הבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

נומרולוגית- ציונה אבירם

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה... +עוד

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה קבלית . * קורס להסמכת מאמנים בטכניקותN.L.P -" מכון מעגלים ". * קורס אימון זוגי ומשפחתי - " מכון גומא" * השתלמויות ב "מכון מעגלים" בנושאים : התערבות חד פעמית וזיכרונות מוקדמים. חברת פאנל בתוכנית " זמן מיסטיקה" המשודרת כל יום בערוץ 10. יועצת בקו המומחים של רדיו 103fm-רדיו ללא הפסקה - בכל יום ד' בין 17.00-18.00. מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול: " אסימון".

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

הטלפון ההיסטרי שקבלתי ממנה לא עשה לי טוב. ” את שומעת? מאז שהנומרולוגית אמרה לי שתוך חצי שנה אני מתגרשת – אני ממש בחרדות! נורא קשה לי עם זה. נכון, אנחנו לא כ”כ מסתדרים- אבל להתגרש? ממש לי בא בחשבון! אני אוהבת אותו. מאד פוחדת להיות לבד. תגידי גם את חושבת שכדאי לי להתגרש?” שאלה היא בתחינה ובצפייה שהתשובה תהיה אחרת ממה שנאמר לה

07/11/2011


הטלפון ההיסטרי שקבלתי ממנה לא עשה לי טוב. ” את שומעת? מאז שהנומרולוגית אמרה לי שתוך חצי שנה אני מתגרשת – אני ממש בחרדות! נורא קשה לי עם זה. נכון, אנחנו לא כ”כ מסתדרים- אבל להתגרש? ממש לי בא בחשבון! אני אוהבת אותו. מאד פוחדת להיות לבד. תגידי גם את חושבת שכדאי לי להתגרש?” שאלה היא בתחינה ובצפייה שהתשובה תהיה אחרת ממה שנאמר לה.

מוכרת לך הסיטואציה הזו?
את ( וגם אתה ידידי) מתייעצת עם נומרולוגית. קוראת בקלפים. בקפה. או אולי לאסטרולוגית. תוך כדי שיחה היא אומרת לך שתוך שנה או יותר אתם מתגרשים. שוד ושבר! בדיוק את זה לא רצית לשמוע. חשבת שאולי, למרות המשבר בזוגיות שאליו נקלעת – יש אור בקצה המנהרה. שמישהו אחר יעודד ויגיד שהמשבר הוא זמני ואתם תצאו ממנו. אבל זה לא קורה. היא ראתה גירושין והדבר הראשון שעולה על דל שפתיה זה שאין לך מה לעשות איתו…הוא לא מתאים לך ואתם צריכים להתגרש.

האומנם להתגרש ? ומה עם היבטים נוספים של הנבואה?
אז המיסטיקנית אמרה שאת צריכה להתגרש. תוציאי לך את זה מהראש! בואי נביט על נבואת הזעם מזווית אחרת. מקיפה יותר. אולי התכוון המשורר שאת צריכה להתגרש מדפוסי התנהגות שלא משרתים אותך בזוגיות? ואולי הכוונה שאת צריכה להתגרש מהחוזה הישן עם בן זוגך ולחתום על חוזה התנהלות חדש במערכת זוגית?

“מתחיל להישמע מעודד! בואי נמשיך…” התלהבה.
“מעולה…אז בואי נראה איפה את יכולה לשפר את החוזה במערכת הזוגית בלי להתגרש!
והתכונות החשובות ביותר שרואים במפת לידה שלך הם: כוחניות, אגו והנטייה שלך לתפוס במה. מה שקורה הוא שאת מכתיבה לו מה לעשות. מנהלת אותו. תופסת במה ולא מאפשרת לו להביע דעה. וברגע שהוא מצייץ- את קופצת ונכנסת איתו למאבקי כוח. קשה לו עם זה. הוא מסתגר ומחפש דרך מילוט. והדרך הטובה שהוא משתמש בה היא סגירות. ” אני רוצה שיחשוב כמוני”! זה מה שאת רוצה…אבל זה לא עובד כך!!!

אם את חושבת שאת צודקת כל הזמן- את טועה!
חשוב שתקבלי אותו כמות שהוא. שתראי שיש עוד אמיתות בעולם הזוגי ובעולם בכלל. ברגע שאת כופה את דעתך עליו – ברור שהוא יתנגד ויגיב באותה מטבע. באגו ובמאבקי כוח. הכי קל זה להתגרש! אבל יקירתי, אחד השיעורים שלך עפ”י המפה הנומרולוגית היא להיות קשובה לבן הזוג שלך. הוא משקף לך את ” הבאגים” שלך. את השיעורים שעלייך לעבור ואחד השיעורים החשובים הוא כפי שכתבתי קודם- להיות קשובה. להגיד לו: יכול להיות שאתה צודק. מעניין. בוא נבדוק את הדברים. כל הכבוד על התובנה..וכו..וכו…בקיצור: לפרגן לו מתוך אהדה אמיתית.

שורה תחתונה: הקטיני את עצמך כדי להוציא אותו גדול!
ואז תראי איזה מלך יהיה לך בבית ! ואת? אוטומטית הופכת למלכה. ברגע שפינית מקום בחדר למלך שלך. נתת לו אוויר- ברגע זה את יודעת את ערכך בעולם הזה. כאן נופלים לך האסימונים שאת לא צריכה להילחם על מקומך. לכבוש עוד חלקה . ברגע שהאמנת במי שאת. בעוצמות והחוזקות שבך. ושאת לא צריכה להילחם ולהיכנס למאבקי כוח בשביל לתפוס חלקה בעולם הזה- ברגע זה את מלכה! את המלכה של עצמך. ואם המלך לצידך- את בכלל בעננים!

והמושג להתגרש? נכון…התגרשת! מדפוסי התנהגות שלא משרתים אותך. שחוסמים אותך. באמצעות מפת לידה נומרולוגית הרחבת את ההסתכלות שלך על בן זוגך. שינית חשיבה. שינית תגובה. היום את מאושרת. לקחת אחריות על חייך. היום את מלכה!

אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

עוד מהבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

רכה, מכילה, נאהבת ואסרטיבית! האישה שאהיה בשנה החדשה

אם היו אומרים לי את המשפט הזה לפני כמה שנים הייתי מרימה גבה בפליאה: להיות רכה. נאהבת. מכילה ובסופו של יום להיות גם אסרטיבית? איך עושים את זה? אני הרי רכה מידיי. מוותרת. עושה הכול למען שלום בית. הולכת על ביצים. לא רוצה לריב. איך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

דיי לרצות את כולם, עכשיו - מגיע לי!

לראות אותה מתקתקת את העבודה במסעדה – פשוט להתמוגג. הכול נקי ומצוחצח. השרות, אדיב. החיוך, האמפטיה והנתינה - השתקפו בפניה היפות. לבושה בקפידה ובטוב טעם. יופי של אישה. כן...ויש אבל:( רק מי שיש לו עיין חדה יכול לגלות את העצב הנשקף...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה