הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

רוצים לבדוק התאמה זוגית שלכם? לשדרג מערכות יחסים בחיים באמצעות חישוב נומרולוגיה זוגיות | התאמה לפי תאריך לידה? כנסו כאן…להשלמה מדויקת חשוב לבדוק התאמה זוגית של אותיות השם לפי הקבלה. צלצלו עכשיו 052-8231669

21/07/2016

ziona shemi

איזה יופי, ממש שמחה שהגעתם לכאן:) זה סימן, שהזוגיות חשובה לכם! אז…בואו לקרוא על התאמה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה זוגיות ואיך בודקים התאמה זוגית.

תכל’ס – איך מחשבים? חָבְרוּ מספר מלא של תאריכי הלידה שלכם. מספר התוצאה הוא מספר התאמה זוגית (השיעור בזוגיות).  הכי קל. הכי מדויק. בדוק!!!

 וקחו לדוגמה תאריכי הלידה של שולי ויוחאי:

שולי :7.8.1970  = 7+8+1+9+7=32=3+2=5

יוחאי: 9.5.1968 = 9+5+1+9+6+8=38=3+8=11=1+1=2

מחברים את 2 המספרים הסופיים\התוצאה  5+2=7: 7 הוא השיעור בזוגיות\ מספר התאמה זוגית ביניהם.

חשוב לציין! על מנת לשפר את הקשר הזוג ולהעלות את רמת המודעות, יש צורך בנתונים נוספים של מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית, ואין להסתמך על נתון אחד בלבד.

ולאחר שחישבתם מספר התאמה הזוגית\שיעור בזוגיות ביניכם- הבה נצא לדרך…

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 1-התמודדות עם כוחניות

במעכב -כל אחד מבני הזוג מרגיש לבד, ועלולה להיות כוחניות, אגו וכעס מודחק לאורך זמן.

בבונה-שני  גופים הפועלים כגוף אחד. ראש אחד.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 2-איזון בין הצרכים ושיתוף פעולה

במעכב-עלולים  להרגיש חוסר איזון בין “קח ותן” וקושי בשיתוף פעולה בין הצרכים. חשוב  לדבר על הצרכים על מנת לא להרגיש “קורבן” במערכת הזוגית.

בבונה- שיתוף פעולה ואיזון בצרכים, ויש רגש ואמפטיה בקשר.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה מספר 3- לדבר על רגשות ולתת להם אוורור.

במעכב- אחד מבני הזוג מרגיש תקוע בצ’אקרת הגרון, ויש לו קושי לדבר על הרגשות.

בבונה- יש זרימה רגשית. שני בני הזוג מדברים על רגשות ומאווררים אותם. טיפ-כאשר בן הזוג הסגור נפתח יותר ומדבר על רגשותיו-רצוי שבן הזוג השני ייתן לו ריפוד ותחושה שמקשיבים לו.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 4-אמון בתהליך  המשפחה.

במעכב- זה קשר ללא קשר, משעמם  ומיובש, והשיעור הוא להגיע לשורשים. אין דינמיקה בזוגיות  והשיעור שלהם לתת אמון בתהליך בניית הקשר.

בבונה- זה קשר עם אחריות, יציבות ותיקון שורשים עם הרבה מסירות.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 5-חופש ומרחב מחיה.

במעכב- זה קשר שכל אחד מבני הזוג רוצה חופש ומרגיש שמגבילים אותו. בני הזוג מרגישים מחנק בקשר הזוגי. החופש האישי לא בא לידי ביטוי ויש חוסר מנוחה.

בבונה- זה קשר עם תקשורת פורה בין בני הזוג. יש הפריה וגיוון אינטלקטואלי, תקשורת שכלית טובה ומרחב לכל אחד מבני הזוג.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 6-קבלת השוני בין בני הזוג.

במעכב- השיעור בזוגיות הוא ללמוד שלא כל אחד צריך לנהוג על פי הציפיות של בן הזוג השני. אחד מהם מנסה לשלוט ולהביא את השני שינהג כמוהו. עלולה להיות אכזבה מהקשר, ועליהם ללמוד לקבל אחד את השני כמות שהוא.

בבונה- בני הזוג מקבלים אחד את השני בלי להרגיש צורך לשנותו. מומלץ על חזון ומטרה משותפים  עם אידאל אשר יכול להדביק את הקשר וקבלת האחר. כמו כן- להגיע להבנה שגם כאשר אין הרמוניה-יש הרמוניה.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 7-התבוננות פנימה וקבלת תובנות

במעכב- יש הסתרת סודות, דברים  לא ברורים ומעורפלים. יש בלבול בקשר וסגירות של אחד מבני הזוג.  אשליות מתנפצות ותסכול  על חוסר שיתוף ברגשות הגורם לטיווח בעיות לאורך זמן.

בבונה- זה קשר מעולה להתבוננות פנימה, להגיע לחשבון נפש ותובנות. קשר של לצמיחה רוחנית ובתנאי שעושים חריש עמוק  המביא לגילוי פנימי ותודעה.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 8-איזון בין חומר לרוח.

במעכב- בני הזוג עלולים להגיע לכוחניות גלויה או סמויה. יש מאבקי כוח ורגישות לסמכות. אחד מבני הזוג מרגיש שלא יכול להגשים את עצמו. כמו כן יש פחד מכישלון, והשיעור בזוגיות הוא עבודה נכונה עם כוח ואיזון בין חומר לרוח.

בבונה- עבודה נכונה עם כוח. אין שולט נשלט ויש איזון בין חומר לרוח. כמו כן יש אמונה בקשר ומימוש  שיא העוצמה.

התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה, מספר 9-הכל או לא כלום.

במעכב- היות ובני הזוג מאד שונים אחד מהשני, עלולים הם לגלות חוסר סבלנות בקשר הזוגי. יש אגרסיביות, וכחנות וניתוקים בקשר. השיעור שלהם  להבין אחד את השני ולגלות סבלנות.

בבונה-יש הבנה  וקבלת השונות  בקשר, אשר מביא לסבלנות וסובלנות לאורך זמן.

לסיכום: באמצעות בדיקת התאמה זוגית, התאמה לפי תאריך לידה – תוכלו  להבין ולשדרג מערכות יחסים בחיים שלכם. זה יכול להיות בין אחים, חברים, הורים ילדים וגם יחסי עובד מעביד. היות והזוגיות מאד חשובה לכולנו – בואו ננצל את הכלים הנומרולוגים ללמוד את השיעור בזוגיות שלנו וע”י כך נצא נשכרים ובגדול. וזה לא הכל! כדי להשלים את התמונה, שווה לבדוק התאמה זוגית עפ”י אותיות השם. זאת תוכלו לדעת רק בייעוץ אישי מעמיק. מוזמנים להתקשר אלי…אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה.

  

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

     מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 052-8231669

*****

איזה כיף שאתם פה…ברוכים הבאים!!!

מוזמנים ללחוץ על הקישורים ולקרוא על…

הכלה מאיסטנבול: מפת לידה של אסמה סולטן, פארוק בוראן, סורייה ועוד הפתעות:)

ניתוחים נומרולוגים של מפורסמים

סיפורים על משברים בזוגיות

וגם… לקרוא המלצות עלי

תודה רבה ויום נפלא:)

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה