הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 222

החל מיולי 2010

רוצים לחשב את השיעור בזוגיות שלכם? לשדרג מערכות יחסים בחיים באמצעות חישוב נומרולוגיה זוגיות | התאמה לפי תאריך לידה? כנסו כאן…להשלמה מדויקת יש לבדוק התאמה זוגית של אותיות השם לפי הקבלה.

21/07/2016

30qzwbxx62qkoylb2m78-300x225
הידעתם?  עפ”י חישוב נומרולוגיה זוגיות, ניתן לבדוק התאמה לפי תאריך לידה! כיצד? באמצעות חישוב פשוט של סכום תאריך הלידה של האישה והגבר. לפי הקבלה, כאשר יש חיבור בין בני הזוג- נוצרת אנרגיה שלישית משותפת המשקפת את השיעור בזוגיות. במידה ואין שינוי-  זה אומר שכל אחד מתבצר בעמדה שלו והחיבור ביניהם מאתגר.

התאמה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה זוגיות: כיצד נעשה חישוב נומרולוגיה \שיעור בזוגיות? 

מחברים מספר מלא של תאריך לידה של שני בני זוג ומספר התוצאה הוא השיעור בזוגיות.

 לדוגמה – תאריכי הלידה של שולי ויוחאי:

שולי :7.8.1970  = 7+8+1+9+7=32=3+2=5

יוחאי: 9.5.1968 = 9+5+1+9+6+8=38=3+8=11=1+1=2

מחברים את 2 המספרים הסופיים\התוצאה  5+2=7: 7 הוא השיעור בזוגיות.

חשוב לציין! על מנת לשפר את הקשר הזוג ולהעלות את רמת המודעות, יש צורך בנתונים נוספים של המפה הנומרולוגית, ואין להסתמך על נתון אחד בלבד.

רוצים לדעת את השיעור בזוגיות שלכם? בבקשה….

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 1-התמודדות עם כוחניות

במעכב -כל אחד מבני הזוג מרגיש לבד, ועלולה להיות כוחניות, אגו וכעס מודחק לאורך זמן.

בבונה-שני  גופים הפועלים כגוף אחד. ראש אחד.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 2-איזון בין הצרכים ושיתוף פעולה

במעכב-עלולים  להרגיש חוסר איזון בין “קח ותן” וקושי בשיתוף פעולה בין הצרכים. חשוב  לדבר על הצרכים על מנת לא להרגיש “קורבן” במערכת הזוגית.

בבונה- שיתוף פעולה ואיזון בצרכים, ויש רגש ואמפטיה בקשר.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 3-לדבר על רגשות ולתת להם אוורור.

במעכב- אחד מבני הזוג מרגיש תקוע בצ’אקרת הגרון, ויש לו קושי לדבר על הרגשות.

בבונה- יש זרימה רגשית. שני בני הזוג מדברים על רגשות ומאווררים אותם. טיפ-כאשר בן הזוג הסגור נפתח יותר ומדבר על רגשותיו-רצוי שבן הזוג השני ייתן לו ריפוד ותחושה שמקשיבים לו.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 4-אמון בתהליך  המשפחה.

במעכב- זה קשר ללא קשר, משעמם  ומיובש, והשיעור הוא להגיע לשורשים. אין דינמיקה בזוגיות  והשיעור שלהם לתת אמון בתהליך בניית הקשר.

בבונה- זה קשר עם אחריות, יציבות ותיקון שורשים עם הרבה מסירות.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 5-חופש ומרחב מחיה.

במעכב- זה קשר שכל אחד מבני הזוג רוצה חופש ומרגיש שמגבילים אותו. בני הזוג מרגישים מחנק בקשר הזוגי. החופש האישי לא בא לידי ביטוי ויש חוסר מנוחה.

בבונה- זה קשר עם תקשורת פורה בין בני הזוג. יש הפריה וגיוון אינטלקטואלי, תקשורת שכלית טובה ומרחב לכל אחד מבני הזוג.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 6-קבלת השוני בין בני הזוג.

במעכב- השיעור בזוגיות הוא ללמוד שלא כל אחד צריך לנהוג על פי הציפיות של בן הזוג השני. אחד מהם מנסה לשלוט ולהביא את השני שינהג כמוהו. עלולה להיות אכזבה מהקשר, ועליהם ללמוד לקבל אחד את השני כמות שהוא.

בבונה- בני הזוג מקבלים אחד את השני בלי להרגיש צורך לשנותו. מומלץ על חזון ומטרה משותפים  עם אידאל אשר יכול להדביק את הקשר וקבלת האחר. כמו כן- להגיע להבנה שגם כאשר אין הרמוניה-יש הרמוניה.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 7-התבוננות פנימה וקבלת תובנות

במעכב- יש הסתרת סודות, דברים  לא ברורים ומעורפלים. יש בלבול בקשר וסגירות של אחד מבני הזוג.  אשליות מתנפצות ותסכול  על חוסר שיתוף ברגשות הגורם לטיווח בעיות לאורך זמן.

בבונה- זה קשר מעולה להתבוננות פנימה, להגיע לחשבון נפש ותובנות. קשר של לצמיחה רוחנית ובתנאי שעושים חריש עמוק  המביא לגילוי פנימי ותודעה.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 8-איזון בין חומר לרוח.

במעכב- בני הזוג עלולים להגיע לכוחניות גלויה או סמויה. יש מאבקי כוח ורגישות לסמכות. אחד מבני הזוג מרגיש שלא יכול להגשים את עצמו. כמו כן יש פחד מכישלון, והשיעור בזוגיות הוא עבודה נכונה עם כוח ואיזון בין חומר לרוח.

בבונה- עבודה נכונה עם כוח. אין שולט נשלט ויש איזון בין חומר לרוח. כמו כן יש אמונה בקשר ומימוש  שיא העוצמה.

התאמה לפי תאריך לידה, חישוב נומרולוגיה מספר 9-הכל או לא כלום.

במעכב- היות ובני הזוג מאד שונים אחד מהשני, עלולים הם לגלות חוסר סבלנות בקשר הזוגי. יש אגרסיביות, וכחנות וניתוקים בקשר. השיעור שלהם  להבין אחד את השני ולגלות סבלנות.

בבונה-יש הבנה  וקבלת השונות  בקשר, אשר מביא לסבלנות וסובלנות לאורך זמן.

לסיכום: באמצעות חישוב נומרולוגיה זוגיות עפ”י תאריך לידה נוכל  להבין ולשדרג מערכות יחסים בחיינו. זה יכול להיות בין אחים, חברים, הורים ילדים וגם יחסי עובד מעביד. היות והזוגיות מאד חשובה לנו – בואו ננצל את הכלים הנומרולוגים ללמוד את השיעור בזוגיות שלנו וע”י כך נצא נשכרים ובגדול. וזה לא הכל! כדי להשלים את התמונה, ניתן לבדוק התאמה זוגית עפ”י אותיות השם. זאת תוכלו לדעת רק בייעוץ אישי מעמיק. מוזמנים באהבה:) 

  

 אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

     מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 052-8231669

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה