הבלוג של ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני, מנכ"ל ארגון פתחון לב. פתחון לב פועל למען שכבות המצוקה במדינת ישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. הארגון מושיט סיוע מיידי לנזקקים בחלוקת מזון, ביגוד והנעלה ובהכוונה מקצועית להשתלבות במעגל התעסוקה.

עדכונים:

פוסטים: 119

החל מיולי 2013


בשנה שעברה אישרה הממשלה תוכנית חסרת תקדים: כל שנה יועברו כמיליארד שקל (למשך 5 שנים) על מנת לטפל בעוני ובהזנחה של ניצולי השואה. עם זאת, התוכנית לא יצאה אל הפועל מסיבות של ביורוקרטיה, היעדר תיאום בין הגופים השונים, מחסור בכוח אדם ואף העברת תקציבים לא מלאה.

מנכ”ל “פתחון לב” ניסים ציוני אומר כי העוני בקרב ניצולי השואה שונה מהעוני שעליו מדברים בדרך כלל: “כאן הבעיה היא לא שהמספר גדל, אלא שהוא קטן כל שנה. הוא קטן מפני שהאנשים הללו חולפים מן העולם. לצערנו, אנחנו, אחים שלהם, נותנים להם לעזוב את העולם הזה באופן שלעתים מזכיר את המצוקות שחוו במהלך השואה, וזו בושה אדירה”, הוא אומר.

 

 

לכתבה המלאה של ניסים ציוני בנושא לחצו כאן

 

הכתבה מאת ניסים ציוני, מנכ”ל ארגון “פתחון לב” - ארגון גג הומניטרי ארצי שהוקם בשנת 1998 מתוך מטרה לפעול למען שכבות המצוקה במדינת ישראל.

 

 

 

עוד מהבלוג של ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב

ניסים ציוני על המושג "נוער בסיכון"

המושג "נוער בסיכון" נשמע באוזנינו מדי פעם בפעם. נשאלת השאלה, מהם הגורמים השונים שהביאו את הנוער למצב הזה? הכוונה במילה "סיכון", משמעה סיכון נפשי, פיזי ורוחני. הנחת היסוד היא שכל בן נוער מועד לסיכונים מסוימים, אך רק חלק מבני...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניסים ציוני - מה הוביל להקמה של פתחון לב?

בכתבה שפורסמה ב-ynet הסביר מייסד ומנכ"ל פתחון לב, ניסים ציוני, מה הוביל להקמה של העמותה. לקריאת הפוסט המלא לחצו ...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניסים ציוני - הכל על קצבת הזקנה

בשונה ממדינות אחרות, המערך הסוציאלי שם דגש על דאגה לאוכלוסייה המבוגרת, ולמרות שקצבת הזקנה לא גבוהה במיוחד ולא יכולה לכסות לבדה את ההוצאות של אדם מבוגר, היא מיועדת לבניית בסיס כלכלי ולהשתלבות יחד עם דמי הפנסיה. לעתים,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה