הבלוג של המנהלת - נועה קארו

noakaro

אימון, ייעוץ וליווי - נשים וקריירה. אני נועה, בת 41, נשואה למרק ואימא של אלונה בת 5 (וחתול) ואני עוסקת באימון אישי, ייעוץ וליווי - נשים וקריירה. בהכשרתי והשכלתי אני עו"ד וב-13 השנים האחרונות ביצעתי מגוון תפקידי ניהול משאבי... +עוד

אימון, ייעוץ וליווי - נשים וקריירה. אני נועה, בת 41, נשואה למרק ואימא של אלונה בת 5 (וחתול) ואני עוסקת באימון אישי, ייעוץ וליווי - נשים וקריירה. בהכשרתי והשכלתי אני עו"ד וב-13 השנים האחרונות ביצעתי מגוון תפקידי ניהול משאבי אנוש במגזר הפרטי ובשירות הציבורי. אחרי שנים של עבודה צמודה עם עובדים ומנהלים, הבנתי שאני רוצה לקחת את אהבתי הגדולה – אנשים ונשים בעיקר – ואת ניסיוני האישי והמקצועי בפיתוח וליווי מנהלים בתהליכי קבלת החלטות ושינוי, לשלב הבא. למדתי אימון בגומא, בית ספר מוכר על ידי לשכת המאמנים בישראל, ופסיכולוגיה חיובית ומדעי האושר במרכז מיטיב בבינתחומי.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מספטמבר 2016

מוקדש לכל הנשים שמג׳נגלות ללא הרף בין הקריירה והמשפחה, שמלאות רגשות אשם שהן לא לגמרי כאן או שם, שמתקשות לשים גבולות למנהלים שלהן – ולא פחות חשוב מזה – לעצמן, שחושבות שאם יפרדו מהטלפון לכמה שעות בערב העולם יתמוטט.
אזכיר לכן שעוד לא נולדה האישה שעל ערש דווי אמרה לעצמה ״חבל שלא ביליתי יותר זמן בעבודה״.

שיר מאת מריו דה אנדראדה (סאן פאולו 1893-1945) משורר, סופר, מוסיקאי.

*הנשמה שלי ממהרת*

ספרתי את שנותי ומצאתי שיש לי פחות זמן לחיות ממה שחייתי עד כה.
אני מרגיש כמו ילד שזכה בקופסה של ממתקים: הראשונים אוכלים אותם בהנאה, אבל כשמבינים שיש רק כמה בודדים, זה באמת הזמן להתחיל ליהנות מהם.
אין לי זמן לכנסים אינסופיים שדנים בחוקים, בכללים, בנהלים ובכללים הפנימיים, בידיעה שבד”כ שום דבר לא יושג.
אין לי זמן לסבול אנשים אבסורדים שאינם מתאימים לגילם.
אין לי זמן להיאבק עם הבינוניות, אני לא רוצה להיות בישיבות שבהן האגו המנופח צועד ומוביל.
אני לא סובל מניפולטורים ואופורטוניסטים, אני מפריע לאנשים הקנאים שמנסים להכשיל את היכולת שלי שלא מסוגלת יותר לתפוס את עמדותיהם, את כשרונותיהם ואת הישגיהם.
הזמן שלי קצר מכדי לדון בכותרות, אני רוצה את העיקר, כי הנשמה שלי ממהרת, בלי הרבה ממתקים בחפיסה.

אני רוצה לחיות עם אנשים מאוד אנושיים, אנשים שיכולים לצחוק על הטעויות שלהם, שלא אכפת להם מההצלחות שלהם, הם לא מרגישים שהם מוקדמים והם לא בורחים מאחריותם, שהם מגינים על כבוד האדם ושרק רוצה להיות בצד של אמת וצדקה. זה מה שעושה את החיים שווים לחיות.
אני רוצה להקיף את עצמי עם אנשים שיודעים איך לגעת בלבם של אחרים, אנשים שלמדו לגדול באמצעות מגע עדין של הנשמה מבעד למכות החיים הקשות.

כן, אני ממהר, אני ממהר לחיות עם העוצמה שיכולה רק לתת בגרות.
אני מנסה לא לבזבז את הממתקים שנותרו לי, אני בטוח שהם יהיו טעימים יותר מאלה שכבר אכלתי מהר מדי.
המטרה שלי היא להגיע לקצה, בשלום עם עצמי, עם יקירי ועם מצפוני.
יש לנו חיים פעמיים, והשניים מתחילים כאשר אתה מבין שיש לך רק אחד.

כחול עם לוגו

עוד מהבלוג של המנהלת - נועה קארו

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

גם את מסתכלת בראי כל בוקר וחושבת לעצמך: "מה, זה הכל? ככה יראו החיים שלי מעכשיו?"

החיים שלך בסדר, אפילו אחלה, אבל את רוצה עוד קצת. עוד קצת מהזוגיות, עוד קצת מהמשפחה, עוד קצת מהעבודה, עוד קצת מעצמך. לכל אחת מאתנו יש סיפור לספר בחיים הללו. כל סיפור הוא ייחודי ומעניין, כיוון שהוא שלנו ורק לנו יש את הידע...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

פרפקציוניזם

בואי נדבר רגע על פרפקציוניזם :) לפרפקציוניזם 2 פנים - החלק הטוב שבו הוא שפרפקציוניזם מוביל לתוצאות. אולם הצד השני של המטבע הוא שפרפקציוניזם הוא בעצם פחד מכשלון אשר מייצר הימנעות. כשמתרגלים לבחון הצלחות רק באמצעות...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה