב את עצמי, ומתי להפסיק לרצות את האחר.
  4.  אשים עלי שריון נגד פגיעות יתר בזה שאבין מה אני שווה.
  5.  אתמסר יותר ואתן את כל כולי לבן הזוג, למרות הקשיים העומדים בפניי.
  6.  אגייס את כל העוצמות והחוזקות שיש בי כדי למצוא זוגיות, ובעיקר כדי להיות מאושרת, מאוזנת ושמחה בחיים”.

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה