הבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

נומרולוגית- ציונה אבירם

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה... +עוד

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה קבלית . * קורס להסמכת מאמנים בטכניקותN.L.P -" מכון מעגלים ". * קורס אימון זוגי ומשפחתי - " מכון גומא" * השתלמויות ב "מכון מעגלים" בנושאים : התערבות חד פעמית וזיכרונות מוקדמים. חברת פאנל בתוכנית " זמן מיסטיקה" המשודרת כל יום בערוץ 10. יועצת בקו המומחים של רדיו 103fm-רדיו ללא הפסקה - בכל יום ד' בין 17.00-18.00. מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול: " אסימון".

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

אם היו אומרים לי את המשפט הזה לפני כמה שנים הייתי מרימה גבה בפליאה: להיות רכה. נאהבת. מכילה ובסופו של יום להיות גם אסרטיבית? איך עושים את זה? אני הרי רכה מידיי. מוותרת. עושה הכול למען שלום בית. הולכת על ביצים. לא רוצה לריב. איך אני משלבת אסרטיביות בתוך כל הרכות הזו? בדיוק! בחוכמה!

28/09/2011

אם היו אומרים לי את המשפט הזה לפני כמה שנים הייתי מרימה גבה בפליאה: להיות רכה. נאהבת. מכילה ובסופו של יום להיות גם אסרטיבית? איך עושים את זה? אני הרי רכה מידיי. מוותרת. עושה הכול למען שלום בית. הולכת על ביצים. לא רוצה לריב. איך אני משלבת אסרטיביות בתוך כל הרכות הזו? בדיוק! בחוכמה!

כן, זו האישה שאני רוצה לשמר בשנה חדשה זו:
אני רוצה להמשיך להיות רכה, נעימה וסבלנית. לקבל כל דבר שקורה ברכות, אמפטיה והבנה. לעמוד בנוחות מול ביקורת ולהגיב ממקום רך, אוהב ונעים.

אני רוצה להמשיך להיות מכילה. לקבל את אישי היקר כמות שהוא. והוא כמעט מושלם. להתעלם מהתכונות השליליות שבו ולהעצים את החיוביות. להכיל אותו גם כאשר הוא לא במיטבו. להיות סבלנית וסובלנית כאשר משפט אחד עומד מול עיניי: אותו אני אוהבת.

אני רוצה להמשיך להיות נאהבת. לחוש את האהבה והמגע אופפים אותי. להתמסר לחיבוקים ולנשיקות בכל עת גם כאשר אני לא במיטבי. ואני מתמסרת, כי האהבה שלי היא לא תנאי. ושמחה אני לקבל פינוקים באהבה כי מגיע לי. כי אני שווה.

אני רוצה להמשיך להיות אסרטיבית. כי להיות אסרטיבית זה להיות חזקה. זה עמוד שידרה שאני חייבת אותו לעצמי, בתוך שרשרת התכונות הרכות שבי. כי להיות נחושה ואסרטיבית כשצריך- זו עוצמה שאני אוהבת בי ! וגיליתי לאחרונה שגם אישי היקר אוהב. ובמיוחד שמחה כששומעת אותו אומר:
“כל הכבוד, את אישה שיודעת בדיוק מה שאת רוצה!” וכן…אישה הזו – זו אני:)

שנה טובה וחג שמח,
ברכות, באהבה, הכלה ובאסרטיביות

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
www.roga2002.com
052-8231669

עוד מהבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

דיי לרצות את כולם, עכשיו - מגיע לי!

לראות אותה מתקתקת את העבודה במסעדה – פשוט להתמוגג. הכול נקי ומצוחצח. השרות, אדיב. החיוך, האמפטיה והנתינה - השתקפו בפניה היפות. לבושה בקפידה ובטוב טעם. יופי של אישה. כן...ויש אבל:( רק מי שיש לו עיין חדה יכול לגלות את העצב הנשקף...

תגובות

פורסם לפני 8 years

להתגבר על האוטומט מאת ציונה אבירם

פעם, כשהייתי צעירה יותר, הייתי אש! האוטומט שלי עבד שעות נוספות. עשיתי דרמות. בכיתי. התעצבתי וגם נעצבתי כמעט מכלום. לא ידעתי בזמנו שהאוטומט שלי עובד. היום, לאחר שנחשפתי לנומרולוגיה, עשיתי עבודה אישית מאד מעמיקה עם עצמי. זה...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה