הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 226

החל מיולי 2010

הפכתי פחד לדחף! האמנתי בעצמי וידעתי שחיי נועדו לשליחות. המשברים בזוגיות והצמיחה המשותפת- נתנו לי כוח, והפכו אותי למנטורית בתחום הזוגיות עם תשוקה וחזון – להפוך אנשים למאושרים יותר.

06/05/2016

לא אשכח אותו יום גורלי.  היום הכי מאושר בחיי.  היום בו השפיל   מבט ואמר לי בעצב :”את מפוטרת!” “תודה רבה…נהדר!” עניתי בשמחה. הוא הביט בי ולא מבין . רגע…את מפוטרת ומאושרת…מה קורה פה? ובליבי חשבתי: אתה יודע כמה חיכיתי ליום הזה! לעוף מפה. ללכת אחרי הלב שלילעשות את השינוי הגדול של החיים שלי! יצאתי מהמשרד מדלגת בשמחה וצהלה כאילו זכיתי בפיס.

 כן…זכיתי בפיס. בכרטיס שהיה מונח בכיסי עשר שנים תמימות.

עשר שנים שהפסדתי  מחיי ולא עשיתי שום שינוי בחיים שלי. שנים בהם לא בדקתי בתוך רשימת הלב פנימה אם מגיע לי לזכות…והגיע לי! אבל לי- היה האומץ להקשיב ללב. ממרומי “גילי המופלג ” (לפני כ- 15 שנים בגיל 50 נשואה+3) מאד חששתי  משינוי בחיים. מכך שלא אמצא את עצמי בחוץ …כל יום במקום העבודה הזה היה כמו נצח. בליבי התפללתי שיעיפו אותי משם. שמישהו יכריח אותי להקשיב ללב שלי. לייעוד שלי. לעשות את השינוי בחיים.

וזה קרה: מתחיל להצליח לי. הפחד שלי הפך לדחף!

השינוי העצום שנכפה עלי,  חיבר אותי לייעוד האמיתי שלי . לעזור לאנשים להיות מאושרים באמצעות נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית. פאזל של עשר שנים בהם למדתי  מגוון מתחום המיסטיקה, הנחיית קבוצות בתחום הזוגיות, אימון אישי-   לפתע קרם עור וגידים. כל יום שעבר חיבר אותי יותר ויותר למהות האמיתית שלי. הרגשת מלאות פנימית אפפה אותי במלוא הדרה. חשתי את הרוח מפעמת בתוכי, בדמי, בנשמתי. הרגשתי את האל לצידי שומר עלי…

באותה תקופה היא הופיעה!

המאמנת האישית המדהימה שלי. כמו פייה במטה קסמים הצליחה לגעת בנימים הכי עדינים ורגישים שלי. האמינה בי, ביכולות שלי והעצימה את הכוחות שבי. במשך כשנה ליוותה אותי בדרכי העסקית. במהפך שייחלתי לו. היא עשתה לי סדר בבלבול שהרגשתי, כיוונה אותי גבוה ובנינו ביחד תוכנית עבודה. חזון מדויק תואם לעוצמות והיכולות שלי.

 היום, כל ייעוץ אישי נומרולוגי קבלי בשבילי, זה עולם ומלואו.

זה התגשמות האושר הפנימי שלי. התגשמות חלום. אני באה מתוך הנשמה. מתוך שליחות מלאה לעזור לאחרים לעשות שינוי בחיים. נהנית  לראות תוצאות. לראות נשים וגברים שעברו שינוי בחיים בעקבות ייעוץ  אישי נומרולוגי שקיבלו ממני – והיום,  הם במקום אחר. אני חשה את הנועצים שלי. מבינה על מה הם מדברים…אני הייתי שם לפני למעלה מ-10  שנים.

 שותף פעיל ומפרגן ליצירת השינוי בחיי הוא אישי היקר – לו אני מודה מקרב לב. המשברים בזוגיות, הצמיחה וקבלת תובנות- נתנו לי כוח, והפכו אותי ליועצת זוגית מקצועית, קשובה ואמינה.

 ההישגים בהם אני גאה היום:

  • כ- 15 שנים, הנני נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. באמצעות ייעוץ אישי מעמיק, עוזרת לאנשים למצוא פתרונות בעת משברים בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים.
  • מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול ” אסימון”.
  • השתתפתי ב-5 תוכניות כחברת פאנל ב-” זמן מיסטיקה” ערוץ 10.
  • במשך כשנתיים שימשתי כיועצת בפינת המומחים של רדיו  fm 103 – רדיו ללא הפסקה.
  • הופעתי בשתי תוכניות טלוויזיה בערוץ שתיים: חדר 101- עינב גלילי, וחי בלילה- נדב בורנשטיין.
  • הוצאתי ספר ביכורים: סודות מחדרי הלב- זוגיות, משברים ופתרונות בראי הנומרולוגיה הקבלית.
  • חלק מהספר תורגם לאנגלית ובתאריך -20.5.16 יפורסם ב- אמזון.

היום יכולה לומר לעצמי:  כל הכבוד לך ציונה! עם כל הקושי של מגבלת גיל, פחדים וחששות- את ניצחת! הלכת עם החלומות שלך עד הסוף, לא ראית בעיניים והגשמת את הייעוד ( עפ”י נומרולוגיה קבלית) שלך: לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמה אישית…

 

   

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית,

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב


עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה