הבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

נומרולוגית- ציונה אבירם

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה... +עוד

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה קבלית . * קורס להסמכת מאמנים בטכניקותN.L.P -" מכון מעגלים ". * קורס אימון זוגי ומשפחתי - " מכון גומא" * השתלמויות ב "מכון מעגלים" בנושאים : התערבות חד פעמית וזיכרונות מוקדמים. חברת פאנל בתוכנית " זמן מיסטיקה" המשודרת כל יום בערוץ 10. יועצת בקו המומחים של רדיו 103fm-רדיו ללא הפסקה - בכל יום ד' בין 17.00-18.00. מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול: " אסימון".

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

כשמו כן הוא : מבריק וחכם עם יכולת לבחון בקלות מצבים ולהגיב בהתאם. אובמה מתחבר לאנשים אינטליגנטיים וחכמים, מהיר לשון עם חדות מילולית גבוהה מאד. החשיבה שלו קולחת עם הבנה עמוקה , שכל חריף, ובעל תפיסה מהירה

09/11/2011


כשמו כן הוא : מבריק וחכם עם יכולת לבחון בקלות מצבים ולהגיב בהתאם.
אובמה מתחבר לאנשים אינטליגנטיים וחכמים, מהיר לשון עם חדות מילולית גבוהה מאד.
החשיבה שלו קולחת עם הבנה עמוקה , שכל חריף, ובעל תפיסה מהירה.

ברק אובמה נולד בתאריך 4.8.1961.
מה שאומר שמספר יום הלידה ארבע מצביע על אדם שמאד זקוק לאמון המשפחתי. מאמין בתהליך החיים ויודע לקחת את הידע וליישם אותו בחיי היום יום. ברק אובמה מאד מקצועי ואפשר לסמוך עליו במלוא מובן המילה. מידיי פעם מתפרץ מתוכו יצר המרדנות. זה כאשר קורים דברים שלא לרוחו. כמו כן עלול הוא להיות רגיש מידיי לביקורת ולסמכות .

מספר הגורל של ברק אובמה 29=20=11=2 מסביר איזה דרך ארוכה,
וכמה תיקונים עליו לעשות עד שיגיע לייעודו האמיתי שהוא מספר 2. אישיותו של אובמה מורכבת משני טיפוסים : נערת גוגו ודוס. כלפי חוץ הוא מאד סוער אולם בתוך נשמתו פנימה הוא מאד שמרן. המאפיין החשוב ביותר של מספר 29 הוא היושר, החוכמה, שיתוף פעולה ובדיקת החוסן הפנימי.

ברק אובמה אדם שלוקח אחריות על חייו. מטרתו בחיים היא להפיץ ידע תוך חיבור ליושר הפנימי.
דרך בת הזוג – מישל, הוא לומד על עצמו. עליו מאד להיזהר לא לעבוד עם האגו( 11) ולהיות קשוב גם לדעות של אחרים . אם לא הוא עלול לצבור כעסים ולהרגיש קורבן. חשוב מאד שלא ידחיק אגרסיות וזאת – על מנת שלא יהיו לו התפרצויות פתאומיות לא מבוקרות. בסופו של דבר- אם אובמה מאמץ את הפן הבונה של ייעודו בחיים ( מספר 2) הרי שבסופו של דבר כל דרך ופעולה שתעשה על ידו תהיה תוך איזון, שיתוף פעולה והרבה אמפטיה.

שאיפתו הפנימית של ברק אובמה היא להגיע לביטוי רגשי מקסימאלי מעומק הלב .
להיות יצירתי, טבעי וספונטאני ולחיות את הילד שבתוכו. הצורך לבטא את עצמו מחזק את כושר הביטוי שלו מתוך פרשנות השם ברק. וזו הסיבה שיכולת השכנוע והאמינות שהוא משדר מאד חזקים.

דרך החיים הטובה ביותר על מנת להגשים את הייעוד שלו בחיים היא
באמצעות נתינה לקהילה. מילת הקסם היא: להגיע להרמוניה דרך איזון של נתינה וקבלה .באמצעות דרך זו – יש לו את היכולת לפשר בין עמים ולהשליט סדר והרמוניה בעולם.

מבחינה קבלית- הכריזמה של ברק אובמה נובעת מתוך שורש הנשמה .
האיש היה מלך בגלגול קודם. הוא בא ללמד אותנו שאהבה היא רוחב לב ואילו הוא צריך ללמוד שאהבה היא גם ענווה ולא לעבוד עם אגו. כוכב מארס השולט בעולמו של ברק אובמה מסייע לו לדחוף את עצמו קדימה ולהגיע להישגים מבורכים בחייו. כוכב זה מסמל את האש המפעמת בתוכו. מקנה לו אומץ וכושר מנהיגות. רואה מטרה ומסתער עליה ללא פחד ומורא. הוא חבר נלהב שאוהב לתמוך ולעזור. בנוסף הוא ילדותי שזקוק לתשומת לב מהסביבה הקרובה לו.

בגלגולים קודמים ברק אובמה כנראה חווה מצבים של תוקפנות ואגרסיות
מצד אחד ההורים. על מנת לא להיפגע – בגלגול זה הפך להיות צופה מהצד . זו הסיבה שמאד רגיש הוא לאגרסיות ולתוקפנות . התיקון שלו כיום הוא להיות הכוכב של עצמו! צריך ללמוד ליהנות מהחיים וללכת אחר התשוקות והמאוויים שלו.

התאמה זוגית נומרולוגית בין ברק אובמה ואשתו מישל הוא טוב.
יש ביניהם התאמה והשלמה מאד מעניינים. אובמה יותר רגיש עם אינטואיציות מאד מבורכות . לעומתו מישל יותר קרה ומחושבת. שילוב זה יוצר מצבים מאתגרים בחיי הזוג. אם לומדים הם להסתדר עם המעלות והחסרונות אחד של השני- ההתאמה עשויה להיות מושלמת.

לסיכום: לפנינו ברק אובמה נשיא ארה”ב . אדם בעל כריזמה של מלך מגלגול קודם. ישר, חכם ועם כושר ביטוי ואבחנה מעולים. האיש חדור מוטיבציה , ספונטאני, יצירתי וטבעי לחלוטין. המייחד את האיש זה השילוב מדהים של אדם הבוגר עם הילד שבו. אין לו מעצורים. יש לו את האומץ לעלות על בריקאדות ולהילחם למען היושר והצדק בעולם. ואומנם- אם ישים את האגו בצד, יידע להקשיב ויאציל מסמכויותיו – בטוחני שכל העולם יצא נישכר….

ציונה אבירם- נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/

עוד מהבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

רכה, מכילה, נאהבת ואסרטיבית! האישה שאהיה בשנה החדשה

אם היו אומרים לי את המשפט הזה לפני כמה שנים הייתי מרימה גבה בפליאה: להיות רכה. נאהבת. מכילה ובסופו של יום להיות גם אסרטיבית? איך עושים את זה? אני הרי רכה מידיי. מוותרת. עושה הכול למען שלום בית. הולכת על ביצים. לא רוצה לריב. איך...

תגובות

פורסם לפני 9 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

דיי לרצות את כולם, עכשיו - מגיע לי!

לראות אותה מתקתקת את העבודה במסעדה – פשוט להתמוגג. הכול נקי ומצוחצח. השרות, אדיב. החיוך, האמפטיה והנתינה - השתקפו בפניה היפות. לבושה בקפידה ובטוב טעם. יופי של אישה. כן...ויש אבל:( רק מי שיש לו עיין חדה יכול לגלות את העצב הנשקף...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה