הבלוג של noaj

הבלוג של נועה

עדכונים:

פוסטים: 13

עוקבים: 0

החל ממרץ 2018

ישנם לא מעט פריטים וחפצים בחיים שלנו אשר ממלאים שתי פונקציות עיקריות, גם פונקציה פרקטית, מעשית, וגם פונקציה של עיצוב. כלומר, אנחנו אמורים להשתמש בהם לצורך פעולה כזו או אחרת מצד אחד, ומצד שני, אנחנו אמורים ליהנות מהכלי הזה מבחינת עיצוב וסגנון. אנחנו לא יכולים להפריד בין השניים. השאלה היא, מה אמור לגבור על מה וכיצד בוחרים משהו שישלב בין השניים.

אחת הדוגמאות המעניינות לכך, הם אשפתונים. מדובר בפח אשפה, כפי שאפשר להבין אמור לאפשר לנו ליהנות ממקום בו אנחנו יכולים לשים בו פסולת, בין אם זו פסולת משרדית או ביתית, בין אם זו פסולת רטובה או יבשה. אך עם השנים אנחנו יכולים לראות, כיצד אשפתונים הופכים להיות פריט עיצובי לכל דבר, פריט שיכול להשתלב בצורה מסוימת במרחב ולהיות חלק מהעיצוב שלו.

צריך לומר, באופן טבעי אשפתונים הם לא פריט העיצוב הכי חשוב שיש לנו, מן הסתם ישנם דברים אחרים הרבה יותר חשובים ומשפיעים. סביר להניח שבמקומות רבים האשפתונים יהיו בכלל במקום שאיש לא יראה, בין אם זה מתחת לשולחן או בתוך הארון. יחד עם זאת, היום אנחנו ננסה כמה שיותר להשתמש בכלים שהם מעוצבים בצורה יפה, נוחה, כלים שהם פרקטיים, ולא יגרמו אי נוחות לסביבה.

מה גובר על מה?

מן הסתם, הרבה יותר חשוב שהאשפתונים יהיו פרקטיים, זה הרבה יותר משמעותי עבורנו, אחרת אנחנו לא נוכל להשתמש בהם. אך זה מגיע עד לנקודה מסוימת, ובדרך כלל זה גם קשור לעיצוב. למשל, אנחנו לא נבחר אשפתון שהוא גדול מימדים רק בגלל שזה פרקטי יותר, ומכאן שבחירת אשפתון קטן יכול להשתלב הרבה יותר טוב מאשר בחירה של אשפתון גדול. באופן טבעי, זה גם יתאים יותר לעיצוב של המקום.

דוגמא אחרת היא, לעיתים העיצוב של האשפתון הוא חלק בלתי נפרד מאופי השימוש שאנחנו יכולים לעשות בו. למשל, אם האשפתון הוא עם מכסה, זה יהיה גם מעוצב בצורה יפה ומרשימה, וגם פרקטי מאחר וזה יחסום את הריח הלא נעים שעלול לעלות ממנו.

עוד מהבלוג של noaj

תצוגה מקדימה

מה צריך בשביל להגיש תביעת רשלנות רפואית?

סיימתם טיפול רפואי ארוך וקשה, במהלך הדרך עלו אצלכם תהיות לגבי אופי התנהלות הרופא וגיליתם שהוא נוהג בצורה רשלני, דבר שבא לידי ביטוי, בסופו של דבר, בתוצאה של הטיפול. מידת הנזק שנגרמה לכם היא כבדה, בין אם במישור הפיזי ובין אם...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

הבנק דחה את בקשת המשכנתא - מה עושים?

משכנתא היא למעשה הלוואה בנקאית, כלומר מוצר פיננסי שכל בנק מציע לא מתוך טוב ליבו אלא משום שזהו עסק כלכלי שצריך להרוויח כסף. במילים אחרות, פעמים רבות זהו אינטרס של הבנק לאשר בקשות למשכנתא, משום שסכום הכסף הגבוה המעורב...

תגובות

פורסם לפני 4 months
תצוגה מקדימה

מאוורר תקרה לגינה - גם במקום פתוח מאוורר יכול לעזור לנו

כל מי שיש לו מזגן בבית מכיר את זה, ברגע שמדליקים אותו, מיד יש מי שמבקש לסגור את הדלתות ואת החלונות על מנת שהאוויר הקר לא יברח החוצה. טכנית, זה נכון. אם אנחנו בוחרים להשתמש במזגן ואז אנחנו פותחים חלון או דלת, אז כל האוויר הקר...

תגובות

פורסם לפני 1 month

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה