הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים. לומדת משחק פלייבק. רוקדת סלסה וריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 222

החל מיולי 2010

כן, דעי את מקומך, אישה. הוא אוהב אותך חזקה!!! תהיי אסרטיבית, דעתנית ונחושה- הוא יעריך אותך. תפגיני חוכמה ושיקול דעת – ותני לו להרגיש חכם יותר ממך. שלבי בהתנהגותך אישה בוגרת עם ילדותית- והוא יעריץ אותך. תרגישי בטוחה בעצמך, תהיי יפה ומוארת – וספרי לו כמה יפה הוא ומואר בעינייך. רק אל תהיי חלשה, כנועה ושותקת לאורך זמן, כי אז – הוא ידרוך עליך!

30/04/2016

 

צילום לפרסום 6657

דעי את מקומך, אישה! אמר כבוד הרב לויויאן אמסלם (רונית אלקבץ) בסרט “גט”. למה התכוון הרב שלמה באומרו משפט זה? האם התכוון לכך שלפי הקבלה, את אישה חזקה, היי אסרטיבית ודעי לעמוד על העקרונות שלך? או אולי התכוון לכך שתכבדי את בעלך, תהיי כנועה ותשתקי?

 דעי את מקומך, אישה! את חזקה, אל תוותרי ודעי לעמוד על היתרונות שלך…

  1. אמרו עליך חז”ל שאת קלת דעת- נכון, וזו מתנה! כן מתנה…את אישה שקל לה לדעת יותר מאשר הגבר הכבד, שלוקח לו זמן לקלוט, להכיל וגם להגיב בו זמנית. את אשת חייל, מסוגלת לקלוט מהר ואיש לא ייקח את זה ממך.
  2. אולי לא ידעת, אבל התברכת בבינה יתרה, את חכמה ויש לך אינטואיציה מפותחת יותר מהגבר. יש בך בינה מיוחדת להתבונן, לבחון דברים לעומק וגם לבנות (להוליד חיים ברחם) את הבית שלך…על זה נאמר : אישה בונה אישה הורסת.( לא עלינו)
  3. אישה יקרה, התברכת בעולם רגשי עשיר, משום כך על הגבר שלך להיזהר בדבריו ולא לצער אותך. על זה נאמר בקבלה: “אישה- דמעתה מצויה”,  והכוונה היא שהבכי שלך משפיע על פרנסת הבית. לך אישה, יש את כוח להשפיע על בעלך ולחיות בשפע בביתך.

 

דעי את מקומך, אישה! כבדי את בעלך, היי כנועה ותשתקי…האומנם?!

בתוך תוכו – זה מה שהוא מצפה ממך. הכבוד העצמי חשוב לו. האגו המנופח. הרצון להיות בשליטה ולהכתיב את רצונו עליך. וכן, על פיו יישק דבר, אחרת- “אני אראה לך מי אני!”

  • והוא יודע שאת חזקה.
  • הוא יודע שלא יוכל לגבור עליך. כי כדי להתגבר, עליו להיות גבר ולהתבגר.
  • הוא יודע את הדרך להגיע לליבך, אבל האגו שולט בו.
  • הוא יודע שיהיה לו קשה בלעדייך- כי בלעדייך, הוא חצי בן אדם.
  • הוא רק- לא מודה כמה הוא חלש וחסר אונים כאשר את לא לצידו.

 

וכן, דעי את מקומך, אישה. הוא אוהב  אותך חזקה!!!

תהיי אסרטיבית, דעתנית ונחושה- הוא יעריך אותך.

תפגיני חוכמה ושיקול דעת – ותני לו להרגיש חכם יותר ממך.

שלבי בהתנהגותך אישה בוגרת עם ילדותית- והוא יעריץ אותך.

תרגישי בטוחה בעצמך, תהיי יפה ומוארת – וספרי לו כמה יפה הוא ומואר בעינייך.

רק אל תהיי חלשה, כנועה ושותקת לאורך זמן,  כי אז – הוא ידרוך עליך!

אז…באיזה צד את בוחרת להיות, אישה יפה?

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

תצוגה מקדימה

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה