הבלוג של ניצן גלעד

תגידי את זה

קומיקזית= קומיקאית+יזמית. יזמית ב "צימר בטעם של פעם, הבית של סבתא בגליל".מנחה במפגשי "אה משיגינע מסיבת נשים " בבית של סבתא . קומיקאית , מגשימת חלומות סדרתית , רוקדת ושרה ברחובות. אישה ואימא לשלושה ילדים. נשואה... +עוד

קומיקזית= קומיקאית+יזמית. יזמית ב "צימר בטעם של פעם, הבית של סבתא בגליל".מנחה במפגשי "אה משיגינע מסיבת נשים " בבית של סבתא . קומיקאית , מגשימת חלומות סדרתית , רוקדת ושרה ברחובות. אישה ואימא לשלושה ילדים. נשואה לאיש שמכיר בחשיבותה של השנ"צ. עברתי כבר הכל בחיים: פסיכולוגי, פסיכודרמה, הומאופטי, נטורופטי, פסיכופטי, הוליסטי, פשיסטי, ובכל זאת יש את הימים האלה שאני מגלה שצריך להתחיל הכל מהתחלה!

עדכונים:

פוסטים: 62

החל מינואר 2012

מצאתי את עצמי בתקופה האחרונה נשאבת לתוך רגעי כאב וחוסר אונים שפקדו אותי בחלקי גוף שטרם נודע מקום הימצאם. במקביל לנתיב הכה מטלטל, ניצב לו שביל חד, חזק ומקוקרע, שסיפר לי עוצמות וכוחות שלא ידעתי שקיימים בי. בחיי. כי הרי מה אתם החיים? מביאים הכל בבת אחת, נכון? אם כבר אז כבר. בואי קבלי עוד ניעור. עוד טלטלה. בואי נפרק אותך טוב כמו שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב!

16/09/2018

וידוי. כמו שאתם יודעים החיים טובים בלהפתיע ולכפכף בלי לרמוז מאומה.
כיפכוף משמעו שמצאתי את עצמי בתקופה האחרונה נשאבת לתוך רגעי כאב וחוסר אונים שפקדו אותי בחלקי גוף שטרם נודע מקום הימצאם.
במקביל לנתיב הכה מטלטל, ניצב לו שביל חד, חזק ומקוקרע שסיפר לי עוצמות וכוחות שלא ידעתי שקיימים בי. בחיי.
כי הרי מה אתם החיים? מביאים הכל בבת אחת, נכון? אם כבר אז כבר. בואי קבלי עוד ניעור. עוד טלטלה. בואי נפרק אותך טוב!

my gina
ברור שאי אפשר עליכם חיים, ומזמן כבר הבנתי את זה. רק שלשמחתי גם  הבנתי עוד דבר מזמן.
הבנתי שאני מבינה מהר.

אני מבינה מהר מאוד מה באמת חשוב לי ומתי.
מי באמת חשוב כדי להישאר.
מה אני צריכה לבקש.
ואיך מכאן אני לומדת ומדייקת את ההמשך.

הכלי הכי חזק שעזר לי להתמודד בתוך כל הלא נשלט היה גלגל הצלה שלמדתי לתלות על הצוואר. קוראים לו התבוננות.
בתוך שצף הסערה והגלים התבוננתי. התבוננתי מרחוק,  מגדת הנהר. התבוננתי מקרוב. היו רגעים ששאגתי לעצמי מרחוק: “תקשיבי, אני לא יודעת מי זאת שם עם גלגל ההצלה על הצוואר, אבל היא נדירה! היא לביאה! היא עילוי. היא מבינה שאין עוד אחת כמוה? אפשר בבקשה את הטלפון שלה?”
והיו רגעם שושאלתי: למה את מתעצבנת? על מה את כועסת? לא תוכלי לשנות את זה, הבנת? שחררי!

36805445_10156730997464301_2764026637132496896_o

ואז פתאום בין הגלים הרעש והעשן, זיהיתי אותם. כמו נופרים צפים על מים עכורים. רגעים קטנים ומרגשים. כאלה שממלאים את הלב צמר גפן מתוק.
המפגשים עם האורחים בבית של סבתא. כמי שמנהלת את העסק צימר בטעם של פעם, הבית של סבתא בגליל נדרשתי לתפקד ולתקתק שלמות בעונה הכי עמוסה בשנה. ושם. דווקא שם
החיוכים שלי נחשפו הכי בוהק.  הצחוק בקע ממעמקי הבטן הסדוקה. האהבה והשמחה צעקו שהם כאן כדי להישאר.  כי הם המהות, המלכות והשליחות!

לרגעים לא האמנתי לעצמי ולשינוי בתחושה. המעברים היו חדים, ויחד איתם  נוצרה תפנית בעלילה. זרם של חבורות נשים התחילו להתקשר,  ולהגיע לבית של סבתא.
בבת אחת כבר אמרתי?
בין דמעות לחיוכים, בין להט לקיץ, נרקם לו  מיזם מרגש שפונה לקהלי נשים. קבוצת חברות/ מכרות שמגיעות לנשום חווית פינוק בניחוח וינטייג’. מיזם חדש בבית של סבתא שהתפתח בתוך כל ה”בבת אחת” הזה.

34759145_380762059081496_1362546450164088832_o

הפעם המתבוננת מהצד ראתה אותן. נשים שמתמלאות בשמחה והשראה. היא ראתה את הצוות שלנו מצלם אותן בבגדי ווינטייג’ שליקטנו במיטב חנויות הווינטייג’. הפעם שמענו אותן צוחקות ממעמקי הבטן. צופות בשקיקה בזריחה. זורחות מבעד לחריצי עיניים בוהקות. משכשכות בהתלהבות בחוף הסודי בכינרת כמו ילדות בחנות ממתקים. משתפות שכיף להן. שהבית שוטף אותן בשמחה . מציף אותן בשלווה אמיתית. באהבה. בתחושות שהגוף שלהן טרם ידע על מקום הימצאן.

ואז זה התחבר כמו מגנט לחיים
סבתא. נשים. אני.

תמונה קבוצתית דיגיטליות

בתוך לילות בכי, על דמעות שספגה הכרית,  צמח  הנופר. העם קוראת לו “אה משיגינע מסיבת נשים בבית של סבתא” .
יותר מידי אנשים ששיתפתי אותם במיזם קראו לו “שליחות”
אני הבנתי שזו המשמעות שלשמה אני חיה.
לשמח. להצחיק. לעורר השראה ולמלא בכוחות לבאות.
את הפרטים המלאים על המיזם שמתאים לנשים שמעוניינות לחגוג את עצמו בחופשה נשית או בחופשת יום הולדת 40/50/60

תוכלו לקבל כאן

עד אז מוזמנים לשתף בבשורה נשים ייחודיות שמחפשות חוויה שונה ומרגשת!

 

שלכם באהבה

ניצן גלעד 0549989141

מוזמנים לבקר אותי כאן

וגם כאן :))

 

עוד מהבלוג של ניצן גלעד

תצוגה מקדימה

האנשים השקופים

התמונה שלה לא יוצאת לי מהראש כבר כמה ימים : היא עמדה על הגבעה בצד, רחוקה משאר האנשים, בוהה באדמה בפנים עצובות ואבלות, שחומות ועגולות,עם שיער מקלות חלק ופוני מסותת.  לפעמים הבת של האישה שהיא ליוותה בשבע השנים האחרונות...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אימא שלי

זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותם. את שניהם. כמו במערכת זוגית הכי הרמונית שראיתי מימי, הם ניצבו בטוחים במסלולם ומקבילים בדרכם. מתבוננים זה על זה כשהם יודעים נחרצות מהו יעדם המשותף בחיים. על פניו הכול יכל להישמע מצוין,...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

"ככה זה עם ילד ראשון"

"ככה זה עם ילד ראשון" אומרים לי כתגובה על זה שהוא מתעורר מדפדוף נייר אצל השכנים שגרים מאתיים מטר מאיתנו ,כשאני לא נותנת לו לבכות, כשהאובייקט מעבר שלו זה הציצי שלי, כשהמוצץ שלו הוא הציצי שלי ו"ככה זה עם ילד ראשון" מעירים לי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה