הבלוג של notnimila

notnimila

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיולי 2014

מה קובע את דירוג האתר במנועי חיפוש?

קידום אתרים במנועי חיפוש מבטיח יתרונות רבים. הקידום מגדיל את החשיפה של האתר, מייצר כמות גדולה של מבקרים וגולשים ומשפר את יחסי ההמרה. באמצעות קידום אתרים בגוגל ניתן להופיע במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. הקידום מתבצע תוך שילוב בין תוכן, קוד טכני והטמעת קישורים וניתן לשלב אותו גם עם קמפיינים רחבים יותר של קידום ברשתות חברתיות. בנוסף, רבים משתמשים בשירותי הקידום לקראת השקה של מוצר חדש או לצורך הנעה לפעולה.

השאלה העיקרית בהקשר של קידום בגוגל היא מה בכלל משפיע על הדירוג של האתר במנועי חיפוש. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק התוכן באתר או כמות הביטויים המופיע בו הם פקטור משמעותי. מנוע החיפוש של גוגל משלב בין שורה ארוכה של קריטריונים. הרבה קריטריונים עדיין חסויים ואינם פתוחים לעיון של הציבור הרחב, אולם יש לא מעט גורמים מוכרים היטב.

מאפייני האלגוריתם של גוגל

האלגוריתם המשמש לצורך פילוח וקידום של אתרי אינטרנט מתבסס בעיקר על ותק האתר וזמן טעינת האתר. ככל שנתונים אלו טובים יותר, מבחינת גוגל מדובר על אתר חיובי שניתן להפנות אליו גולשים. אף על פי כן, אין להתעלם ממאפיינים כגון איכות התוכן באתר, תדירות עדכונו, תדירות שינוי הקישורים בכל עמוד וגם איכות הקוד. כל אלו יחד מרכיבים עבור האלגוריתם תמונה אמינה מאוד של האתר ומאפשרים את הקידום האורגני שלו לאורך זמן.

לקראת סיום כדאי להזכיר כי האלגוריתם של גוגל בודק את זמן השהייה של הגולש באתר, את כמות הדפים בהם הגולש מבקר ועוד. הוא משתמש בשיטות של ניסוי וטעייה וממשיך כל הזמן להשתכלל על מנת להצליח להתגבר על מניפולציות לא תקינות.

עוד מהבלוג של notnimila

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 years

כללי בטיחות בבריכה הביתית

'כללי בטיחות בבריכה הביתית הקפדה על כללי בטיחות בבריכה הביתית יכולה להציל חיים. כללים אלו רלוונטיים עבור כל הגילאים ואין להקל בהם ראש. לא רק פעוטות, ילדים או בני נוער זקוקים לשמירה על כללי הבטיחות והתפקיד של ההורים הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניהול מפעל עם מערכת לתכנון משאבי אנוש

ניהול מפעל עם מערכת לתכנון משאבי אנוש מפעל זקוק למערכת תכנון משאבי אנוש על מנת לתת מענה על שורה ארוכה של צרכים. ראשית, מנהלי המפעל לא יכולים להסתפק בשיפור פסי היצור, הלוגיסטיקה, השינוע או התפעול. עליהם להביא בחשבון את כל...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה