הבלוג של ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני, מנכ"ל ארגון פתחון לב. פתחון לב פועל למען שכבות המצוקה במדינת ישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. הארגון מושיט סיוע מיידי לנזקקים בחלוקת מזון, ביגוד והנעלה ובהכוונה מקצועית להשתלבות במעגל התעסוקה.

עדכונים:

פוסטים: 119

החל מיולי 2013

בדו”ח המרכז להעצמת האזרח אשר פורסם בסוף השנה האחרונה (סוף 2016), עולה כי מיליארדים מתקציבי המדינה לא נוצלו למטרות שבשבילם נועדו. מהדו”ח עולה כי ההתנהלות הפיננסית בממשלה לקויה, ולכן התקציבים לא נוצלו באופן שיטתי במהלך השנים 2013 – 2015.
עוד עולה מהדו”ח, כי חלוקת התקציב בממשלה בין משרדיה מבטאת את סדרי העדיפויות, את אופי ההתנהלות והכוונות הפוליטיות של הממשלה באותה תקופה.
“חוסר התיאום בין המשרדים, בנוסף לחלוקת התקציבים השגויה, פוגעים במאמצים לצמצום הפערים החברתיים”, מוסיפים מארגון פתחון לב, בניהולו של ניסים ציוני.

ניסים ציוני - מנכ"ל פתחון לב

להמשך קריאת המאמר העולה מדו”ח המרכז להעצמת האזרח, הכנסו לבלוג של ניסים ציוני.

עוד מהבלוג של ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני על המושג "נוער בסיכון"

המושג "נוער בסיכון" נשמע באוזנינו מדי פעם בפעם. נשאלת השאלה, מהם הגורמים השונים שהביאו את הנוער למצב הזה? הכוונה במילה "סיכון", משמעה סיכון נפשי, פיזי ורוחני. הנחת היסוד היא שכל בן נוער מועד לסיכונים מסוימים, אך רק חלק מבני...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניסים ציוני - מה הוביל להקמה של פתחון לב?

בכתבה שפורסמה ב-ynet הסביר מייסד ומנכ"ל פתחון לב, ניסים ציוני, מה הוביל להקמה של העמותה. לקריאת הפוסט המלא לחצו ...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניסים ציוני - הכל על קצבת הזקנה

בשונה ממדינות אחרות, המערך הסוציאלי שם דגש על דאגה לאוכלוסייה המבוגרת, ולמרות שקצבת הזקנה לא גבוהה במיוחד ולא יכולה לכסות לבדה את ההוצאות של אדם מבוגר, היא מיועדת לבניית בסיס כלכלי ולהשתלבות יחד עם דמי הפנסיה. לעתים,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה