הבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים... +עוד

נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית. מנטורית ומורת דרך בתחום הזוגיות ומערכות יחסים. מחברת הספר: סודות מחדרי הלב. כותבת מאמרים, חובבת משחק, מציירת ורוקדת ריקודי עם. צלמת חובבת ומצטלמת בכיף. אישה שמחה, אופטימית, אוהבת את החיים ואנשים בעולם המופלא הזה:) נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים וסבתא ל- 11 נכדים..

עדכונים:

פוסטים: 253

החל מיולי 2010

ענבל אור. יש לה כריזמה ואשת תקשורת מעולה. הצליחה בעולם העסקים, כולם האמינו בה והלכו שבי אחריה. לפתע נפילה כלכלית! חשודה בהונאה, מרמה ורישום כוזב. חיזוי העתיד: האם היה צפוי שזה יקרה? האם ניתן היה למנוע את מה שקרה?

30/07/2016

ענבל אור. אי אפשר להתעלם ממנה. יש לה כריזמה, בעלת כושר שכנוע ואשת תקשורת מעולה. את זה – אף אחד לא ייקח ממנה. היא הצליחה בעולם העסקים, מכרה דירות. כולם האמינו בה והלכו שבי אחריה. לפתע פתאום  נפילה כלכלית! חשודה בהונאה, מרמה ורישום כוזב. חיזוי העתיד: האם היה צפוי שזה יקרה?  האם ניתן היה למנוע את מה שקרה?

 האמת, לנתח את אופייה של ענבל אור פחות מסקרן (אותי)…מה שכן מעניין זה:  

  • למה דווקא עכשיו זה קורה לה?
  • מה חיזוי העתיד עפ”י תאריך לידה- 29.7.1976?
  • מה דבר נומרולוגיה קבלית על התזמון לתהפוכות בחיים של ענבל אור?

סקרנים כמוני? בואו נצא לדרך…

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ”י תאריך לידה: פסגה 7 אתגר 3 (בין הגילאים 31-40)

כיום- 4.2016 היא בגיל 40.  תקופה זו מצביעה על היותה אמיצה וללא פחד ומורא. מממשת היא את השפע וההזדמנויות הטובות  שהיקום מזמן לה: להתעשר, להתפרסם ולהביא את עצמה לתקשורת. זו תקופה של רווחים כספיים טובים ובתנאי, שתפעל  ביושר ונקיטת אמצעי זהירות, כדי לא לגרום להפסדים.

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ”י תאריך לידה: שנה אישית 9 בהשפעת 5 (מגיל 39 עד 40)

מצביע על היותה בשנה של סיום תהליכים שמעיקים. שינוי גישה. שינוי התנהלות וגם להיפטר מכל מיני אנשים, ודפוסי התנהגות שלא משרתים אותה. זו שנה לא פשוטה של התנתקות מהישן וחיבור לדבר חדש, תוך כדי התחדשות וחשיפה לאופקים וחברים חדשים. בנוסף מקבלים אנו חיזוקים לשנה 9 זה הרבעונים( חודשים 1-6.2016)המצביעים על סיומים, ניתוקים ואולי גם מעבר לחו”ל. וכן, החל מ-7.2016 למשך שנה היא נכנסת לתקופה של התחלות חדשות- כולל זוגיות.

ענבל אור- חיזוי העתיד עפ”י נומרולוגיה קבלית, סוד האותיות (בין הגילאים 34-41)

מצביע על האות הראשונה המשפיעה על חייה ( האות ע’) ז”א שמשהו משמעותי קורה בחייה בתקופה זו. סיומים והתחלות חדשות. בנוסף, אות זו מייצגת בית, ביטחון ורצון ליציבות כלכלית וחומרית. אות זו גורמת לה להיות פקחית, פרקטית ומאד מעשית.

שורה תחתונה! התזמון לפי נומרולוגיה קבלית, לכל מה שקרה לענבל אור, מוסבר כאן אחד לאחד. חיזוי העתיד מצביע על שני מסלולים שיכלה לבחור לעצמה: אחד של הצלחה אין סופית  והשני – התמוטטות. ההצלחה נמשכה לאורך זמן עד שהגיע התזמון לשינוי. כפי הנראה שאחת הסיבות לכך היא, אי נקיטת אמצעי זהירות. לא אוסיף ולא אומר דבר. הכול יתבהר בבית המשפט.

 

בהצלחה לענבל אור ולכל רוכשי הדירות

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/

עוד מהבלוג של ציונה אבירם - נומרולוגיה, אישיות ויחסים

Thumbnail

על אדם טוב בשם איתי וולך, טהוניה רובל והאהבה שביניהם:)

רק לחשוב על הרעיון לכתוב על איתי וולך מהאח הגדול עונה 5- עושה לי חם בלב. אדם טוב במלוא מובן המילה. שמו מעיד עליו כאדם חיובי, מאד חכם, פתוח ומעשי. הוא גמיש, צנוע ועניו אך גם דעתן ועקשן. בחור רגיש מאד, מיני ובהחלט מסוגל לכבוש את...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

האח הגדול: דברים שלא ידעתם על דודו כהן מעפולה:)

יש לו מרץ, המון חמלה אנושית, לא יכול לשבת דקה במנוחה ויש לו  לב ונשמה ענקיים. אם שי חי שולט בבית "בשקט" - הרי דודו כהן שולט בבית בהרבה רעש, גם אם לא יודה בכך....הוא דומיננטי ומרגישים אותו בכל מקום: ביחד עם חברים ועל אחת כמה וכמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים