הבלוג של ניצן גלעד

תגידי את זה

קומיקזית= קומיקאית+יזמית. יזמית ב "צימר בטעם של פעם, הבית של סבתא בגליל".מנחה במפגשי "אה משיגינע מסיבת נשים " בבית של סבתא . קומיקאית , מגשימת חלומות סדרתית , רוקדת ושרה ברחובות. אישה ואימא לשלושה ילדים. נשואה... +עוד

קומיקזית= קומיקאית+יזמית. יזמית ב "צימר בטעם של פעם, הבית של סבתא בגליל".מנחה במפגשי "אה משיגינע מסיבת נשים " בבית של סבתא . קומיקאית , מגשימת חלומות סדרתית , רוקדת ושרה ברחובות. אישה ואימא לשלושה ילדים. נשואה לאיש שמכיר בחשיבותה של השנ"צ. עברתי כבר הכל בחיים: פסיכולוגי, פסיכודרמה, הומאופטי, נטורופטי, פסיכופטי, הוליסטי, פשיסטי, ובכל זאת יש את הימים האלה שאני מגלה שצריך להתחיל הכל מהתחלה!

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מינואר 2012

צילמתי 13 תמונות פרופיל לאוטו ולחנייה וברור לי שברגע שנסיים ואחזור לרכב, אחפש את מיקומי בתמונה של החנייה בנמל תל אביב נובמבר 2017.

17/04/2018

ברכב

מחתימה דרכון ויוצאת את שער הקיבוץ. שקט .שקט ממשי. לא בכי. לא “אימא פיפי ד ח ו ף.”  לא זוכרת מתי לאחרונה שמעתי שקט כזה? אולי בתקופת הרווקות, כשהשתרכתי על הספות כמו פדלאה בשבתות ב 12:00. היום שבתות זה כמו פיגוע. אני רק מתחבאת מתחת לספה עד יחלוף זעם.

תל אביב:

מקדימה בחצי שעה. ככה זה אצלנו בעדה. או בחרדה. יושבת בבית קפה. מגיעה מלצרית חמודה, שואלת אותי מה אני רוצה.  עניתי: “הפוך חלש”. “וזהו”? היא שאלה מופתעת. “כן, תודה” חייכתי. הלכה שמחה. אמרתי לעצמי טוב, כנראה אני משרה עליה מהאופי החיובי, הצפוני והמרגיע שלי.

פתאום קלטתי אותה לוקחת הזמנה מגבר מכופתר  וחמור סבר בשולחן לידי: “אני רוצה קפה חם, מוקצף, נטול. כמה אחוז הנטול? כמה אחוז החלב ? כמה אחוז המוקצף ? החלב לחוד בצד ימין. הכוס לחוד, בצד שמאל. מימין הכפית. הספל שיהיה אטום. הוא מחרסינת פורצלן או קרמיקה פשוטה?
האימא של הפרה, היא אכלה ללא גלוטן ? מה מוצאה”?

כבר ראיתי איך המלצרית נכנסת למטבח, סוגרת את הדלת היטב ומצלצלת להזמין תור לפסיכיאטר.

באמת שאני לא מבינה מה קורה פה? אצלנו בצפון אם אני מזמינה קפה והוא מגיע חם, אני אומרת ברכת המוציא , הגומל ושהחיינו וקיימנו לרגע המכונן הזה!

 

תמונה שלי מדהימה עם המשפך

מפגש דיגיטליות בעסקים ב”מקאן”

מה זה המקאן הזה? אני בכלל משם. מדברים פה בחניון התת קרקעי “תלאביבית” . הצצתי על אישה חמושת משפקיים “דולצ’ה וגבינה” מהלכת אסרטיבית וזועפת לנייד: “אחות שלי את טו מאץ’ פרשר!” מה היה הטריגר, אני תוהה ביני לביני, להגר לפתע לשפה זרה, בואנו נשארות אותו משפט עברי?

צילמתי 13 תמונות פרופיל לאוטו ולחנייה וברור לי שברגע שנסיים ואחזור לרכב, אחפש את מיקומי בחניון נמל תל אביב נובמבר 2017.

40 נשים. 40 פצצות יכולות, דרך והשראה. כל תא בגוף שלי חשוף ללמידה. על העסק שלהן.  על החיים שלהן. אופס. שכחתי את העסק שלי. מ ה ו פ נ ט ת!

איזו זכות להיות חלק מכן. כן. עכשיו בא לי שנטוס כולנו  40 יום לחו”ל

אבל היי??? חו”ל זה פה ממש ממול!

כאן בקאן, כי אני הרי משם…

עוד מהבלוג של ניצן גלעד

תצוגה מקדימה

האנשים השקופים

התמונה שלה לא יוצאת לי מהראש כבר כמה ימים : היא עמדה על הגבעה בצד, רחוקה משאר האנשים, בוהה באדמה בפנים עצובות ואבלות, שחומות ועגולות,עם שיער מקלות חלק ופוני מסותת.  לפעמים הבת של האישה שהיא ליוותה בשבע השנים האחרונות...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אימא שלי

זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותם. את שניהם. כמו במערכת זוגית הכי הרמונית שראיתי מימי, הם ניצבו בטוחים במסלולם ומקבילים בדרכם. מתבוננים זה על זה כשהם יודעים נחרצות מהו יעדם המשותף בחיים. על פניו הכול יכל להישמע מצוין,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

"ככה זה עם ילד ראשון"

"ככה זה עם ילד ראשון" אומרים לי כתגובה על זה שהוא מתעורר מדפדוף נייר אצל השכנים שגרים מאתיים מטר מאיתנו ,כשאני לא נותנת לו לבכות, כשהאובייקט מעבר שלו זה הציצי שלי, כשהמוצץ שלו הוא הציצי שלי ו"ככה זה עם ילד ראשון" מעירים לי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה