הבלוג של ניבה

nivasegevamzaleg

Happy with a twist בת זוג לעדי, אמא לאדר, נטע וניצן. עוסקת בפיתוח תרופות. טריאתלטית חובבת ומכורה לחברות שלי.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מאוגוסט 2018

בית היתומים, אגם בוניוני יום 4

 

image

image

התעוררתי לנוף מדהים של אגם גדול מלא איים והכל ירוק כמו בג’ונגל. באגם בוניוני יש 27 איים ואנחנו על ביבשה קרוב למים רק במעלה ההר. המקום הררי והשיפוע משמעותי, דורש טיפוס. שום דבר ממה שמעתי לא הכין אותי באמת למה זה עולם שלישי. מתחילים את הבוקר במשימות ניקיון כל אחד יודע בדיוק מה הוא עושה. מטאטאים, מאכילים בעלי חיים, מוציאים את הסדינים של הילדים שברח להם בלילה. קרובת משפחה שלהם שנמצאת כאן עושה כביסה, האחות מדליקה אש להתכונן לבישול, בקיצור מפעל.
ביקשתי קפה, כמובן שלא היה אז בנט לקח אותי למכולת לקנות קפה שחור, עולם שלישי או לא יש גבול. הילדים הלכו לבית ספר ובנט הציע שנעשה טרק להרים, המקום מקסים, טיילנו שעה כמה שעות במעלה ההר עם כמה הפסקות לנשום, בכל זאת תלול. כשישבנו מול הנוף בנט הרגיש בנוח לדבר איתי על המצב המשפחתי שלו: הוא האח הגדול ולפני שאבא שלו נפטר הוא העביר לו את השליחות לטפל במקום, ומאז הוא כאן בן 27 ובלי יכולת מבחינתו להקים משפחה משלו כי אין לו זמן או לפחות כך הוא מספר לעצמו. לא פשוט.
כשירדנו והילדים חזרו מבית הספר שיחקנו בכדור והיה פשוט כיף, דרך מצויינת לשיתוף פעולה והכרה אחד של השני. משחק פשוט שיכול לפרוץ גבולות של מבוכה. כדור אחד ישמח לבב אנוש.

image

עוד מהבלוג של ניבה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

המראה קשה ונחיתה רכה

נסעתי עליתי על טיסה ונסעתי. לקחתי איתי חששות והרהורים, הרבה תקוות ובעיקר מלא ברכות וחיזוקים מכל האנשים שסביבי. בכלל החודש האחרון היה מאוד משמעותי: חגגתי...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

Sep 6

6...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה