הבלוג של כל אחת והבית שלה

noayarivmelo

נועה יריב-מלו. עצמאית מבחירה, מג׳נגלת את החיים. מתווכת נדל״ן, בעלת מגזין קהילתי, מנהלת קהילת נשים, נשואה ואמא ל-4 ילדים. בלוג אישי על בתים, נשים וסיפורים מהחיים.

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2014

לפעמים באמצע החיים, משהו בוחר אותך ולא להיפך. לפעמים משבר קריירה בתחום אחד יכול להפוך לקריירה מפתיעה בתחום אחר לחלוטין. החוכמה היא ליהנות מהדרך ולעשות הכל מתוך תשוקה אמיתית

14/03/2019

ברגע של אומץ מהול בקריסה נפשית קלה, הודעתי לבוס שלי שאני עוזבת. משאירה מאחורי טייטל נחשק של מנהלת שיווק בחברה גדולה, פשוט כי כבר לא יכולתי לשאת את העומס והסטרס שנילווה לזה. יצאתי למסע חיפוש עם עצמי. רודפת אחרי הדבר הגדול הבא.
בזמן שהלכתי לכל ראיון אפשרי ונפגשתי עם מנהלים וקולגות מהעבר, מתווך נדל״ן מקומי הציע שאבוא לעבוד איתו, ״אני? מתווכת נדל״ן? כן בטח, יש לך את זה ביותר הזיה״? מבחינתי מתווכי נדל״ן היו באותה משבצת עם סוכני ביטוח, כאלה שאין יותר נחות מהם מבחינת התפיסה התדמיתית שהם יצרו לעצמם. נמוך יותר מים המלח. ואני, אני אשת שיווק מנוסה, מה לי ולזה? הנה תיכף לוקחים אותי להיות סמנכ״לית השיווק של משהו. זה מחכה לי מעבר לפינה.
אבל הוא התעקש ועטף לי את זה בצורה יפה, ״בואי תהיי מנהלת השיווק שלי, תעשי לי מיתוג מחדש, אתר אינטרנט, פייסבוק, כל מה שאת יודעת לעשות״, אווו עכשיו הוא מדבר, זה כבר יותר נעים לי. יצאנו לדרך ומצאתי את עצמי נהנית מכל דקה. מהר מאוד הבנתי שזה לגמרי מדבר אליי, שזו האינטרקציה שאני מחפשת עם אנשים, שזה האדרנלין שהיה חסר, שזו הנוחות שחיפשתי, זו שמאפשרת לי להיות עצמאית, לנהל לעצמי את הזמן, לא להיות נתונה למצבי הרוח של הבוס ולפזר את הילדים בבוקר למסגרות בצעדים איטיים ממש, אפילו בהגזמה.

לפזר אותם בבוקר למסגרות ממש לאט. אפילו בהגזמה

לפזר אותם בבוקר למסגרות ממש לאט. אפילו בהגזמה

חצי שנה לאחר מכן כבר פתחתי את משרד התיווך שלי, רק שלי, בלי הפרעות, שקט אמיתי. הבנתי שאם עשיתי שיווק ופרסום כל חיי, הרי עכשיו אני עושה שיווק ופרסום לעצמי. אני המותג. מושלם.
לכל הקולגות מהעבר שהתעניינו בעיסוק החדש עניתי שאני עוסקת בתחום הנדל״ן/ פרוייקטים של נדל״ן/ כל צירוף מילים עם המילה נדל״ן. ורק ממילה אחת נמנעתי: מתווכת. רק שלא יעלו עליי מה שנקרא.
אלוהים כמה היה לי קשה עם המילה הזאת. זה הרגיש כמו התחום הכי לא מוערך שיש, תחום שבו כולם נחשים, שקרנים, מניפולטיביים ובכלל אם אפשר שלא להיתקל בהם אי פעם – עדיף.
ובכל זאת ידעתי שאצלי זה יהיה אחרת. זה ירגיש אחרת, זה יראה אחרת, זה ימותג אחרת וזה יעשה רק טוב לתדמית של המקצוע הזה. יש לי שליחות. להפיץ את הבשורה שתיווך נדל״ן יכול וצריך להיות אחרת. הרי להראות בית כל אחד יכול, אבל לייצר אמינות ולתת שירות ברמה גבוהה לשני הצדדים, להיות גורם משמעותי במו״מ ולתמוך בכולם עד לשלב החתימה – זה האתגר האמיתי, זו התשוקה.

אני אעשה את זה אחרת

אני אעשה את זה אחרת

אז הנה אני, כותבת את הסיפור שלי גם במילים. 5 שנים בעלת משרד תיווך בשם ׳כל אחת והבית שלה׳. יודעת לחלוטין שהבאתי טוויסט בעלילה בשפה השיווקית. כי האישה היא זו שבוחרת את הבית, היא זו שמסננת מתוך המבחר, היא זו שמדמיינת את הארוחות המשפחתיות במטבח החצי מפורק חצי ׳יש פוטנציאל׳, היא זו שדומעת ומחבקת אותי בחתימת החוזה, היא זו שעוצרת אותי ברחוב ואומרת לי שההיכרות איתי היא אחד הדברים הטובים שקרו לה, היא זו שנשארת חברה ומזמינה אותי לקפה בבית החדש. היא ורק היא.

הוא עושה מו״מ מצוין. והוא מעולה בלדפוק על הקיר תוך כדי סינון המשפט הנפוץ ביותר בעולם: ״פה זה גבס, לא בטון״
יופי חמוד, מה זה משנה, גם ככה היא לא אהבה את המטבח. תתקדם.

www.noa-nadlan.co.il
054-4752230
noa-כל אחת והבית שלה

עוד מהבלוג של כל אחת והבית שלה

תצוגה מקדימה

גם לי יש פרלמנט

עוד חודשיים אני אהיה בת 35. אמאל'ה! מצד אחד כל החיים עוד לפניי, מצד שני מרגיש לי קצת קשישה. אז נכון, ההספק די מכובד למישהי בת 35 (עוד חודשיים) אבל עדיין אני לא מפסיקה לחשוב על הסדרה הזאת שהייתי רואה כשהייתי קטנה, קראו לזה 'שלושים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

למכירה! גבינה צהובה במחיר מציאה.

יום עבודה חדש התחיל לו, אני צריכה לפרסם בית חדש שקיבלתי למכירה. אני חושבת לעצמי שהשפה הזאת של המתווכים לא ממש מתיישבת עליי. כאילו אני רוצה להגיד דברים טובים על הנכס...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

היא באה לראות בית. הוא בא רעב.

קבעתי עם זוג להראות להם בית לקניה. יום שישי 10:00 בבוקר. בסך הכל יום יפה בחוץ ולי יש תחושה טובה. הלוקיישן: יישוב קהילתי ירוק ופורח. שמש, ציפורים, בית וגינה. נכנסים פנימה. קומה ראשונה. בחלל המטבח האישה פותחת וסוגרת מגירות בלי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה