הבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

נומרולוגית- ציונה אבירם

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה... +עוד

נומרולוגית - מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים * בוגרת "מעגלים" מכון לטיפול וייעוץ פסיכולוגי. 3 שנות לימודי הסמכה להנחיית קבוצות בתחום הנישואין והזוגיות. * לימודי נומרולוגיה מערבית, נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה קבלית . * קורס להסמכת מאמנים בטכניקותN.L.P -" מכון מעגלים ". * קורס אימון זוגי ומשפחתי - " מכון גומא" * השתלמויות ב "מכון מעגלים" בנושאים : התערבות חד פעמית וזיכרונות מוקדמים. חברת פאנל בתוכנית " זמן מיסטיקה" המשודרת כל יום בערוץ 10. יועצת בקו המומחים של רדיו 103fm-רדיו ללא הפסקה - בכל יום ד' בין 17.00-18.00. מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול: " אסימון".

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

שנה אחרי החתונה התגרשתי. שנתיים עברו. מאז- אני עדיין מחפשת אהבה. אהבה אמיתית שתמלא אותי. מושלמת כזו של “למות עליו” – ולא מצליחה. היו לי המון מערכות יחסים. רובן לא מחייבות. לא אמיתיות. הרגשתי צורך לסיפוק מיידי ואחרי כמה חודשים- ברחתי! היום אני מחפשת אהבה לחתונה.

06/11/2011

“שנה אחרי החתונה התגרשתי. שנתיים עברו. מאז- אני עדיין מחפשת אהבה. אהבה אמיתית שתמלא אותי. מושלמת כזו של “למות עליו” – ולא מצליחה. היו לי המון מערכות יחסים. רובן לא מחייבות. לא אמיתיות. הרגשתי צורך לסיפוק מיידי ואחרי כמה חודשים- ברחתי! היום אני מחפשת אהבה לחתונה. אני יודעת שמשהו בהתנהלות שלי לא טוב – בשביל זה אני פה שתגידי לי הכול. ואל תחסכי ממני”

“פתיחה מעומק מהלב!” אמרתי לעצמי. רואים שהיא מחפשת אהבה.
רואים את זה בשפת הגוף שלה. כ”כ יפה. חטובה להפליא. שופעת מיניות ומושכת. אחת כזו, אמרתי לעצמי, לראות ולהתאהב – בלי לחשוב פעמיים. והיא לא אחת כזו שתתמסר בקלות למיסטיקנים שיגידו לה איך להתנהג. היא יודעת בדיוק מה היא רוצה. דעתנית ונחושה. והיום, הגיעו מים עד נפש. היום החליטה שהיא מחפשת אהבה ומוצאת אותה. היא רוצה לגלות מה לא בסדר אצלה. פתוחה לשמוע וקשובה יותר לדעת, מה אני כנומרולוגית קבלית ויועצת זוגית אומר לה. מדהים!

נהדר! אמרתי לה. בואי נדבר על העוצמות שבך מול המחסומים.
ולמה? שואלת אני וממשיכה- כדי שתוכלי לאמץ ולחבק את עצמך כאשר תרגישי שקשה לך. את הרי מחפשת אהבה, ועל מנת לממש את התשוקה לאהבה, מצד אחד עליך להתגבר על המחסומים, ומצד שני לגייס את האני האמיתי שלך. את היכולות שלך והחוזק שאף אחד לא יכול לקחת ממך.

אני מחפשת אהבה ומוכנה לעשות הכול. מעולה, תתחילי עם העוצמות! התלהבה.
אז התחלתי, ואמרתי לה שעפ”י מפת לידה נומרולוגית רואים את האינטואיציות שלה. האמפטיה בזוגיות. קיימת נחישות עם גמישות. יש בה יושר פנימי מאד חזק. חוכמה ורצון לשיתוף פעולה. יודעת היא לקחת אחריות על החיים שלה. לבטא את הרגשות שלה. לבחון את עצמה, להביט מהצד ולחולל שינויים בחייה.

אם הכול כ”כ טוב – אז איפה המחסומים שלי? הסתקרנה מחפשת האהבה שלנו.
שימי עליך שריון ונצא לדרך. אמרתי לה. אז דבר ראשון דומיננטי במפת הלידה שלך הוא האגו והרצון שלך שדברים ייקרו לפי הדרך שלך. נכון, אמרה היא כשעיניה נצצו בהתרגשות. כל הזמן הגרוש שלי היה אומר לי: תפסיקי לנהל לי את החיים! וכשלא שמע בקולי, הייתי נעלבת ועושה לו דרמות.

בוודאי, עניתי לה- יש לך מערכת עצבים מאד רגישה. בנוסף, עפ”י נומרולוגיה
קבלית, השם שלך מראה שהחיים מציבים בפנייך התמודדויות דיי קשות בחיים. הדבר נובע מכך שבחיים הקודמים את היית מפונקת ומלכה. בחיים האלה, כמחפשת אהבה אמיתית, את צריכה לעבוד קשה כד למצוא אותה. את צריכה להיות קשובה לבן הזוג שלך. להיות רגישה לצרכים שלו. להיות יותר אמפטית ולפעול תוך כדי שיתוף פעולה ואיזון בצרכים שלכם.

וואו, התפעלה מחפשת האהבה. אני הולכת לעשות שינוי ויהי מה!
אני לא יכולה יותר בלי בן זוג. צריכה את הריגושים. את המגע. החיבוק. רוצה אהבה אמיתית! ובמיוחד, עונה לה אני, שרואים את היצריות שבך המחפשת אהבה מינית ללא פשרות. ולא פלא שבשנה האחרונה דילגת לך מפרח לפרח ללא מחויבות. היום, שאת מודעת לכך, אני בטוחה שתרגיעי את המיניות לאפיקים חיובים ולאהבת אמת.

מתי זה יקרה. מתי אמצא אהבה? שאלה בסקרנות.
יש לי הפתעה בשבילך! את לא רק מחפשת אהבה עכשיו, את גם הולכת למצוא אותה! עניתי…בשנה האחרונה עד היום, ראיתי את המשבר בזוגיות שעברת. את חשבון הנפש עם שינוי גישה קיצוני. תהליך לא פשוט, שגרם לך להבין שאם לא תיקחי אחריות על חייך – לא תמצאי אהבה כפי שאת רוצה. החל מיום הולדתך הקרוב, מחפשת אהבה יקירה, את הולכת לממש את רצון הנשמה שלך. את בתקופה מעולה של משפחה, זוגיות ונישואין.

אני מזה מתרגשת! פעם ראשונה בחיים שלי, אני מודה שעשיתי משהו לא נכון בהתנהלות הזוגית שלי. סיכמה מחפשת האהבה שלנו. היום אני מוכנה לחיות בזוגיות של שיתוף ואמפטיה. מרגישה את האש בוערת בתוכי, מרוב רצון למצוא אהבה ולהתחתן. מהיום, אני מבינה שלא הכול מושלם. מפסיקה לעצב אנשים שיפעלו כמוני. היום אני קולטת, שרק שינוי מהותי בחיים שלי יהפוך אותי מ- מחפשת אהבה כפייתית למוצאת אהבה מאושרת, רגועה, מכילה ומקבלת.

אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com

עוד מהבלוג של ציונה אבירם- נומרולוגית, אני פה בשבילך...

רכה, מכילה, נאהבת ואסרטיבית! האישה שאהיה בשנה החדשה

אם היו אומרים לי את המשפט הזה לפני כמה שנים הייתי מרימה גבה בפליאה: להיות רכה. נאהבת. מכילה ובסופו של יום להיות גם אסרטיבית? איך עושים את זה? אני הרי רכה מידיי. מוותרת. עושה הכול למען שלום בית. הולכת על ביצים. לא רוצה לריב. איך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

דיי לרצות את כולם, עכשיו - מגיע לי!

לראות אותה מתקתקת את העבודה במסעדה – פשוט להתמוגג. הכול נקי ומצוחצח. השרות, אדיב. החיוך, האמפטיה והנתינה - השתקפו בפניה היפות. לבושה בקפידה ובטוב טעם. יופי של אישה. כן...ויש אבל:( רק מי שיש לו עיין חדה יכול לגלות את העצב הנשקף...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה