הבלוג של נירי שאול

על אופנה וגעגוע, וגם על החיים

אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד... +עוד

אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/NiriShaulBusinessImage

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מדצמבר 2012

כשכתבתי את זה אתמול בעמוד הפייסבוק האישי שלי, התלבטתי אם להעלות את התמונה המזעזעת של הילדים, אבל לא הצלחתי, פשוט לא הייתי מסוגלת. לפוסט שלי כאן בבלוג החלטתי כן לצרף את התמונה, כי אין כמו מראה עיניים כדי לזעזע באמת, ונראה לי שהגענו לשלב שאנחנו חייבים להזדעזע כדי לעשות משהו. שמישהו יעשה משהו כבר.

06/04/2017

כשכתבתי את זה אתמול בעמוד הפייסבוק האישי שלי, התלבטתי אם להעלות את התמונה המזעזעת של הילדים, אבל לא הצלחתי, פשוט לא הייתי מסוגלת.
לפוסט שלי כאן בבלוג החלטתי כן לצרף את התמונה, כי אין כמו מראה עיניים כדי לזעזע באמת, ונראה לי שהגענו לשלב שאנחנו חייבים להזדעזע כדי לעשות משהו.
שמישהו יעשה משהו כבר.
*
קמתי בבוקר, הסתכלתי על הילדים היפים שלי, זאת מתארגנת לקייטנה ומדברת איתי על משחק חדש שהיא מצאה במחשב, וההוא משתולל בחדר עם חבר וממציא איתו משחקים טיפשיים כששניהם מתפוצצים מצחוק תוך כדי.
ואז התמונה הזאת, של ערמת ילדים.
ילדים יפים וטובים שאני לא יכולה להוציא מהראש שלי מאז שראיתי את התמונה שלהם, ילדים חסרי חיים, שניה אחרי שבטח ניסו לברוח לאנשהו ולא הצליחו, שניה אחרי שהם כבר שנים חיים בחרדות וטראומה במדינה אכולה ורקובה שאין בה יותר ילדים, כי כל הילדים בה התבגרו ברגע ויש להם מבט חלול ושחור בעיניים.
והם לא מתארגנים לקייטנות ולא משחקים במחשב ולא מתפוצצים מצחוק כבר שנים.

syria attack
ערמת ילדים חסרי חיים. (נלקח מכאן)

ואני לא מבינה איך לא עושים עכשיו סטופ-כדור-הארץ-עצרו-הכל בכל האספות של האום והאיחודים והאיגודים והליגות הערביות ולא יודעת מה ומי שיש לו השפעה על משהו בעולם הזה, וכל המדינות שתמיד קופצות כשזזה שערה קטנטנה בעזה או בשטחים, ואיך לא עושים סוף לדבר הנוראי הזה?
כן, אני יודעת, זה לא נעים להתעסק בזה עכשיו, ויש לנו עוד הכנות לחג, ומה זה קשור אלינו, מה אנחנו אשמים שיש מטורפים בעולם שרוצחים עם שלם..
אבל איזה קטע, אני למשל, כמו רבים אחרים, נמצאת בעולם הזה בזכות זה
שהסבים שלי הצליחו לשרוד את הזוועות של המטורף הקודם שרצח עם שלם, ואני לא מצליחה להבין איך לא עושים סוף לדבר הזה.
בשם האלוהים והמוחמד והג’יזס קרייסט וכל האלים שבעולם הזה – איך לא קם מישהו ומצליח להזיז את מה שצריך כדי לעשות סוף לזוועה הזאת.
כי זה כבר לא פוליטיקה, ולא שום דבר. זה הומניטרי נטו. זה חיים של אנשים שהולכים ונעלמים כמו זבובים, וילדים שכבר לא יצחקו יותר.
ולאף אחד לא אכפת.

עוד מהבלוג של נירי שאול

תצוגה מקדימה

שבוע האופנה - המעצבים המבטיחים

Upcoming Designers  תצוגת המעצבים המבטיחים שנערכה השנה בחסות מפעל הפיס, כללה 8 מעצבים שזכו במלגה בסך 150,000 שקלים להעמדת הקולקציות ובהדרכה של מנטור צמוד. המעצבים, בהחלט מבטיחים, הצדיקו לחלוטין את הבחירה בהם ועיצבו קולקציות...

תצוגה מקדימה

אזור התעשייה / בר וילהיים – דוגמנית בינלאומית.

היא פותחת לי את הדלת, 180 ס"מ של יופי טבעי פלוס חיוך מקסים, איך ידעתי שאני אתאהב בה גם במציאות! תכירו את בר וילהיים, דוגמנית ישראלית בינלאומית, שצמחה כאן בשקט בשקט בשנתיים האחרונות וכיום עובדת בכל בירות האופנה הנחשבות...

תצוגה מקדימה

איך לעזור לילדים שלנו לאהוב את עצמם קצת יותר?

בתקופה האחרונה הרשת גועשת לי קצת יותר מהרגיל.. קמפיין נגד השמנת ילדים, פוסטים נגד תעשיית האופנה המכתיבה מודלים בלתי אפשריים לחיקוי, כתבות נגד אכילת בשר, נגד אכילת ממתקים, נגד אכילת מוצרי חלב, נגד פוטושופ, שלטי חוצות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה