הבלוג של ניצן בר אבני

אמאל'ה אני אמא

אני ניצן,נשואה לתם ואמא מאוד טרייה לשירה. הבלוג מביע את המחשבות, ההתלבטויות, הקשיים וגם קצת טיפים מאמא מתלמדת שכל הזמן לומדת.

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מאפריל 2013

כששירה נולדה הסברתי לתם שעד גיל שנה חוגגים יום הולדת כל חודש, מגיל שנה חוגגים כל חצי שנה עד גיל 5 ואז כבר חוגגים רגיל פעם בשנה.

לפני כחודש שירה ואני ניהלנו שיחה, כמו שאנחנו עושות כל יום ובעיניים שלה היא אמרה לי שאת יום הולדת ה4 חודשים שלה היא רוצה לחגוג בחו״ל.

ניסיתי להסביר לה שזה עוד מוקדם אבל היא התעקשה. ואני? תמיד בעד.
אז עשיתי מה שמצופה מאמא משקיעה ומסורה כמוני ודיברתי עם תם. לאחר כמה התלבטויות הוא ואני החלטתי שטסים לברצלונה. (

6 ימים ברוטו, 4 נטו)

WhatsApp Image 2017-12-16 at 22.25.25

הטיסות (חמסה חמסה) עברו בשלום.
במלון שירה זכתה לישון על הספה הנפתחת שהייתה בחדר ולהתקלח במקלחת של גדולים! במהלך היום טיילה בעגלה בכיף ורוב הזמן נראה היה לנו שהיא בהלם ומנסה להכיל את כל העולם החדש שנגלה בפניה.
סה״כ נרשמה חוויה חיובית ביותר מכל הטיול!

706_33758376-4570-462f-b4bb-d6ff84ec56a5

חשוב לי לשתף בכמה אנקדוטות משמעותיות, אז להלן כמה מסקנות מטיסת חגיגות יום הולדת ה4 (חודשים) של שירה בברצלונה:

 

1. רשימת ציוד לפני הטיסה היא הכרחית. ועדיין שתגיעו לא בטוח שלקחת הכל. כך למשל לא משנה כמה סטים של בגדים ארזת לא בטוח שיספיקו לך (לנו נשאר אחרון והיה לנו מזל כי בסוף לא השתמשנו בו) אבל היי, זה אחלה תירוץ לקנות עוד בגדים.

 

2. כשאתה מגיע למקום כלשהו (טיסה, בית מרקחת, בתי קפה וכו׳) כשאין לך ילדים ונותנים להורים עם הילדים שלהם לעקוף אתה ממורמר. כשאתה מגיע לשלב ההורות ואין זכות קדימה להורים אתה מבין כמה זה הכרחי.

 

3. להניק בטיסה זה אחלה, עזר לה ללחץ באוזניים וגם עזר לה להירדם, אבל זה עזר גם ליד שלי להירדם עד חצי שיתוק.

 

4. גם לזרים מוחלטים בחו”ל עלול להיות משהו להגיד לכם. לא, אני לא מדברת על ישראלים זרים בחו״ל אלא על מקומיים או אפילו על תיירים אחרים.

 

5. כנראה שלא משנה איפה נמצאים בעולם תמיד תעלה שאלת הטמפרטורה הקבועה. אולי חם לה? או לי קר לה? ואצלי באופן מפתיע הפעם זה הגיע ממני.

 

6. יצא לי להירדם ליד שירה כמה פעמים, גם בזמן ההרדמה וגם בזמן הנקה. לכן זו לדעתי המסקנה החשובה ביותר! כשקונים את מיטת המעבר בגיל מאוחר יותר חשוב מאוד לקנות מזרן שיהיה מספיק נוח גם להורים.
למה?! כי בואו נודה באמת כל הורה נרדם לפחות 20,364988 פעמים ליד הילדים שלו בשלב הזה של מיטת המעבר. ותמיד אני שומעת הורים מתלוננים על המיטה הזו. אז למה לא פשוט לקנות מזרן ממש נוח?!?

 

בלילה האחרון חגגנו לשירה יום הולדת עם דונטס בהתאמה לנר ראשון של חנוכה, שירה קיבלה המוווווון מתנות ובתמורה לכל הטוב הזה ישנה כמעט כל הטיסה חזרה!

WhatsApp Image 2017-12-16 at 22.48.11

 

כשחזרנו לארץ שירה כבר התחילה ליילל: “תאילנד, תאילנד”. זה לפחות מה שאני הבנתי….

 

 

 

עוד מהבלוג של ניצן בר אבני

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה