הבלוג של נגה פסו

בגוף אני מבינה

כתבת- עיתונאית- תסריטאית-סופרת. מחברת הספרים: "קדחת הנדודים" (בהוצאת אופיר), "שירים לאמא" (בהוצאת החממה הספרותית,סטימצקי), וספרי השירה "דם ופואטיקה (בהצואה עצמית). בוגרת לימודי תסריטאות ב"בית הספר... +עוד

כתבת- עיתונאית- תסריטאית-סופרת. מחברת הספרים: "קדחת הנדודים" (בהוצאת אופיר), "שירים לאמא" (בהוצאת החממה הספרותית,סטימצקי), וספרי השירה "דם ופואטיקה (בהצואה עצמית). בוגרת לימודי תסריטאות ב"בית הספר לתסריטאות"-עידית שחורי. כתבת פרילאנסרית במוסף "זמנים מודרניים" בעיתון "ידיעות אחרונות", ובמדור "דעות", "הארץ". כתבת תוכן באתר "mako" ו “nrg” – כתבת בענייני צבא ("פז"ם"), יחסים, ניו אייג', דעות, תרבות. כתבת בynet דעות ומעורבות, nrg ניו אייג' וnrg ירוק, ועוד. כתבת תוכן לאתרי מטיילים: "טוקטוק", "גרינגו",ו "בישאנטי". כותבת גם בתחום התיירות ואירועים לאתרים: "תלאביבסיטי", "ירושליםסיטי" ו "חיפהסיטי". כתבת פרילנסרית-כתבת תוכן בתחום הניו אייג', לאתרים: "מהות החיים", "נמסטה", ו "נומינד". כתבת ב"מגפון" לענייני תרבות, יחסים, מעורבות, סביבה, ספרות, בריאות וחדשות. מוקסמת ואוהבת לגלות, כל פעם מחדש, כמה החיים נהדרים ודינאמים. משתדלת להשתנות איתם.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיוני 2010

מכירים את סיפור חוני המעגל מהתנ”ך? על פי אותו היגיון נזמין את 100 עשירי תבל להיכנס לעיגול ולהוריד עלינו “גשם של כסף” – תרומה, למטרות טובות, שאותן אתם תבחרו!

19/01/2011

מכירים את סיפור חוני המעגל מהתנ”ך? על פי אותו היגיון נזמין את 100 עשירי תבל להיכנס לעיגול ולהוריד עלינו “גשם של כסף” – תרומה, למטרות טובות, שאותן אתם תבחרו!

היום אנחנו מצלמים את הפרסומת “I like Mark!” שקוראת למארק צוקנברג להיכנס לחישוק ההולה הופ, כפי שעשה חוני המעגל בעבר, ולא לצאת עד שהמיליונר הבא יתרום כסף, יכנס לחישוק במקומו ויקרא למיליונר הבא להיכנס גם הוא.

חוני המעגל ביקש כך מאלוהים להמטיר גשם. במסגרת “יום צילומים בלבן” אנחנו מבקשים גשם של תרומות, שבהמשך יועברו לעמותות שיבחרו הגולשים.

נרגשים התכנסנו בבוקר שישי בכיכר אתרים. למרות שהתחזיות צפו לנו גשמים, השמש העירה עלינו כאילו מאירה משאלותינו ומאחלת לנו הצלחה. רקדני ההולה הופ החלו בחימום. עד מהרה צבעוניות חישוקי ההולה הופ מילאה את כיכר אתרים ומילאה שמחה את ליבנו.

מתוך שקית גדולה כל אחד לקח לו חולצה לבנה, נושאת את הלוגו – “I like Mark”. הפרסומאי יום טוב, הבימאית לנה, המפיק גיא, עמי, ארז גם הוא פרסומאי וקופירייטר, החלו מעמידים את הרקדנים במקומות. כמה דקות אחרי זה, מבלי לבזבז זמן, התחלנו בצילומים.

פה ושם צצים אצים להם אנשי בוקר חרוצים, חלקם רצים, אחרים בהליכה מהירה, לבד או עם חברים. הם לא עומדים במבחן הסקרנות ונעמדים מולנו, נשארים, מביטים, שואלים. אנחנו שולפים דף מידע שהכנו מראש, הם לוקחים את הדף, צידה לדרך ומחשבה לעכל.

בעוד אנחנו ממשיכים בצילומים, כמות הצלמים פתאום גדלה, אלה לא רק הצלמים שתרמו עצמם למשימה, אלא צלמים חובבים שנתקלנו בנו, התעניינו בנו והחלו לצלם. אליהם מתווסף איש במשקפי שמש ושלט ענק בעברית ובאנגלית עליו כתוב “everything is ok” וגם “הכל בסדר!”

אני מחייכת אליו, רוצה לספר לו שהכל יותר מבסדר, שהוא נוכח ברגע היסטורי והיסטרי, הגשמת מטרה משותפת וכל כך נעלה. יותר ויותר אנשים, חלקם באו בלבן כי שמעו על האירוע – “יום צילומים בלבן”, הם לוקחים חישוק הולה הופ ומצטרפים לחגיגה. אחרים קוראים עלינו מדף המידע או שואלים, מתלהבים מהרעיון, שמים חולצה לבנה עם הלוגו “I like Mark!” ומצטרפים לפרסומת.

כשיום הצילומים נגמר, אנחנו מסרבים להיפרד. אנחנו אחים לחוויה וחברים לעשייה, שכל כך מחזקת אותנו, ובמהלך היום הפכה להיות חלק מאיתנו. מחלקים חיבוקים אחד לשני ולכל מי שסביבנו, רוצים להראות הערכתנו אחד לשני ולא מצליחים במילים. במקום מילים, נותנים עוד חיבוק. נשארים לאכול סביב שולחן ההפקה, מרוב עשייה כמעט ולא נגענו באוכל קודם. מחליפים אי מיילים, טלפונים, מקווים להיפגש, חולמים על עוד פרויקטים משותפים, מבטיחים להתעדכן, לעזור בהמשך הפרויקט.

המלאכה עוד רבה – תאריך היעד – פורים, ואני סקרנית לדעת איך יתקדם ומה יקרה הלאה, מכאן זה יכול רק לעלות וכולנו כבר למעלה בשאיפות, בתקוות ובתחושה. כל אחד חושב ומציע איך יעזור בתחומו ועיסוקו, כולנו רוצים להיות חלק מהדבר הגדול הבא, כולנו כבר חלק מהדבר הגדול הבא.

עוד מהבלוג של נגה פסו

תצוגה מקדימה

ערה?

זה מכבר המלחמה על להיות ערה במציאות ולא במציאות המדומה הפכה מלחמה יומיומית עבורי. מצד אחד החברה הוירטואלית שלי הפכה להיות הרבה יותר תוססת ומעניינת מהחברה שלי במציאות, אנחנו כבר לא נפגשים אלא בצ'אט, אנחנו כבר לא יוצאים...

טיפול פנים יפני או איך הפכתי לקיסרית.

"קורס טיפול פנים יפני" נגה פסו. האהבה והגעגועים ליפן ולתרבות היפנית הם שהביאו אותי ל "קורס טיפול פנים יפני" במכללת תהילה. כשאני נזכרת בפניהן של יפנים שפגשתי, כולם נראו 20 שנה צעירים מגילם האמיתי. הפנים הצעירות, החלקות...

תגובות

פורסם לפני 10 years
תצוגה מקדימה

GOODBYE FACEBOOK

(followed by English) אני זוכרת שפעם חשבתי בעצמי, יכולתי לחשוב בעצמי, לא הנחו אותי תמונות, דברים שאחרים כתבו, הערות שנכתבו על דברים שאחרים כתבו.. לא התווכחתי עם אנשים שאני לא מכירה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה